Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

DO NOT EDIT POSTS

#21
Ah, da, si uitasem ca pot edita adminii/mozii. lol ~.~
Nu cred ca e chiar asa complicat, deci, daca e ceva, pot ajuta si eu cu scosul diacriticelor, sper doar sa nu ia prea mult timp. Cu unu, doua ficuri pot, poate chiar si mai mult daca nu devine plictisitor, so...

#22
In cazul asta asa facem, Ally. Ti le dau tie sau Dariei. Cred ca ma apuc de maine. E inregula asa? Oricum, postul meu era valabil si pentru celelalte sectiuni, nu doar FF. Cred ca si la RPG sunt probleme..
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#23
Haideti, cand ne apucam la FF? Sau deja te-ai apucat, FreeToLove? Ti-am spus, daca ai nevoie de ajutor sunt aici... Sunt multe ficuri/ capitole.
Chiar sunt nerabdatoare sa se refaca ficurile de la acea sectiune, caci astept sa citesc. Inca nu m-am dezobisnuit cu diacritice, faceau parte din scrierea unui fic, dar asta e, mai bine asa decat la urmatoarea problema si fie tot zupul plin de caractere ciudate. ^^

#24
Umh, Crazy.Fani, in limita timpului o sa ne apucam, cel putin eu. Pana-n weekend nu am timp de nimic ca lumea, am multe pe cap cu Scoala ALtfel pentru ca ne tine diriga numai in excursii si plecari si ne cheama de pe la 8-9 si ajung acasa tot pe la 8-9 si sunt ca o lesinata :<.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#25
Eu as lucra, dar am nevoie de un moderator, ca sa editeze. Cu timpul stau lejer. In general dirigintele nostru pleaca, asa ca plecam si noi de la scoala. La altcineva nu stiu la cine sa apelez. Si Aly si Daniela sunt ocupate.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#26
Umh, daca este imi dai un pm cu linkul ficului, pagina si numarul postului si pot sa ma ocup, nu asta era problema esentiala. Ideea era ca nu ma pot ocupa eu sa caut posturile fara caractere ciudate pe googlesi sa inlocuiesc 21.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#27
Eu nu am timp momentan sa ma ocup de Zup, am examenele pentru licenta de scufundari si luni incep alt job, plus celelalte examene din Mai. Cum scap de cateva din complicatii o sa ajut. Stiu ca RPG-ul e treaba mea, dar nu ma pot ocupa acum.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#28
Stiu ca nu am programul dar as putea sa iau si eu capitole la modificat. Nu cred ca-i chiar atat de greu. Daca lucram mai multi e imposibil sa nu terminam mai repede.

#29
Eu am timp liber acuma. M-am dezocupat putin, am de facut ceva cu istoria Coca-Cola si HP pana maine, dar dau copy paste de pe google, si ma ocup acuma de FF.

Stiu ca vreti sa ajutati, dar intelegeti-ne si pe noi. Avem o viata in afara forumului care mie cel putin lunea si martea imi ocupa tot timpul. Acuma mai trebuie sa fac si curat in casa.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)