Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ceva...

#1
Salut ! ^^Sunt nou pe forum si am sa postez in acest topic...some AMVs...so...let's start the party ! ^^

#2
This is it... ^^ Smile Smile Smile Smile

#3
CODE:BREAKER AMV ^^

#4
Ti-am promis.. si here I am 83.

Primul AMV e promitato, sync-ul tau fiind relativ bun, mai ales la inceput-pan pe la 0:06, sau pe la refrene ?????apx toate-, insa are momente in care practic..sa zic asa, te-ai plictisit, unde sync-ul e pe langa.. insa admir partiile in care ma ung pe sufletel la capitolul sincronizare, desi, nici melodia nu-i prea easy~ so. Nice!
La al doilea AMV, oh, damn, inceputul, <3 insaaaaaa...pan pe la 00:55 simt ca ai bagat putin cam de umplutura, si inca cateva parti, dar in rest, reusesti sa mentii flow-ul si sa transmiti feeling-ul corespunzator. Darrrr...atentie mai ales pe la final.. am simtit ca mi-ai taiat craca de sub picioare, prea brusc finalul. XD ps. Atentie la felul in care alegi scenele.
Al treilea.. oh, iara te iubesc pentru inceput, da????? iar mi-ai taiat craca la final. Fuuuuuu... eh, si pe la jumatate te-a lovit plictiseala..andd, grija cu efectele sa nu le prea folosesti exagerat de mult.. in locuri nepotrivite. Andandand..

In rest imi place cum editezi, mai ales ca-ti stiu inceputuriile..si well, ai progresat enorm de mult intr-un timp scurt. :3 Keep on with the good work!
ps. incearca sa nu mai bagi in cadru si logo-ul de sus/dreapta.
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)