Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ceva recomandari, please ...

#1
Sper ca e bun topicul. Daca nu e ... Inchideti-l ...

Nu am prea vazut anime-uri de genul asta ... But, as vrea sa vad ceva, defapt in cazul meu sa citec manga, ceva comic, dar nu prea stiu ce. As vrea sa imi recomandati si mie, nu neaparat manga. Sunt curioasa sa vad cum este ...
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#2
Păi dacă vrei o recomandare, eu cred că cea mai bună alegere ar fi Nyian Koi!
Este singurul anime in genul ăsta pe care l-am suportat cât de cât.E vorba de un tip care devine blestemat și trebuia să ajute nu știu câte pisici ca să scape de blestem.Faza tare e ca el este alergic la mâțe si nu le prea suporă.Și in fine...acțiunea si totul...este foarte draguț zic eu 4.Sper ca te-am ajutat cât de cât ^^
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#3
Poti sa te uiti la Freezing sau Kampfer...sunt putin mai ecchi dar au actiune, sunt faine...iar in cazul tau sunt recomandate fiind "animeuri de o zi", doarece ambele au numai 12 episoade fiecare...iar daca iti place manga, uita-te la versiunile lor manga. In freezing e vorba de viitorul in care extraterestrii Nova ataca Pamantul, iar niste fete modificate genetic (pandore) impreuna cu prietenii/partenerii lor(limitatori) trebuie sa ii opreasca. Aici actiunea se petrece in jurul unei pandore foarte puternice (Sattelizer el Bridgette) si a unui baiat cu puteri speciale (Aoi Kazuya) ce vrea sa devina limitatorul ei si impreuna trec prin cele mai ciudate situatii. In kempfer e vorba de un baiat ce peste noapte se trezeste transformat in fata si afla ca e un Kempfer, adica o fata cu puteri speciale ce trebuie sa lupte cu alte kempfer pentru a deveni mai puternic. Comedia aici e ca la inceput el nu isi poate controla transformarile si se schimba in fata in cele mai neasteptate momente. Ambele sunt foarte faine si le gasesti pe anime.kage, deci...Enjoy!
Ajutati-ma sa-mi indeplinesc visul: sa-i vad pe micutii astia adulti! Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click!
[Imagine: r6KlR.png] [Imagine: IZpPm.gif] [Imagine: MRb1Z.gif] [Imagine: Z8Pjv.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)