Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?

#21
Asa...dupa parerea mea AnimeZup este un site foarte promitator care in fiecare zi creste tot mai mult...asta se datoreaza faptului ca Flaw si ceilalti membri ai echipei muncesc mult pentru a intretine acest site/forum.
Sunt sigur ca in curand va deveni unul din cele mai mari site-uri anime/manga din Romania(daca nu este deja).
AnimeZup este un forum foarte placut in care useri se inteleg foarte bine si nu prea sunt certuri...mie cel putin imi face placere sa intru pe acest site in fiecare zi...de multe ori abia astept sa intru si sa ma distrez cu ceilalti useri pe chat.
Ma bucur enorm ca Bleach Romania este subdomeniul AnimeZup deoarece ne va ajuta sa crestem mult.
In concluzie....Multumim ca existi, AnimeZup!!
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#22
Mie imi place site-ul. are cam de toate. in primul rand, n-am vazut liste de 4 pagini de ban ca pe alt site tot asa mare, iar adminii si moderatorii nu-s disperati sa scape de useri, adica sar la scandal din orice motiv.
hm...cu magazinu rpg ala....n-ar strica sa oferiti locuri de munca, ca suntem cam saraci...cel putin unii (ca mine asa...)51
[Imagine: nbmn-1.png]

#23
Multumim pentru apreciere, Hina Ichigo!
Banuiesc ca te referi la "fratiorul" Animezup, Extra Animezup ( http://extra.animezup.com )
Sailor Moon nu apare in lista nu pentru ca este foarte vechi, ci din cauza ca nu aveam link-urile de download pentru episoade. Pe langa asta, eu si cu Marina ne ocupam singuri de Extra Animezup si cum mai avem si forumul Animezup pe cap nu avem timp sa punem foarte multe anime-uri. Ti-am ramane insa foarte recunoscatori daca ne-ai ajuta cu episoadele. ^^
Ah, si cum asta e primul tau post aici, iti urez un calduros bun venit pe Animezup! Chiar ma bucur ca cineva apreciaza eforturile noastre!

#24
Hai salut otakistilor sunt cam batran in domeniul asta si m-am logat asa ca nu prea aveam destule situri de otakisti la activ si sunt in mare cautare de un adversar la un DBZ Tenkaichi 2 pe ps2. In rest la cati mai multi membri la cat mai multe evenimente si la cat mai multe Otaku Festivaluri cel de a azi a fost cel mai reusit.
P.S. Astept propuneri de provocare la DBZ 10

#25
Trebuie sa spun ca e foarte diferit de celelalte forumuri anime.

Si asta este foarte bine. Adevarul este ca, eu sunt inregistrata pe mai multe forumuri/site'uri destul de maricele, consider eu dar peste tot sunt acelasi topicuri, acelasi ideei, aceeiasi useri. Site'ul/forum'ul acesta este foarte bun, foarte placut si comunitatea este foarte prietenoasa etc. nu o sa plec prea curand de aici *giggles* deci sper sa ma aceptati printre voi .
De forum am auzit de la Magica Bloom. Stiam si de Yumeria, insa nu eram inregistrata :eto: gomene. Dupa un timp am auzit ca s'a inchis si am primit un mass cu Zup. Am intrat, am cercatat, mi'a placut insa nu am avut timp sa ma inregistrez, stiti voi, scoala, teme, teste, profesori, batai de cap, vesnicile probleme ale gimnaziului. Well, vara asta, m'am inregistrat si nu regret ca ma facut'o. Insa regret un lucru: ca nu m'am inregistrat din prima.

Thehe.
<center>It’s a feeling like this
It’s centrifugal motion
It’s perpetual bliss

It’s that pivotal moment
It’s impossible
[Imagine: Love-rain0.gif]

~~~

[Imagine: chibi_840.gif]
Ajuta'ma sa nu'mi mai pun extensii, trage'ma de par XP

[Imagine: Hitsugaya_Toushirou.jpg]</center>

#26
Well eu sunt noua pe aici dar imi zic si eu parerea. Forum-ul, adica site-ul e foarte bine facut. E activ din cate am observat, adica sunt foarte multe posturi si sunt multi membrii. Userii sunt de treaba avand in vedere ca ma inregsitrasem de 5 minute si deja mi se urase welcome n_n Sunt multe subiecte interesante, regulamentul e destul de usor de respectat si totul e bine organizat. Deci chiar imi place pe aici n_n

#27
Va multumim tuturor pentru cuvintele spuse!
Sper doar sa va placa Animezup la fel de mult si in continuare

#28
Draga Flaw imi place foarte mult acest forum,dupa parerea mea e cel mai bun din Romania.Intrasem si pe M-A dar nu este asa prietenos adica mi s-au parut cam rautaciosi.Cel putin cand intrasem prima data si nu ma descurcam .. daca intrebam si eu un membru parca tipau la mine ..si nu stiu nu ma simteam bine.Aici consider ca e mai bine.Eu am aflat de animezup cand am cautat un fan fic.

#29
hello^^
ca multi altii,shi eu zunt noua pe acest site,shi vreau sa va spun ca...ESTE CEL MAI TARE SITE PT FANII MANGA SHI ANIME!!!!cum este shi numele:"Animezup - Cel mai prietenos portal si forum anime din Romania" shi vreau sa spun ca am cont shi pe manga naime,dar am auzit de multe ori despre anime zup shi miam spus:"De ce nu?(atata timp cat nu este pe bani4)".oricum se pare ca animezup are mai multe optiuni decat manga anime,desi acum cam critic un alt site ceea ce nu am voi sa fac,nu?
oricum cum am spus shi mai sus:animezup e cel mai tare site!!!rose

#30
O sa spuneti "ce doamne iarta-ma cauta batrana asta la topicul asta? " .Pai in primul rand...niciodata nu mi-am exprimat parerea despre acest site/forum si rau am facut.Animezup...pot sa spun ca a devenit parte din viata mea.De ce spun asta?Zilnic...petrec mult timp aici...si useri au devenit...prieteni.Ma inteleg foarte bine cu cei de aici...si ma bucur ca nu merge pe principiul pe care se bazeaza celelalte forumuri(nu am nimic cu ele..dar ma enerveaza asta) adica "sunt mai mare in rang...sunt mai important dekt tine"(asta se pune in discutie cand vine vb de mozi si useri).Acum...nu vorbesc in calitate de mod...ci de user...un simplu user cu verde la nick.Multa lume invidiaza zup si incearca sa copieze fiecare chestie noua(cine se simte sa taca si sa inghita)...insa nu prea le merge.De ce?Din cauza ca nu stiu sa creeze atmosfera care e aici.Stiu ca o sa apara v4...si imi imaginez ca va fi de doua ori mai spectaculoasa decat v3.Prefer sa generalizez...nu sa ma refer la cineva anume...pentru ca toti am contribuit la Zup...ca el sa devina ce e acum.Adminii,Mozii si Useri s-au implicat si rezultatele nu s-au lasat asteptate.Yo ma simt mandra ca fac parte din aceasta comunitate...care se afla in plina ascensiune.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)