Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Day class / Night class

#11
Aleg Night Class.Sunt numai frumuseti acolo,mai ales kaname-sama preferatul meu nr1.Nu o suport pe Yuuki Cross,e prea proasta78 ma rog,e si Zero acolo,nu pot spune ca nu imi place Zero10 As minti,logic ca imi place8 mai ales semnu lui de pe gat...mai putin durerea21si cum a obtinut semnu2
Orcum,nu as alege Day Class chiar daca este Zero10.
Night Class forever 8 Sa fiu vampir...105Mda...pacat ca nu exista2
Cam atat.

#12
Eu aleg tot Night Class.
In Day Class sunt mai mult obsedate, exceptie fiind Zero si Yuuki.
In Night Class sunt vampiri hot si normali, nu asa dementi.Si acolo mai e si Aidou-senpai :chuu: , in plus, am o obsesie pentru vampiri ^.^

#13
Night class alege eu.Nu am probleme cu Day class dar Night class are marea majoritate a personajelor pe care le plac, si sunt vampiri si is frumosi si destepti si vampiri (again)
In concluzie aleg Night class
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#14
Mereu am avut o slabiciune pentru Night Class. In plus, ei sunt in centrul atentiei, iar cei de la Clasa de Zi doar alimenteaza actiunea si ii fac pe ei mai populari. Bineinteles ca aleg Clasa de Noapte, daca ne luam dupa rasa celor de acolo si ca ei faceau ore noaptea. M-a bucurat faptul ca Yuuki si Zero au ajuns si ei acolo dupa "lupte" grele.

#15
Night class..de?iiii...Zero....grr..e greu de ales dintre un tip super bun ?i mai mul?i buni xD. Voi alege totu?i night class. Scuze Zero :3
"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)