Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs surpriza la Nijikon pentru domnisoarele de pe Animezup

#1
Lume, lume (sau mai bine zis "fete, fete")!

Sa nu credeti cumva ca nu am observat ca pe acest forum avem foarte, foarte multe domnisoare!

Drept urmare, ne-am gandit sa organizam un concurs special pentru useritzele noastre!

Daca esti fata, ai cont pe Animezup si vii la Nijikon, treci pe la standul nostru si demonstreaza-ne ca esti cea tare fata de pe Zup! Cum anume? Ramane la latitudinea voastra.

Cea mai originala si cea mai zupista idee va fi premiata cu un manga (pentru fete)!

Invitam si baietii sa treaca pe la noi la stand. Ca premiu, vor putea sa admire fetele 65

#2
Awwww suna apetinsant ... cant wait.
Dar chiar in halu asta ? sa excluzi tu baietii ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#3
Si cum ar putea demonstra o fata ca e cea mai buna sau cea mai ingenioasa de pe zupp?Smile m-au traznit aseara niste ganduri cum ar fi: daca vine cineva cu origami sau daca vreo fata incepe sa deanseze la bara 21? nu ne dai ceva indicii? gen sa vina cu o idee pentru modernizarea site-ului sau o limita ceva...n-am idee
[Imagine: wqymg0.jpg]

#4
asa...good point. so flaw... cum ne demonstram zupitatea suprema?(de curiozitate intreb ca nu prea ma vad demonstrandu-mi zupitatea suprema19)
cateva puncte de reper acolo...ca altfel s-ar putea sa va treziti cu fete dansand la bara(nu ca v-ar deranja pe voi... baietii10)

#5
@Zer0: Sa inteleg ca in loc sa ai sansa sa admiri niste domnisoare dragute ai prefera sa ai sansa sa castigi un manga pentru fete? 65

@Fetele curioase: Fara dansat la bara si alte chestii indecente 21
Cum sa demonstrati.. nu stiu. Ramane la latitudinea voastra. Nu trebuie sa fie neaparat ceva extrem, cum ar fi sa va faceti tatuaj Zuppy sau sa va vopsiti fata in portocaliu 17

Dupa cum am zis, ramane la latitudinea voastra. Sunt multe lucruri pe care le-ati putea face dar ideea ar fi ca ar trebui sa fie legate de Zup: o poezie despre site, un desen, un costum, un colaj.. o activitate. Sunt destule idei, as prefera sa nu le expun(em) pe forum, ca sa poata fi rasplatita si originalitatea.

Ah, si cel mai important este sa fie ceva care sa va faca placere si sa nu fie ceva extrem de complicat. Nu as vrea sa ma trezesc intr-o situatie ipotetica in care o persoana face un gest costisitor (cosplay in Zuppy sa zicem) si pe urma sa se supere ca a pierdut sau ca a castigat o simpla manga.

Premiul e acolo doar ca sa fie si un premiu, sa se simta ca e concurs. Important este sa va simtiti bine! 3

#6
Sa va vad pe toate in juru' standului zup dansand si cantand un cantec despre site21
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#7
24) 24 cosplay in zupp...hmmm mi-ai dat idei 21) 21

Okey si cum facem?> venim la tine si ce-ti spunem; flaw-san uite asta am pregatit eu si zdrag numaru/obiectul?
[Imagine: wqymg0.jpg]

#8
@Deea: Dap, cam asa ceva 4
Veniti la noi la stand si ne aratati 4 Eventual va facem o poza, va si filmam, sa va vada si restul userilor 5

#9
Hmmm deja imi pare rau ca nu pot face origami din vulpsica ....
[Imagine: wqymg0.jpg]

#10
va urez bafta71 de abia astept sa vad cu ce apareti.
Interesanta idee Flaw.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pentru toti userii AnimeZup Yondaime 3 4.872 03-05-2012, 06:13 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Concurs de Worms la Nijikon Flaw 2 6.688 19-10-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Weiss
  Concurs de desen la Nijikon Flaw 0 5.482 17-10-2011, 08:21 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Rezerva-ti ecusonul Animezup pentru Nijikon Flaw 40 20.472 22-10-2010, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Concurs Nijikon - rezultate Flaw 12 9.125 19-10-2010, 07:31 PM
Ultimul răspuns: Tan
  Concurs "Nijikon" Flaw 45 35.909 18-10-2010, 12:00 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)