Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai prost d.a. Jetix

#31
1. Oraselul lenes
2.Capitanul Flamingo
3.Iggy Airbuckle
4. Power Rangers
5. Kid vs. Kat
6.Urban Vermin
7.Jimmy Cool
8.Planet Sketch
9. Chestia aia cu Super Robot Monkey nu stiu ce.
Si mai sunt. Mult prea multe.Praca sunt facute pentru copii tampiti desenele astea noi. Inainte chiar erau desene frumoaseSmile.



[Imagine: 28223o2.jpg]
My manga list



[Imagine: chibi_1290.gif]
, chibi-ul lui anonim_alex

Feed, cum il cheama p`asta? Asta de sus 5



[Imagine: mkdlaw.jpg]

#32
toate in afara de 2-3 sunt proaste..Nu-mi plac:
-Jimmy Cool
-Kid vs Kat
-Oraselul Lenes (imi vine sa sparg ecranul televizorului cand se difuzeaza x()
-Super Robot Monkey Team Go
-Team Galaxy
-Monster Boster Club
-Pokemon (FTW!)
-Power Rangers
-Galactik Football
-Sonic X
-Iggy Arbuckle
-Clubul Monster Buster
-Phineas si Ferb
-Kim Possible
mai bunicele sunt Ce-i cu Andy..pt ca erau si inainte si Pucca mi se pare cute, ma uitam la ea cand eram mai mica dar nu am mai urmarit-o si Familia Tofu dar nu cred ca se mai difuzeaza acum.

#33
1.Iggy Arbuckle(nu-mi place deloc)
2.Pucca(nu inteleg mai nimic din ea)
3.Parazitii urbani(ma enerveaza desenul asta cu gunoaiele)
4.Planet Sketch(e atat de scarbos cand fata aia isi scoate diferite lucruri din nas)
Ar mai fi,dar sa spunem ca acestea ma enerveaza cel mai tare, imi placea mult mai mult cand era Fox kids.Acum sunt numai desene de prost gust, dar asta e.
[Imagine: 2wf00ud.jpg]

I love momy:Hitman, my aunts4evika,Kiduu,mada_sasuke,sysurile mele: Mistic Girl,***candy bar**,Sakurika bombonik and CutMyLifeWIthThisScrissors. [Imagine: chibi_2722.gif]
, chibi-ul lui Amelia

#34
Cel mai prost desen de pe jetix ?
Totally Spies .inafara de haine fetele alea nu au nimic frumos.
Quest:Cel mai prost ,plictisitor ..aiurea desen posibil
Kim possible:o urasc 65
Dragonul american:prea mult limbaj de cartier
H2O:cele mai impiedicate sirene
Power rangers :Forta mistica si operatiunea peste limite:Super mega aiurea
Sunt o groaza de desene pe jetix care nu isi au rostul'
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#35
Stupid, stupid, stupid

- Power Rangers
- Pucca
- H2O
- Planet Sketch
- Oraselul lenes

#36
Oraselul lenes intrece orice masura :die: Deci eu nu-l mai suport , il mai dau si acum pe disney channel , deparca ar fi regele desenelor :die: Vreau sa dispara :die: E prea enervant , toti copiii aia handicapati isi petrec zilele si copila aia roz canta ca n-are ce face acasa 21 Plus mai e si o poveste stupida din care nu inveti nimica .

Spioanele - Pur si simplu ma enerveaza alea 3 . Nici una nu-mi place . Sam e prea tocilara si prea enervanta , totul se invarte in jurul stintei 21 Nu am nimic cu persoanele de genul ei , am o gramada de prieteni asa , dar frate o.O Sam e Obsedata complet o.O Clover e proasta xD Nu pot sa zic altceva xD E inebunita dupa cumparaturi , frumusete si baieti . Se crede regina nimicurilor o.O E prea girly xD Nici nu arata bine , nu stiu de ce se crede asa importanta . Alex e naiva rau de tot o.O Plus cam slaba la minte xD Nu gandeste deloc , e super enervanta si atat am avut de spus xD

