Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Curiozitati Youtube

#1
Am mai creat la un moment dat un asa topic si succesul a fost...zero.

Acum hai sa incercam din nou, ca avem cu totii treaba pe youtube in general si cateodata mai ajungem si prin partea aia...ciudat de acolo. Imparatasiti cu noi ce filmulete mai placute si interesante mai cunoasteti, poate creepy, poate cu morala, poate doar dureroase, voi alegeti ce-i ok

Eu va ofer azi (Copiii fie avertizati, continutul nu e pentru cei mai mici de 16 ani):

[center][/center]
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#2
Am vazut astazi filmuletul asta si mi s-a parut chiar interesant si educativ, mai ales avand in vedere ca este o problema de actualitate. Loc de comentarii in plus nu prea este.
Enjoy Smile
[center][/center]

#3
Foarte misto filmuletul postat de Cristina. Va recomand sa-l urmariti, mai ales astia cu dezbaterea intre generatii.

Eu azi am asta pentru voi, desi unii s-ar putea sa-l stiti.

[center][/center]

Aici am gasit probabil una dintre replicile mele favorite in opozitie fata de misticism si ale abureli:
" Is this vast universe of ours, not enough? "
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#4
E simplu, dar de efect. (pentru mine a fost ^_^)

http://www.youtube.com/watch?v=AjDU4A0HJ2c
[Imagine: tumblrlzv0gahduu1rps1qh.png]
Priveste in ochii mei. Nu poti vedea, am dreptate?
Valul negru atarna greoi peste retina... aparenta... cât de mult timp ti-ai sacrifica sa descoperi esenta?

#5
Filmulete cu impact, observ. <3 They made my day.

L-am gasit pe tipul asta la recomandari. I really think he's making a good point.

[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#6
'' Humankind cannot gain anything without first giving something
in return. To obtain, something of equal value must be lost. ''

[Imagine: Automail_sig_450x150_zps188a256a.png]

#7
Parerea mea: e pacat ca topicul asta sa moara. Are potential. Asa mai descopera unii ca youtube-ul nu-i numai pentru muzica, episoade random/ taiate/ dublate/ naiba mai stie ce-ate din anime-uri/ seriale, naiba mai stie ce filmulete dubioase sau pisici (not that I don't approve of cats).

Therefore:
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#8
D'accord!

http://www.youtube.com/watch?v=lNVCwdkEYH8
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#9
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#10
Eh, ?i trebuie neap?rat s? v? fac cuno?tiin?? cu:

[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)