Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestii numite AMV-uri.

#1
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#2

#3
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#4
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#5
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#6
Trec si eu pe aici, desi sunt total paralela cu tot ce inseamna AMV din punct de vedere tehnic. M-au facut insa tare curioasa ambitia si entuziasmul tau cu privire la ele, so there...
Pot spune ca nu am fost dezamagita, your AMVs are catchy, so so catchy! Imi place mult cum armonizezi melodia cu imaginile si pot spune ca sunt o fana a gusturilor tale in materie de muzica, hehe. Nici nu stii ce m-am entuziasmat cand am vazut AMV cu Ga-Rei: Zero! E unul din anime-urile mele favorite. Si pot spune ca ai surprins perfect atmosfera aceea de lupta si totusi regrete, de prietenie care se farama si deznadejde si totusi o usoara presimtire ca macar cumva va fi bine. Mi-a parut rau ca a fost atat de scurt *sad*
"Collide with the sky" iar mi s-a parut tare reusit, am apreciat ca ai facut totul ca pe un soi de poveste pe versuri, are cap si are coada and it was looovely to watch. I'm conflicted cand vine vorba de viteza cu care ai alternat cadrele; pe de o parte am avut la un moment dat impresia ca e totul putin obositor si derutant, pe de alta parte nici nu mi le-as fi putut imagina altfel, atat de bine s-au potrivit. Ugh, nehotararea asta. Sfarsitul a fost adorabil insa!
Cat despre ultimul, aww again (apropo de final *giggle*). Se vede ca ai lucrat mult la el, nici nu imi pot imagina cat efort trebuie depus pentru un asa rezultat. But I liked it again, ai avut o atmosfera antrenanta iar finalul a fost din nou un fel de... cireasa de pe tort. Congrats! ^-^
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#7
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)