Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai prost d.a. Jetix

#51
Randul meu :

Micky Mouse - cand eram mica stiu ca eram dependentaaa de el 21, dar acuma cel de pe Dysney e orobil, nu imi place deloc cum e, si mai e si plictisitor, daca tot e desene educativ sa invete copii : sa repare o masina, sa invete o limba straina, sa invete legile gravitati si alte chestii nu sa numere, sau formele geometrice sau mai stiu eu ce 21

Hannah Montana- nu-i desene dar tot pe un canal de desene este, pot sa zic ca deja m-am saturat de el oriune ma duc: Hannah montahna in sus , hannah montana in jos, ia mai lasa-ma 21, recunosc ca inainte imi placea si mie, nu chiar o obsesie dar imi placea, acuma il uras, pai o sa ajunga Dysneu-ul sa se faca canal de filme romanesi frate, pai ori de canal pentru copii de desene animate ori canal de drame? 21

Kid Vs Kat- doamnee deci alte desene mai frumoase nu stiu si astia sa inventeze decat unul in care o mata ii face iata calvar u unu, plictisitoor 21

Monster Buster Club- nu imiplace deloc, adica ideea desenului este buna na, dar nu imi place grafica adica e prea colorata, costumele lor sunt prea ciudate 21, corpul pesonajelor prea ingurs si capu prea patrat 24

Si ar mai fi multe altele cum ar fi: Capitanul Flamingo, scoala shuriken, oraselul lenes, dragonul amrican si multe altele21






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cel mai bun d.a. Jetix Magica Bloom 9 8.576 07-09-2011, 09:10 PM
Ultimul răspuns: Piersicuta
  Top 3 Jetix ( Nu desene!!) Chaos Anime 25 24.909 13-12-2009, 03:35 PM
Ultimul răspuns: Luzer
  Jetix devine Disney Channel Coyote Stark 5 7.257 31-07-2009, 09:12 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)