Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chobits

#11
Ooo ..doamne am vazut acest anime acum doi ani si cateva luni , stiu ca eram in clasa a 5-a cand l-am vazut , l-am vazut in 24 de ore 15[ ca majoritatea anime-urilor cu 25/26 episoade 4] A fost superb , Chii era o "persoana" dulce si inocenta si Hideki o iubea muult . Mi-a placut mult ,mult si cam doua luni de zile eu numai despre chobits vorbeam , evident persoanele din jurul meu nu stiau despre ce naiba vorbesc .
Un anime perfect , dulce si interesant 4
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#12
Am urmarit si eu acest anime cu ceva timp in urma , dar mai am doua episoade si il termin , cred ca o sa-l termin astazi . Este unul dintre anime-urile cu care m-am prelungit atat de mult =]] Ce pot sa spun despre anime ? Este de nota 10+ , mi-a placut inca din primul episod , povestea este atat de originala , idee foarte bine gandita , probabil acesta a fost principalul motiv pentru care am urmarit anime-ul , deoarece originalitatea este un punct important . Este un anime extrem de amuzant , am ras de am inebunit la unele faze =]] Pacat ca nu au mai multe faze comice , deoarece trebuie sa recunoastem ... nu sunt multe T.T Lucru care pe mine ma intristeaza , deoarece cu siguranta ar fi putut mai mult . Imi place la nebunie grafica , desi nu pot spune ca este perfecta , ma multumesc cu atat . Ar merita un 9.50 .
Mi-au placut extrem de mult personajele , mai ales de Chii , este atat de scumpa , nu ai cum sa nu o adori xD Deasemenea este foarte amuzanta , lucru pentru care o admir atat de mult . Imi mai place deasemenea si de Freya , un personaj foarte bine realizat , ma regasesc de foarte multe ori in comportamentul ei , imi place foarte mult de ea .
Sumomo este atat de dragalasa si atat de micuta . Pur si simplu o ador , imi place faptul ca este amuzanta =]] Mi-as fi dorit-o ca si persocon , deoarece este extrem de simpatica si inteligenta . Imi place cum se comporta , un personaj foarte bine gandit si realizat .

Well...nu am nimic de criticat la acest anime . Totul mi se pare superb , merita vizionat .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)