Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs "Nijikon"

#21
(08-08-2010, 11:24 PM)~AyaneUmenii~ A scris: Ideea cu tricourile si diplomele pt membrii Zup a fost chiar ff buna! Dar ma gandeam ca ar fi mai dragutze tricouri negre cu portocaliu eventual pe maneci si scris portocaliu. ^^

Ar fi cam complicat negru cu portocaliu pe maneci,gandeste-te nu toti vor fi in stare sa coasa sau sa gaseasca tricou gata facut cum ai zis tu,cred ca mai bine folosim o singura culoare iar Zup imi inspira portocaliu nu negru[ ar parea prea TRUe 21] + ca e cam comun,vor veni multi in negru care nu vor fi de pe forum.
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#22
Sa`si incerce norocu` si Anna. o3o

1. Ce v-ar placea sa va ofere standul Animezup anul acesta?
Pai sa vedem39. Jucarii de plus cu Zuppy o3o. Daca ar fii as manca una 21. Si as vrea chestii de`astea interesante care sa nu se duca una doua ci,ceva care sa reziste,de exemplu..O figurina. Ceva de coletie sau ceva practic21. Acum gandesc sa dorm pe o perna cu Zuppy24)))))))). Mini pernute cu zuppy:3. Sau sau..O carticica despre ceva amuzant sau mangauri amuzante. Ca doar vin si copii acolo. Nu stiu exact ce sa spun dar as vrea o mini pernuta O3O ca mie mie prea lene sa fac21. Sper sa va dau idei aici.
2. Ce v-ar placea sa vedeti la Nijikon?

Ce mi`ar placea sa vad la nijikon? Pai..Stend up Comedy15. Din nou ca am ras de nu mai puteam,si dupa ce apar si pe net ma uit de 19829072837 ori si rad incontinuu..Sa..gandesc..ce as mai vrea sa vad. Sushi o3o. XD Glumesc. (mie pofta de peste si deaia). Hmm..Sincer aici chiar nu stiu in toti ani in care am venit..Am gandit si eu ca totul e tare dar aici chiar nu stiu ce as putea spune. -shot-. Stiu! Sa sa sa sa sa sa sa fie iar ca..am uitat cu se scria ala de la Disney..Stich parca. Doar ca sa fie ceva genul..un personaj anime.

Ce mi`ar placea sa vad eu la nijikon si nu e realizabil este un zombie=p~. XD Sa`l omor=p~.
Se vede ca m`am uitat prea mult la HOTD nu!? NU?!! XD

Sper sa fie de "ajutor" si sa fac si eu ceva in viata cu ce am scris aici^^
Ready for the bad part? ^o^

[Imagine: chibi_5276.gif]
, chibi-ul lui Annaaaaa
<- Chibiul lui Anna,care nu seamana cu ea O3O;.

http://deedhyicequeen.deviantart.com/ My DeviantART.
http://twitter.com/DeedhyxD My Twitter.
http://www.facebook.com/home.php?#!/Deedness My Facebook.
http://www.youtube.com/user/Deeeedlicious My Youtube.
L.o.v.e. or..i`ll kill yah.

#23
Ar fi tare sa aveti creioane cu Zuppy si tricouri si poate si bandane.^^
Ce-as vrea sa vad...pai cred ca ar fi frumos un concurs de haiku sau de caligrafie. Sau un concurs de cine poate manca cele mai multe bomboane, negrese etc. in nu stiu cate minute. AMV-urile sunt deja prezente. Poate mai multe difuzari de OVA sau...ma rog.^^
"Era foarte necajit/Bietul cer de ambra-albastra/Ca era indragostit/De marea verde/De marea albastra."
"La stapan demon, majordom demon."
"Fa ce vrei, toti piratii sunt liberi, esti un piraaat!"
"In lumea shinobi, cei care incalca regulile sunt ticalosi...dar cei care isi lasa prietenii in urma sunt chiar mai jos decat ticalosia."
"Suntem O.K. , O.K.! Sau suntem K.O.?"
"Intra in sufletul meu, monsieur. Nu o sa gasesti altceva decat intuneric."

"Life is a comedy for those who think, but a tragedy for those who feel."


[Imagine: 402222.jpg]
NINJA SEBASTIAN-SAMA! NIN NIN!:love:

[Imagine: 282638.jpg]
Da' nu te mai hlizli la mine ca stiu ca te iubesc...Zuppy02

http://static.zerochan.net/600/22/21/446072.jpg
Suzaku is glaring...manca-te-ar mama.



