Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai puternic?

#1
Care credeti ca este cel mai puternic personaj din One Piece si de ce?
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#2

#3
Din pacate Logia a fost demonstrat ca fiind praf in ochi pentru orice utilizator de Haki. Asa ca nu m-as astepta ca Black Beard sa fie cine stie ce...probabil amenintator, cum era initial Crocodile, dar nu printre cei mai OP.

Ma astept ca Shanks sau Dragon sa fie printre cei mai puternici in adevar. Dragon nu si-a prea demonstrat puteri pana acum, si s-ar putea ca statutul sau de om periculos sa fie mai degraba politic.

Shanks in schimb e singurul dintre Yonko care nu are fruct si deci e un Haki beast.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#4

#5
Aww Shanks, man. Sunt de acord cu @CyBeR si ma tot mir, cum de a devenit atat de puternic fara un fruct. Imi amintesc scena in care si-a pierdut mana, atunci au introdus deja in anime haki si ma intrebam eu, ce putere are ca pirat si cum a reusit sa alunge asa o bestie. Am sa merg si eu pe aceasta varianta, Shanks, nu stiu mai nimic despre Dragon. Cat despre Barba Neagra, as spera sa nu il mai vad o perioada. Chiar imi e antipatic dar cred ca va avea un rol foarte important in viitor, poate intr-un moment critic in care se va lupta cu Luffy.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)