H2o - Vai doamne am ajuns si la minunatia asta o//o Oare de ce s-au mai obosit sa-l faca . Le urasc pe toate alea 3 , in special frumoasa noastra Emma 15 Se crede desteapta lumii , foarte responsabila si cea mai rafinata . Mda ... mai bine s-ar lasa de meserie . Nu mai comentez nimica ca deja imi vine sa arunc cu ceva xD

-------------------------
Sunt o gramada de desene care au fost create din PROSTIE nu pot sa cred cat de prosti pot fi unii sa dea asa ceva la Tv . Ma bucur ca acum s-a bagat Disney Channel unde sunt chiar desene frumoase 8 Bine in unele doresc sa arunc cu ceva pentru ca sunt de prost gust , dar nu mai e cea fost odata 21

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#37
1. Kid vs. Kat - deci este cel mai idiot, lipsit de gust si aiurea d.a. ever. O porcarie in toata puterea cuvantului. Nu am rezistat sa vad nici macar un episod intreg k m`am enervat...desi cred ca am mai spus dar o spun din nou acest desen animat e lamentabil
2. Oraselul Lenes - pe locul 2 se situeaza un alt esec in materie de d.a.
3. Power Ranger operatiunea peste limita - Power Rangers forta mistica sau cum se numea sa zicem ca era cat de cat suportabil...dar asta e deasemenea un esec total 22
Cam astea ar fi cele mai penibile d.a. de pe Jetix din punctul meu de vedere 4
KyuMin.

#38
Topul celor mai stubide d.a. de pe Jetix in opinia mea.
1.Hanah Montana( nu stiu ce spuneti voi dar mie mi se pare total aiurea)
2.Inlocuitorii(o mega tampenie)
3.Phineas si Ferb (oi doamne cu s-a gandit cineva sa dea asa ceva)
\cam atat acum
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#39
Nu am prea urmarit, dra cele mai stupide d.a de pe Jetix (Disney Channel)
- Lazy Town (nu e d.a dar ma rog): oribil, oribil, oribil. Un copil are nevoei si de zahar si grasimi in corp. De unde sa le ia? Si toti aia danseaza si e asa stupid... d'oh >.<
- Pucca (acelei fetite i iiesea totul ca lumea, si in plus nu inteleg de ce ea nu vorbeste... numai tipul ala a facut nu stiu ce juramant. <.<
- Captain Flamingo -stupid,stupid, STUPID!!! (ma scuzati) baietelul ala era prea roz O.O, in plus, numai acea fetita facea treaba. S i ce statea sa psuna marca armelor si tot pachetul?
Mickey Mouse- e stupid, dublat nasol, cred ca daca aveam 4 ani imi placea.
Totally Spies- LAME. Tot timpul se petrec aceleasi lucruri, fetele salveaza situatia, tipii rai (care sunt ultra stupizi) ajung la inchisoare sau unde ajung...
Urban Vermin- D'oh! Iubesc gunoaiele si cred ca banii sunt inutili? 22
Si mai sunt, deoarece Jetix (acum Disney) s-a dus de rapa. 22
Cine spune ca n-a avut parte de tristete este un mincinos.
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
Optimistul e un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare clipa!

#40
Sunt destule(acum s-a facut Disney Channel, dar o sa le mentionez pe alea care erau naspa inainte sa apare DC)
1. Oraselul Lenes- Blah, il urasc. Chiar daca ii invata pe copii cum sa manance sanatos, sa faca sport and stuff like that, ii invata intr-un fel super-lame si naspa.
2. Iggy Arbuckle- Ma abtin sa comentez, fiindca poate iese cu injuraturi.21 E un mare bullshit.
3. Planet Sketch- Omg, tampenie totala la orizont! Inca un desen facut de retardati mintal
4. Phineas si Ferb- Asta nu e chiar asa de rau, dar e cam enervant. I mean, copiii aia nu se mai duc niciodata la scoala? -.-
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cel mai bun d.a. Jetix Magica Bloom 9 8.588 07-09-2011, 09:10 PM
Ultimul răspuns: Piersicuta
  Top 3 Jetix ( Nu desene!!) Chaos Anime 25 24.925 13-12-2009, 03:35 PM
Ultimul răspuns: Luzer
  Jetix devine Disney Channel Coyote Stark 5 7.268 31-07-2009, 09:12 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)