#24
Hai că apar din nou p'aci.

off topic: Fraţilor, să ştiţi că nimeni de pe zup nu e fabrică ca să poată face păpuşele, tricouri sau alte chestii cu zuppy. Teoretic, ar trebui să fie un lucru care ar putea fi făcut şi de voi.

on: Revenind. Observ că mulţi vor tricouri cu zuppy. Ar fi interesant ca la stand să fie stickere cu zuppy, iar în partea de jos să fie un loc liber. Acolo fiecare user de pe zup poate să-şi scrie nickul, iar aşa va fi mai uşor să-i găsim pe diferiţii membri. Stickerul ăla poate fi lipit undeva la vedere pe tricou şi aşa va fi mai uşor să-l găseşti pe userul X cu care voiai să te întâlneşti.

Atât for ză mom.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#25
(16-08-2010, 09:09 PM)Me†al A scris: Hai că apar din nou p'aci.

off topic: Fraţilor, să ştiţi că nimeni de pe zup nu e fabrică ca să poată face păpuşele, tricouri sau alte chestii cu zuppy. Teoretic, ar trebui să fie un lucru care ar putea fi făcut şi de voi.

Cum ziceam, APA :hot::bv:

Zuppy02

#26
(17-08-2010, 01:21 AM)George A scris:
(16-08-2010, 09:09 PM)Me†al A scris: Hai că apar din nou p'aci.

off topic: Fraţilor, să ştiţi că nimeni de pe zup nu e fabrică ca să poată face păpuşele, tricouri sau alte chestii cu zuppy. Teoretic, ar trebui să fie un lucru care ar putea fi făcut şi de voi.

Cum ziceam, APA :hot::bv:

Zuppy02

I agree xD :thumbup1:
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#27
(17-08-2010, 02:25 PM)Amy8D A scris:
(17-08-2010, 01:21 AM)George A scris:
(16-08-2010, 09:09 PM)Me†al A scris: Hai că apar din nou p'aci.

off topic: Fraţilor, să ştiţi că nimeni de pe zup nu e fabrică ca să poată face păpuşele, tricouri sau alte chestii cu zuppy. Teoretic, ar trebui să fie un lucru care ar putea fi făcut şi de voi.

Cum ziceam, APA :hot::bv:

Zuppy02

I agree xD :thumbup1:

I disagree 4

Oamenii pot propune ce doresc. Nu neg, nu prea sunt sanse asa mari sa facem tricouri cu zuppy si papusi anul acesta, dar daca se arata atat de multi doritori, nu se stie niciodata ce ne va rezerva viitoarea editie Nijikon.

Ar trebui sa propuneti exact ce doriti, atata timp cat sunteti seriosi si nu veniti cu cereri fanteziste.

P.S. Am preferat sa nu postez pana acum ca sa nu influentez acest concurs, dar daca tot am postat acum va spun ca multi dintre voi ati venit cu idei foarte bune (aproape toti, de fapt) si vor fi puse destule idei in aplicare 4

Asa ca postati, postati, postati!

P.S. Am primit deja acum ceva vreme invitatiile pentru Nijikon (aka premiile acestui concurs). Functioneaza pe baza de cod deci le puteti primi din vreme

#28
EU VREAU CONCURS DE KARAOKE. N-am eu voce de voce dar ar fi asa de tare...cred ca nici n-as putea sa nu tip.^^ Ok am fost deplasata.
"Era foarte necajit/Bietul cer de ambra-albastra/Ca era indragostit/De marea verde/De marea albastra."
"La stapan demon, majordom demon."
"Fa ce vrei, toti piratii sunt liberi, esti un piraaat!"
"In lumea shinobi, cei care incalca regulile sunt ticalosi...dar cei care isi lasa prietenii in urma sunt chiar mai jos decat ticalosia."
"Suntem O.K. , O.K.! Sau suntem K.O.?"
"Intra in sufletul meu, monsieur. Nu o sa gasesti altceva decat intuneric."

"Life is a comedy for those who think, but a tragedy for those who feel."


[Imagine: 402222.jpg]
NINJA SEBASTIAN-SAMA! NIN NIN!:love:

[Imagine: 282638.jpg]
Da' nu te mai hlizli la mine ca stiu ca te iubesc...Zuppy02

http://static.zerochan.net/600/22/21/446072.jpg
Suzaku is glaring...manca-te-ar mama.



