Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce suc preferati?
Coca-Cola
57.14%
4 57.14%
Pepsi
28.57%
2 28.57%
Fanta
0%
0 0%
Prigat
0%
0 0%
Nestea
0%
0 0%
Santal
0%
0 0%
Altele
14.29%
1 14.29%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ce suc preferati

#1
Ce suc preferati?

Eu prefer Coca-Cola dar nu ma dau in laturi nici de la cappy, prigat sau sucuri naturale;. La capitolul suuri acidulate imi plac Coca-Cola si Pepsi dar nu ma dau in laturi nici de la cele mai putin calitative ca: Vivaco, Prima, sau altele care se vand 3l la 1,5 lei smile
Iar ca sucuri neacidulate prefer capy si Prigat in toate variantele lor.

#2
Ayumi A scris:Pai ce l mai mult imi place Coca Cola...stiu ca face celulita si alte chestii de genu asta dar totusi , cand imi iau un suc, intotdeauna este coca-cola pentru ca altceva nu-mi place >.< . Si ar mai fi Capy, si ala e bun ( dar nu ca cola ^_^ )

Face celulita? Asta nu stiam... stiam ca e buna de spalat veceurile, si ca daca n-ai chef sa te speli pe dinti iti faci o spalatura cu ea (bine, mie nu mi-a placut ce face... tot la periuta si pasta raman...)

Stiati ca: colorantul folosit in sucurile portocalii este o substanta cancerigena care nu este eliminata din organism? In concluzie: numarati-va sucurile baute intr-o viata ca sa va calculati cat mai aveti de trait 71
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#3
Hmmm...singurul suc pe care il consum este Cola-Zero.Prima oara cand am baut...a fost in ultima zii de scoala din cls a 8-a.si acum...toata gasca de la bloq bea cola-Zero1010No Sugar!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#4
pai prigat cu visine ii cel mai bun suc din lume... nush cum il fac asa de bun... beau aproape in fiecare zi... stiu ca nu pre ii sanatos.... ami ales ca baga ceva coloranti in el sa fie rosu... dar nu conta... ii prea bun..
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#5
cafeaua 21
pey singurul suc pe care il beau e Xango 4
100% natural fara conservanti...coloranti etc... PE BUNE! Smile si e foarte bun :X
E cu circuit inchis deci nu se gaseste in magazine.

#6
In general prefer cam orice fel de suc,dar nu si cel de portocale
..
Nu-mi place Fanta de portocale ..
Iubesc sucurile naturale hug si de regula beau neacidulat... Smile Cele naturale mentin cel mai bine sanatateaSmile,dar si cola mai beau3mai nou sub varianta PEPSI 71

#7
Cola! De la cat de dependenta eram, odata mi-am pus parola "cocacola". Bausem vreo 4 sticle intr-un weekend>.<. Nu e mult dar de obicei eu beau mai mult sucuri naturale^^ de piersici si caise^^. Nu mai stiu cum se numeste sucu`^^".

#8
.... cred ca sucul meu preferat ar fi pepsi dar nu pot spune ca nu beau si nectar (si chear imi place) ... in rest imi plac cam toate sucurile in afara de alea ieftine de proasta calitate ... cele mai bune sunt produse de Pepsi si Cola.

#9
sucul meu preferat....hmmm....cred k mountain dew....dar daca ar fi sa aleg intre bere si suc,cred k as alege berea...444

#10
mie imi place coma light....21......
poi prefer sucurile fara zahar10




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)