Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere aveti despre clovni ?!
niste creaturi ce sperie copii
30.95%
13 30.95%
castiga foarte mult pe o onomastica
9.52%
4 9.52%
foarte glumeti
19.05%
8 19.05%
nici o parere ; nu imi plac clovnii si gata .
40.48%
17 40.48%
Total 42 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ce parere aveti despre clovni ?

#11
Mie nu mi-e frica deloc de clovni. Intotdeauna mi s-au parut amuzanti. In al 2-lea rand sunt si ei oameni la fel si noi dar care doar asta stiu sa faca si din asta isi castiga si ei painea lucrand la circ si facand pe clovnii. Despre rasul lor incearca si ei sa para mai amuzanti. De ex penultima oara cand fusesem la circ au incercat sa ingane publicul. Deschisese ei un anume subiect si apoi dupa ce publicul raspundea, raspundeau si ei acelasi lucru, dar isi schimbau vocile sa fie cat mai groase si mai haioase. Ultima datacand am fost la circ, se apucasera sa se certe cu coprezentatoarea. O cearta mai amuzanta.

#12
Sincer eu nu va cred pe aproape nici unul si sunt sigur ca la multi va plac colvni , dupa mine sunt "draguti" si amuza publicul foarte mult si nu costa chiar asa de mult ..Da costa si ei dar na in Romania preturile sunt mai pt ca sunt putini , in America e normal sa coste 100$ 300 $ ca au bani . Si acuma sa fim serios ce e cu poza aia la inceput "whiteSnake" din start ai dat o blia neagra clovnilor , am sa pun si eu poza cu un clow , asa sa muriti de ciuda 21 ..
[Imagine: Award%20Winning%20Clowns_WEB.jpg]

#13
Pai...parerea mea despre clovni..pai,sa vedem.Imi plac foarte mult.La cir sunt foarte amuzanti sau in parc cand ofera baloane cu diferite forme copiilor.Sunt simpatici.Dar,am si eu o intrebare.De multe ori,clovnii nu sunt doar machiati,ci poarta si masti zambitoare.Intrebrea este,dedesubtul acelei masti,ei zambesc mereu,asemeni mastii pe care o poarta?Hmmm....asta este chiar biizarr.Vreau sa vad si parerile celorlalti...ale voastre.Vreau sa vad ce raspuns imi puteti da.Deci...

CLOVNILOOOOR!!!Zambitiiii!!!!!

[Imagine: circoloco_dc_10.jpg]
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#14
Imi plac clovni,sunt amuzanti,haiosi,imi plac trucurile pe care le fac.
Da,dupa parerea mea sunt 2 categori de clovni:clovni cei haiosi si
simpatici si cea dea doua categorie:cei care fac pe grozavi si se dau
smecheri in fata altora.

#15
Sunt stupizi....nici macar nu au glume bune...is inutili...faza cu placinta cand o arunca unu in altu...mi se pare foarte stupida...si nici macar funny....ar fi mai multe de zis..dar ma abtin
[Imagine: Alugays.png]
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul AnimeZup
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4
7) Zambesti, sau chiar razi

#16
Clovnii sunt nijte persoane stupide lipsite de creier care cred k dak arunci cu un cartof in fata cuiva e amuzant,Si ce daca s-au nascut cu diferite talente k pot sa isi lungeasca pielea pana la 30 cm,sa faca operatie si sa faca scoala ei sunt doar o adunatura de idioti k de il intrebi pe unu cat face 1+1=banana(OMG hai k asta a fost buna :ha: )
You hurt me,but I kill you!
What doesn't kills you
Gets you stronger!



[Imagine: narutodemon_xl.jpg]

Yondaime & Naruto,best hokage and best ninja,what a combination...

[Imagine: Naruto__Naruto_and_Yondaime_by_Risachantag.jpg]

[Imagine: chibi_933.gif]
Adenthielis, chibi-ul lui seeergiu


Bancuri,glume,avem de toate !!!

#17
Nu stiu ce credeti voi, dar clovni pot fi sadici din punctul meu de vedere fiindca eu am o fobie maniaca fata de ei.Daca te uiti adanc in ochii lor, parca vezi sadism si rautate si ura fata de toti.Si zambetul lor...
Dar lasam paranoia la o parte, mie una pot sa zic ca;s stupizi si infioratori.
-

#18
oh... clovni 22, sunt pt pici 22... adica, hey wake up! isi strica tenul cu atata painting, au glume de pitici, se cred tari, si sunt imbracati prea...prea ... extravagant. Ok, trebuie sa atraga atentia, si totusi 22 acolo in arena circului [sau cum s-o numi 22] sunt singuri sau sunt in grupuri, nu sunt printre alti oameni, se vad, nu sunt invizibili 22 . Chiar nu ii inteleg 22. Stiu, sunt oameni. Dar, HELLO! luati-o mai incet. o_O Scuze dak ii plac cuiva, e parerea mea 4.


P.S. : Nu mi-e frica de ei, mi se par tampiti 22.
[Imagine: 561597i0h59rpysw.jpg]
I’m not a perfect girl. Sometimes I have a broken heart and maybe some days nothing goes right. But when I think about it and take a step back I remember how amazing life truly is and that maybe, just maybe I like being unperfect !
[Imagine: chibi_1645.gif]
She`s Layla, Layla luvs u 3 :X Give her candies, much candies ^^, chibi-ul lui diabolique_alien

#19
Clovni? Niste persoane machiate haios, in diferite culori vesele, care sunt pusi pe glume, sa inveseleasca lumea. Se machiaza pe fata cu alb, galben, rosu sau chiar alte culori, la nas punandu-si o maciuca mica rosie, ca orice clovn care se respecta.
Papuci mai mari cu 2-3 sau mai multe marimi, si amuzament 5 Mie mi se par niste persoane de treaba:p
Ma rog, parerea meavictorie

#20
clovnii.. :bored: nu-mi plac(tot timpul mi s-a parut ca sub machiaj / masca se ascunde un om trist sau rau106 dunno why )..cand eam mica imi era firca de ei, mi se pareau...sinistri 21 au machiajul ala si un zambet sadic 24.. si nu sunt nici amuzanti, fac niste glume de prost gust si stupide :closedeyes: si se mai si cred foarte amuzanti and stuff
:pfiu:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)