#29
(18-08-2010, 11:28 AM)Flaw A scris:
(17-08-2010, 02:25 PM)Amy8D A scris:
(17-08-2010, 01:21 AM)George A scris:
(16-08-2010, 09:09 PM)Me†al A scris: Hai că apar din nou p'aci.

off topic: Fraţilor, să ştiţi că nimeni de pe zup nu e fabrică ca să poată face păpuşele, tricouri sau alte chestii cu zuppy. Teoretic, ar trebui să fie un lucru care ar putea fi făcut şi de voi.

Cum ziceam, APA :hot::bv:

Zuppy02

I agree xD :thumbup1:

I disagree 4

Oamenii pot propune ce doresc. Nu neg, nu prea sunt sanse asa mari sa facem tricouri cu zuppy si papusi anul acesta, dar daca se arata atat de multi doritori, nu se stie niciodata ce ne va rezerva viitoarea editie Nijikon.

Ar trebui sa propuneti exact ce doriti, atata timp cat sunteti seriosi si nu veniti cu cereri fanteziste.

P.S. Am preferat sa nu postez pana acum ca sa nu influentez acest concurs, dar daca tot am postat acum va spun ca multi dintre voi ati venit cu idei foarte bune (aproape toti, de fapt) si vor fi puse destule idei in aplicare 4

Asa ca postati, postati, postati!

P.S. Am primit deja acum ceva vreme invitatiile pentru Nijikon (aka premiile acestui concurs). Functioneaza pe baza de cod deci le puteti primi din vreme
Mmm, I don't really get it 4
You disagree with my idea or.. Metal's idea? Fiindce apa chiar e ceea ce mi-as dorii la Niji, in special for free si rece so yeah, daca gasiti ceva prea fantezist si fara lipsa de seriozitate in asta, va respect decizia. I was just saying. Si nu, nu o fac neaparat ptr. acele bilete, o fac fiindca vin tocmai din BV si chiar nu simt nevoia sa mai dau bani si pe apa pe acolo, honestly. 10

Cheer.

#30
(18-08-2010, 03:05 PM)George A scris:
(18-08-2010, 11:28 AM)Flaw A scris:
(17-08-2010, 02:25 PM)Amy8D A scris:
(17-08-2010, 01:21 AM)George A scris:
(16-08-2010, 09:09 PM)Me†al A scris: Hai că apar din nou p'aci.

off topic: Fraţilor, să ştiţi că nimeni de pe zup nu e fabrică ca să poată face păpuşele, tricouri sau alte chestii cu zuppy. Teoretic, ar trebui să fie un lucru care ar putea fi făcut şi de voi.

Cum ziceam, APA :hot::bv:

Zuppy02

I agree xD :thumbup1:

I disagree 4

Oamenii pot propune ce doresc. Nu neg, nu prea sunt sanse asa mari sa facem tricouri cu zuppy si papusi anul acesta, dar daca se arata atat de multi doritori, nu se stie niciodata ce ne va rezerva viitoarea editie Nijikon.

Ar trebui sa propuneti exact ce doriti, atata timp cat sunteti seriosi si nu veniti cu cereri fanteziste.

P.S. Am preferat sa nu postez pana acum ca sa nu influentez acest concurs, dar daca tot am postat acum va spun ca multi dintre voi ati venit cu idei foarte bune (aproape toti, de fapt) si vor fi puse destule idei in aplicare 4

Asa ca postati, postati, postati!

P.S. Am primit deja acum ceva vreme invitatiile pentru Nijikon (aka premiile acestui concurs). Functioneaza pe baza de cod deci le puteti primi din vreme
Mmm, I don't really get it 4
You disagree with my idea or.. Metal's idea? Fiindce apa chiar e ceea ce mi-as dorii la Niji, in special for free si rece so yeah, daca gasiti ceva prea fantezist si fara lipsa de seriozitate in asta, va respect decizia. I was just saying. Si nu, nu o fac neaparat ptr. acele bilete, o fac fiindca vin tocmai din BV si chiar nu simt nevoia sa mai dau bani si pe apa pe acolo, honestly. 10

Cheer.





Era vorba de faptul ca Metal a zis ca Animezup nu e fabrica :3



Also, o sa fie stand separat de Karaoke la Nijikon,as far as I know.
LOLNOPE



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Concurs surpriza la Nijikon pentru domnisoarele de pe Animezup Flaw 13 13.345 17-11-2011, 02:27 AM
Ultimul răspuns: Lanna
  Concurs de Worms la Nijikon Flaw 2 6.702 19-10-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Weiss
  Concurs de desen la Nijikon Flaw 0 5.493 17-10-2011, 08:21 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Concurs Nijikon - rezultate Flaw 12 9.183 19-10-2010, 07:31 PM
Ultimul răspuns: Tan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)