Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs "Nijikon"

#41
1. Ce v-ar placea sa va ofere standul Animezup anul acesta?
Free drinks FTW!!!!

2. Ce v-ar placea sa vedeti la Nijikon?
un joculet dinala de dans... nu mai stiu cum ii zice... la care dansezi pe bune, nu pe calculator si invarti de mouse... cum ii ziceeeee... >.<
sau... sau...

Cineva sa faca Ceremonia Ceaiului si sa-i invete si pe altii!!!!
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#42
(06-09-2010, 11:20 AM)JavaLeen A scris: 1. Ce v-ar placea sa va ofere standul Animezup anul acesta?
Free drinks FTW!!!!

2. Ce v-ar placea sa vedeti la Nijikon?
un joculet dinala de dans... nu mai stiu cum ii zice... la care dansezi pe bune, nu pe calculator si invarti de mouse... cum ii ziceeeee... >.<
sau... sau...

Cineva sa faca Ceremonia Ceaiului si sa-i invete si pe altii!!!!

O, din cate am auzit si citit, chiar vor exista acele joculete cu dans 4
[Imagine: wqymg0.jpg]

#43
[font=Arial][color=#000000]Hey, sunt noua pe aici si am vazut acest post :3.
1. -Mi'ar place sa fie...eh...sa fie jocuri anime ;D (mai ales Final Fantasy *w*)
Cd'uri cu soundtrackurile din diferite animeuri XD
Cele mai noi manga aparute pana acum :3 (de exemplu Kaichou wa Maid-sama, Emu! Emu! (prin 20 si ceva septembrie apare, dar sper sa il traduceti ^^5)
2. Sa se vanda diferite costume :3 din anime bineinteles XD
Sa fie cate o amintire de la nijicon.
Sa putem sa facem o poza cu personajul nostru preferat din anime.
Sa existe o sala speciala pentru meditat. XDDD (LOL)
Cam atat. Poate unele chestii deja exista, dar eu niciodata nu am fost la vreau festival XD dar mi'ar place XDDD
Byee~:bye:

#44
Duminica viitoare, pe 16 octombrie 2010, se va inchide topicul iar numele celor trei castigatori va fi afisat luni seara.
Mai aveti pana atunci o saptamana, profitati si mai postati idei daca v-a mai venit inspiratia intre timp! Nu uitati, puteti intra pe gratis la Niji!

#45
1.sa ne intampine fetele cu multi pupici Zuppy02

concursuri ati putea face de un joc TCG cum ar fi Yugioh sau kaijudo ca sunt cele mai cunoscute 21, concurs de ghicire numere 6 din 49 21, concurs de tragere la sorti poate, concurs de desenat :X:XZuppy04 si poate un concurs de a face punctaj mare la un fel de joc, nush si concurs de poveste scurta xD

la stand as vrea sa gasesc ecusonul care mi lam rezervat :X, Zuppy06 , bratari, revista cred ca va fii desigur 21, insigne de toate formele, mari si mici, ar fi misto una cu zuppy EMO 4Zuppy05, baloane colorate 21, postere cu animeuri populare :X, poate si niste sepci sau mai bine bandane :X:X:X , pixuri 21, un fel de agenda ar fi tare sa se faca, agenda anime manga zuppy Smile stea

2. vreau doar multa distractie si jocuri, concursuri multe :X si sami fac multi prieteni Zuppy11 si ar fi tare rau concurs de Dragon Ball Budokai Tenkaichi 3 pe PS2 sau 3 sau mai misto , Turneu Tenkaichi Adevarat cu inscrieri :X:X:X Smile>- Zuppy10 si concurs de desen care cred ca sigur va fi :X

sincer as vrea mult o invitatie ca nu prea am bani si nush daca sigur fac rost 2
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#46
Concursul a luat sfarsit!
Voi sorta acum toate sugestiile si voi afisa rezultatele cat de curand posibil!

- cea mai buna sugestie pentru Animezup va fi aleasa de catre mine si alte persoane din staff
- cea mai buna sugestie pentru Nijikon va fi aleasa de catre unul dintre organizatorii festivalului
- ultima invitatie se va acorda prin tragere la sorti. Ca sa incerc sa fac lucrurile cat mai corecte posibile, o sa caut un software de tragere la sorti, o sa introduc numele tuturor concurentilor acolo si o sa "filmez" extragerea.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Concurs surpriza la Nijikon pentru domnisoarele de pe Animezup Flaw 13 13.365 17-11-2011, 02:27 AM
Ultimul răspuns: Lanna
  Concurs de Worms la Nijikon Flaw 2 6.711 19-10-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Weiss
  Concurs de desen la Nijikon Flaw 0 5.499 17-10-2011, 08:21 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Concurs Nijikon - rezultate Flaw 12 9.189 19-10-2010, 07:31 PM
Ultimul răspuns: Tan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)