Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cereri pentru poze anime

#11
Well...iti dau ce am:p
[Imagine: f0428502.jpg]
[Imagine: daaaamnbq0.jpg]
[Imagine: 06.jpg]
[Imagine: blood-4.jpg]
[Imagine: BLoodY.jpg]

Sper ca te-am ajutat....daca mai vrei..nu trebuie decat sa imi spui:p
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#12
yu-gi.. deshi nu aici e locul intrebarii(ci la topicul special pentru asa ceva...am un lapsus acum nu-miaduc aminte numele)... cred ca te pot ajuta imaginea de la darck_anime este din Fate stay night ...dal nu ma insel... & love_eiri_yuki merci mult pentru imagini mi-au fost de ajutor in special cea in care tipul este macelarit 4

#13
inca o cerere...mereu tre' sa caut ceva si sa nu gasesc
pai...as avea nevoie de poze de genu:
http://i227.photobucket.com/albums/dd116..._44930.jpg
sau
http://i227.photobucket.com/albums/dd116..._12253.jpg
daca nu se poate amandoua....macar una din ele
dar de preferat ambele 4

#14
as vrea si eu poze din animeul nana care sa le pot folosi pt un sing sau pt un wall multumesc Smile
[Imagine: miafirma.jpg]


#16
Am ajuns si aici , am cautat o poza si nu am gasit-o nicaieri. Este din primul opening de la Bleach dupa ce Kon este calcat de mai multi oameni si se enerveaza.Sper ca ati inteles , pe un clip de pe youtube imaginea este la 0:56 si 0:57. Multumesc anticipat ^.~

#17
Aloha! Sper ca nu deranjez daca cer si eu o pozishoara( sau doua sau mai multe10)
E de la Ikoku Irokoi Romantan daca se poate. Merci multSmile
Nu conteaza cum e. Sa nu fie ceva ce gasesti pe google la img.Smile
[Imagine: sig3a.jpg]



#18
poi am gasit aici pentru sonie
http://news.animeota.com/modules/extgall...php?id=105
o.o" wot

#19
nevoie de ajutor 20 (iar), numai ca acum am nevoie de doua imagini 65 (ambele din bleach )
prima-> cu yuzu, dar sa fie foarte fericita, si sa se uite intr-o parte, sau pur si simplu, dar sa nu fie vre-o faza cu "bwahahahahaha", ca am gasit si eu de-stea si nu-mi trebuie
a doua- cu [,] kon cu o fata de genu: [Imagine: 33c4b951.gif] (faza in care i se vede fata si el plange si...ati inteles voi ^_^") sau [Imagine: 6A60A9A133D38BE1EB4260E223A3CD5F.gif]
si daca gasiti si in posturi chibi ar fi simai bine, iar daca nu, e foarte bine si asa ^_^
P.S.: e pentru un sig si nu gasesc pozele necesare, ca ideea e, dar degeaba
atat 4

#20
Cum nimeni nu a gasit ce vroiam data trecuta am venit din nou cu alta cerere , tot din Bleach
Este o imagine din al 5-lea opening cu Hitsugaya inainte sa il imbratiseze Matsumoto, cand zambea ^^ nu pot spune exact unde sta , eventual la o masa. Prima data mi s-a parut ca era un fel de bar. Va roo~og ^^" Multumesc anticipat




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)