Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

DSN

#21
Thank you @Sho hug voi trece si pe la tine sa-ti comentez desenele <3

@odette Iti multumesc tare mult! Eshti foarte dragutza, sper sa nu dezamagesc pe viitor!

Voi posta in curand si ceva chestii noi, deocamdata jonglez cu o gramada de nebunii!

#22

#23
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#24
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#25
Ca proasta am inchis casuta cand am terminat de scriu... Si acum am sa ma scurtez, ca na, imi e greu sa scriu tot ce am scris inainte. Insa ceea ce este important - desenezi frumos ai un stil minunat de a colora, imi place foarte mult cum lucrezi nuantele si le combini, la par. *heart-beat* Si chit ca nu am lasat la toate desenele comm, eu le-am vazut pe toate, am cutreerat chiar si dA-ul tau. *giggle* Ultimul desen imi place, chibiurile au iesit dragut rau de tot. ^^

#26


First of all sorry de absenta si reply-urile extrem de intarziate TT_TT

@yaoi maniac - Multumesc foarte mult pentru critici! De obicei imi bag nasul atat de aproape de laptop cand lucrez incat nu mai vad imaginea de ansamblu. Si mereu vad greselile pe care le fac a 2-a zi sau dupa ce mi le arata cineva lol XD

@Aggie - Sarumanaaaa <3 pupic M-me your senpai?!?! *faints*

@hiimera - Multumesc frumos de complimente <3 Sa-mi dai si mie dA-ul tau, ca sa nu fii singura stalk-eritza 10 Nu cred ca ti-am vazut galeria, ai alt id fata de cel de pe Zup?

New stuff:

Nona
Sesshomaru
Elsa
Claymore
Sinon




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)