Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cerere de Critics

#31
Eu i-am preluat ficul lui Crazy.Fani.
Oricum fără griji, vin eu dragi mei aici ca să comand, chiar dacă sunt critic. : )) Nă vă înghesuiţi. Am două ficuri la yaoi. xD

Nick: .էօƙყօ
Link la fic: Cybernetic Thunder Crash
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Tot ficul.
Numar capitole [pana la momentul actual]: 1.
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Yaoi & Yuri
Alte date*: Cine vrea să-l ia, să-l ia.

Nick: .էօƙყօ
Link la fic: OraÅŸul Zeilor
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Tot ficul.
Numar capitole [pana la momentul actual]: 2.
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Yaoi & Yuri
Alte date*: Cine vrea să-l ia, să-l ia.

Cam atât pentru un moment dat. Mulţumesc! *hugz*
Deci sunt 2, aşa că puteţi împărţi frăţeşte.

#32
Prezenta la datorie. La primul fic am dat un comment asa ca il iau pe al doilea
Daca nu in seara asta, atunci maine sa sa-ti las un comm.
:*:*

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#33
Nick: Désirée.
Link la fic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=27415
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Ultimul capitol, nu vreau să stea nimeni cinci ore să îl ia la puricat pe tot, ar fi un chin.
Numar capitole [pana la momentul actual]: 4.
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Proză
Alte date*: Io vleau să mi-l ia scumpa mea .էօƙყօ dar se poate si mai mulț să tleacă, că io nu mă supăl =)).
[Imagine: Jun0xCa.png]

#34
(23-10-2011, 11:09 PM)Désirée. A scris: Alte date*: Io vleau să mi-l ia scumpa mea .էօƙყօ dar se poate si mai mulț să tleacă, că io nu mă supăl =)).

OMG! Ce dulce ai putut fii. *puppy eyes*Cu siguranţă am să trec, nu te îngrijora iubirea mea.
Your hero is here, Wonder Cri to the rescue!



#35
Dacă .էօƙყօ este ocupată cu cealaltă comandă, mă pot ocupa eu de al tău Désirée. Nu ştiu ce credeţi voi despre mine, dar eu ştiu sigur că nu muşc sau dau cu parul sau orice altceva :)). Dar mai întâi aştept să văd ce zice ea :D.

EDIT : Nu e ocupată deci :)). Scuze .էօƙყօ. Nu am vrut să mă bag peste tine.

#36
(23-10-2011, 11:35 PM)Cherie. A scris: Dacă .էօƙყօ este ocupată cu cealaltă comandă, mă pot ocupa eu de al tău Désirée. Nu ştiu ce credeţi voi despre mine, dar eu ştiu sigur că nu muşc sau dau cu parul sau orice altceva :)). Dar mai întâi aştept să văd ce zice ea :D.

EDIT : Nu e ocupată deci :)). Scuze .էօƙყօ. Nu am vrut să mă bag peste tine.

Din contră, mergi citeşte-l, mănâncă-l... dă-i foc, fă-i ce vrei. xD
Da, păi sunt ceva mai ocupată cu ficul lui Fani, dar chiar şi aşa o să trec şi pe la Désirée fiindcă am promis, dar asta după ce termin cu celălalt. :3



#37
Okay then :)). În funcţie de cum mă simt, mâine sau poimâine ( miercuri cel târziu ), voi trece pe la tine, Désirée.

#38
Salut. Am si eu o rugaminte, stiu ca a mai trecut cineva pe la ficurile mele, dar, daca nu se supara nimeni pe mine, ar putea sa mai treaca cineva, oricine, pe acolo? As vrea o a doua opinie, daca se poate. Daca nu la toate 3 cel putin la Cand nimic nu este ceea ce pare a fi. Asta il am eu mai la suflet, ca teoretic a fost primul fic scris de mine ^^ Link-urile sunt pe prima pagina.
Multumesc anticipat ^^
[Imagine: air_gear_by_zzfoxzz-d31fttj.png]


#39
(24-10-2011, 10:07 AM)Leontina A scris: Salut. Am si eu o rugaminte, stiu ca a mai trecut cineva pe la ficurile mele, dar, daca nu se supara nimeni pe mine, ar putea sa mai treaca cineva, oricine, pe acolo? As vrea o a doua opinie, daca se poate. Daca nu la toate 3 cel putin la Cand nimic nu este ceea ce pare a fi. Asta il am eu mai la suflet, ca teoretic a fost primul fic scris de mine ^^ Link-urile sunt pe prima pagina.
Multumesc anticipat ^^
Le iau eu. Daca nu azi maine siurg ma voi strecura cu o 'mica' impresie la ficul tau. ^^ ASta fiind si prima mea comanda acceptata. ^^

[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#40
Eu am terminat cu fic-ul Mirei. Yeah, i know, i'm fast b-)
Am luat din curiozitate toate comenzile pana acum si m-am uitat cine nu a primit critica de mult promisa. Doar doua fic-uri din cate imi aduc aminte ( de pe prima pagina, mai vechi ), dar vad ca deja s-au gasit alti doritor.
Now im free si astept noi comenzi. *.*

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cerere de critica Daria v2 24 29.906 12-01-2013, 07:30 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cerere de Proofreading Niska 0 3.002 01-08-2012, 11:58 AM
Ultimul răspuns: Niska
  Cerere de Proofreading Aly 14 10.891 04-01-2012, 07:57 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Wanted critics Jasmine 30 26.700 17-07-2011, 11:58 PM
Ultimul răspuns: Moony691


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)