Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Choose the song [Kpop]

#11
O să aleg How dare you. E mai catchy... E prima oară când le ascult, şi-mi plac. Nu m-am uitat la mv, din cauză că dădeam cu mătura şi toate cele, so...
Îmi pare rău pentru că nu pot spune nimic de mv. Dar îmi place How dare you
Next:
Seo In Young-Cinderella
JQT-Pee Ka Boo [ nu ÅŸtiu cum se scrie 2124) ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#12
OMG, so hard. T____T Îmi plac amândouă foarte mult. Be Mine este una dintre melodiile mele preferate de la Infinite. Şi Neverland îmi place enorm, tot una dintre preferatele mele. :3 Totuşi, o să aleg Neverland, pentru că mă atrage mai mult decât Be Mine. E mai pe gustul meu. ^^

Next:

1. WG - Two Different Tears
2. Kara - Lupin
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#13
Iubesc ambele melodii : )) Vocile fetelor din 2NE1 sunt mai mult decat perfecte, iar versurile melodiei sunt geniale. Insa o sa aleg B2ST - Bad Girl, deoarece pe asta o ascult mai mult decat piesa celor de la 2NE1 xD. Wow, si cand zic ca o ascult...nu glumes o.o O ascult aproape zilnic xD.

Next:
a. Big Bang - Haru Haru
b. Big Bang - Beautiful Hangover
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#14
Alegere usoara. Desi imi plac ambele melodii ( doar sunt de la Big bang..cu GD si TOP :X) o sa aleg Haru Haru pt ca e melodia mea favorita. ( incep sa plang de fiecare data cand o ascult...si o ascult in draci...plus ca pe prima pagina a caietului de romana sunt scrise versurile in hangul .

Next :

MBLAQ - Cry
MBLAQ - Y
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#15
Ye, ye15 Trupa mea preferata : )). Deci, imi plac ambele melodii, insa o sa aleg Y. M-a impresionat enorm de mult videoclipul :3 Atat de frumos si de genial. Lee Joon la dus facea tot videoclipul : )) Si melodia in sine e geniala : ))Si dansul baietilor mi se pare foarte dragut 39 Cry imi place de asemenea, insa parca mai mult mi-a atras atentia Y.

Next:
a. 2NE1 - Go away
b. 4minute - What a girl wants
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#16
@Ama: O,da. Avea un cap foarte portocaliu : )))

I'll kill you. Mereu cand sunt doua melodii la bataie, aleg orice ar fi B2st. Acum ce sa aleg = )) ? Aleg Mystery, I guess. E foarte frumoasa, geniala, adorabila. Vocea lui Yoseob e magnifica aici. Bine, si in cealalta melodie e la fel, insa aleg Mystery. M-a impresionat mai mult.

Next:

a. G.NA - Banana
b. Hyuna - Bubble Pop
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#17
PPAPPA PIERROT !!!
Wow, chiar el am dat de ea si am ascultat-o in prostie o.o Chiar si acum o mai ascult. E geniala. Refrenul...e cel mai superb. Cred ca o sa o iau si pe telefon : )) Videoclipul nu prea imi place, adica costumele fetelor o.o Sunt cam...penale xD. Videoclipul de la Chocolat e mult mai reusit, insa melodia slabuta, din punctul meu de vedere. Ppappa pierrot rullz : >

Next:
SNDS - The boys
AZIATIX - Slippin Away
Sa va vad 15
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#18
Awkey. Beki i hate you!
Amandoua melodii le ador, The boys e o melodie mai ciudata si noua pentru stilul celor de la SNSD, nu stiu de ce nu le place multora, e misto melodia. Slippin` away e melodia superma de la Aziatix, versuile sunt perfecte, instrumentalul e minunat iar combinate ma fac sa plutesc in aer cand ascult melodia aceasta ;_;, asa ca aleg Slippin away, am o slabiciune pentru cantece mai 'triste' si lente.

Next:

CoEd School - Too late
CoEd School - Biribom Beribom

xD
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#19
Oh, CoEd School : > Nu prea ii ascult, am dat peste melodiile lor cu ceva timp in urma. Din cele spuse de de tine, o stiam doar pe Too late care chiar imi place. De Biribom Beribom(ce nume o.o) nu auzisem. Am ascultat-o acum si e dragutica, dar nu ma face sa sar de pe scaun xD. Videoclipul e haios, insa, si costumatia cantaretilor : )) Si cand canta Birbom Beribom a ha aha ha ! : )) Too cute ! Deci, o sa aleg Too Late. Imi plac mai multe la aceasta melodie: versurile, instrumentalul, videoclipul, dansul. E parca mult mai interesanta.

Next:
DBSK - Wrong Number(in videoclip, camera aia din baie e perversa rau de tot)
B2ST - I like you the best

[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#20
DBSK - Wrong number fara indoiala, nu am ascultat melodia aceea de la B2ST, nu sunt o mare fana ca sa le stiu si melodiile de pe album inafara de hit-uri xD [cu unele exceptii] dar nu cred ca e mai buna in nicio forma decat Wrong Number :]] doar videoclipul e o piesa de arta, dapoi melodia in sine cu vocalele perfecte a celor 5 ? Si nu sunt biased, but really, DBSK ii ia pe oricine. 21)) I know that many fans think that their favourite band is the best, but ... ^^''' anyway, DBSK - Wrong Number ramane.


Next:
A Pink- Please Let Us Love
Girl's Day - Twinkle Twinkle

[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rate the song ! [ K-music version ] Denny 247 103.356 13-04-2013, 11:48 AM
Ultimul răspuns: Liar
  Kpop reality shows SooMin 5 4.994 21-08-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Ce melodii kpop recomandati pentru "incepatori" Sosetuta' 5 5.274 19-08-2011, 02:01 PM
Ultimul răspuns: Aylin
  Top 5 Kpop Idols SooMin 14 9.633 26-07-2011, 08:46 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  `KPOP Adiccted . Ciel 4 5.801 16-07-2011, 04:11 PM
Ultimul răspuns: KarinaD


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)