Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Corrupted Wishes

#81
Citat:Vreau sa fiu un maestru in arte martiale.

Vei avea centura neagra. Internationala. Constientizand de puterea ta nelimitata, vei face abuz de ea. Astfel, din cauza ca un batran si-a parcat masina langa a ta, din cauza unei urgente, si n-ai mai putut iesi de acolo, ii vei trage o mama de bataie si ii vei dezumfla si rotile. Intre timp, vei intalni o fata asa cum ti-ai dorit toata viata, te vei indragosti de ea- frumoasa, inteligenta, buna la inima si mereu misterioasa. Vei fi gata sa iti petreci viata cu ea si sa lasi deoparte luptele si violenta, dar vei afla un adevar trist despre ea - tatal ei este in spital, pe moarte. Cand va veti duce sa il vizitati, afli ca este mosuletul de l-ai palit. Toate acestea fiind descoperite, iubirea vietii tale te va parasi, si tu vei ramane si cu inima franta, si iti vei lasa balta si toate antrenamentele. Te vei simti blestemat.

Vreau sa termin odata cu toata sesiunea asta si cu tot tambalaul, vreau sa ma lase dracu tata in pace si sa imi pot petrece o vara fara griji. Vreau sa citesc, vreau sa vizitez, vreau sa ies cu prietenii si vreau sa ma indragostesc.
[Imagine: ls.jpg]

#82
O sa te lase tatal tau in pace..vei citi...vei visa..te vei indragosti,dar totul nu va dura mai mult de o vara.



Asi vrea sa am sharingan...macar la un ochi :3
[Imagine: 1402125491-times-free-named-bleach_367763.jpg][/php]

#83
Oww vei avea unul la unul dintre ochi, dar nu vei mai putea vedea vreodata cu celalalt

As vrea sa pot avea mai mult curaj
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#84
O sa ai mai mult curaj, dar pentru ca vei fi mai neinfricat o sa ajungi sa risti mai mult in viata ceea ce va aduce cu sine mai multe pericole asupra ta. Ai sa doresti sa incerci o sumedenie de sporturi extreme si acte care sfideaza moartea pentru a-ti testa limitele curajului tau ceea ce va rezulta in cele din urma la o moarte prematura intr-un accident de mers pe sfoara deasupra unui defileu adanc de 100 de metri fara plasa de protectie.

As vrea sa cunosc limba japoneza.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#85
Vei invata rapid limba japoneza, dar te vei aprofunda atat de tare in limbaj sau cultura incat nu te va mai intelege nimeni

As vrea sa pot spune cuiva ce simt
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#86
O sa poti face acest lucru, insa persoana respectiva nu va da 2 bani pe destainuirea ta si te va face sa te simti mizerabil.

As vrea sa ploua zilnic !

#87
O sa ploua zilnic, dar datorita cantitatilor mari de apa se vor forma inundatii si viituri ce vor lua cu ele case, masini, animale, chiar si vieti omenesti, inclusiv pe a ta.

Vreau sa citesc gandurile oamenilor cu care interactionez.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#88
Hohoho, you corrupted your own wish my friend. By reading all of our thoughts you will get to see just how boring and rotten, sick and sad human beings can be. O sa poti sa vezi fiecare gand idiot, plictisitor si irelevant pe care il au oamenii, o sa vezi cum prietenii cu care discuti se gandesc la propriile lor probleme in timp ce tu le povestesti pe ale tale, o sa vezi exact cata scarba si judecata se afla in spatele cuvintelor binevoitoare, when you're in bed with someone and they think of their ex you will know, cand cineva o sa iti spuna "nu arati prea bine" o sa stii ca defapt gandea "arati ca dracu" and the worst of it all, everytime you're next to a guy you will know exactly what caused his boner. Enjoy ^^


Vreau sa mananc absolut tot ce imi doresc si sa nu ma ingras si sa nu-mi afecteze sanatatea.
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

#89
Nu iti va afecta sanatatea dar vei avea un permanent gust acru in gura pana cand vei manca mai normal.

As vrea sa pot sa fiu in trei locuri deodata
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)