Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere ai despre Sasuke?

#11
Sasuke~
Imi place sa ii spun Emo Kid sau Sas-gay ..65Pentru ca are comportamentul unui emo si nu vede toate fetele care sunt in limba pentru el.[Hah,typically ..29in mai toate animeurile este vorba de un baiat super-tare care pur si simplu nu baga in seama fetele.]
Hm,ce sa mai zic..Vad ca toata lumea a zis de trecutul sau oribil.Sincer,probabil si eu as fi facut ca el:sa ma inchid in mine si sa il urasc pe Itachi.Dar apoi,as fi acceptat ajutorul,pentru numele lui Dumnezeu ~14El doar a stat deoparte impreuna cu 'emoiziciunea' lui,nu a bagat pe nimeni in seama iar apoi..s-a dus la Orochimaru,un pedofil ..-_- .In rest,sunt intr-un fel de acord cu telul sau caci si eu as vrea sa imi omor fratele...Dar nu as fi ajuns in halu` ala sa ma duc la Oro >.< Ah,si nu imi place cum arata cand are 12 ani.Tho` he looks better when he`s older..*blush*
Am uitat sa zic ca il urasc fiindca se crede superior... he,he 71 XD

And that`s my opinion about him ^ ^

The End~
LOLNOPE

#12
Sasuke...hmm...tra-la-la-lala-la-la....pai este un tip cam ingamfat...cu un aer superior...ii crede pe totzi eilalti inferiori..
X_x' >>si astea sunt doar asjectivele atribuite lui
cum spun si altzii rolul i se potriveste...acum in ceea ce priveste comportamentul lui putem spune:
1:nu da atentie mai nimaniu
2:se crede perfectionist
3:singurul cuvnat pe care l-a citit din dictionar este ura
4:singuru cuvant pe care nu l-a citit din dictionar este iubirea
5:nu prea are spirit de echipa
.....ar mai fi catva lucruri dar ar trebui un intreg topic dedicat mie[sau fkt de mine]in car sa scriu cat de multe lucruri despr domnul atitudine si ce nu imi place la el[cam tot 44]
cam atat....n u vreau sa va pliktisesc cu detalii despre uciha.asta este parerea mea pe scurt despre el422!!

ja ne!!!

Nu mai lasa mai mult de 1 rand in zadar...acum am modificat eu..pe viitor sa nu mai faci
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#13
Sasuke e un emo kid21)
Numi place,sunt anti sasuke,desi imi place noua lui infatisare din Shippuden,cu acel kimono,si sabia.In rest tot emo kid ramane.

la fel ca angel nici eu nu inteleg ce vad fetle la el,21,il prefer pe gaara sau neji,sau shikamaru,

Si nici nu e amuzant cand isi ia bataie,spre deosebire de naruto care are charmu ala cand ia bataie si se ridica intruna,de ex acu in lupta cu 8 tailed beast a luat bataie pana nu sa ma i putut,si stiu ca o sa scoata o tehnica de la MS si il invinge,da nu e amuzant.

Sasuke=Emo stupid and arogant kido
[Imagine: Alugays.png]
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul AnimeZup
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4
7) Zambesti, sau chiar razi

#14
Mie sincer la inceput chiar imi placea Sasuke dar acum nu .
Este un personaj prea idolatrizat de toti copii mai ales de fetitele de 8-9 anisori.
Cel mai mult m`a enervat faptul ca in anime este perfectiunea intruchipata[inteligent, puternic, frumos,misterios]...in fine are si defecte dar in anime si acestea sunt perfecte.

#15
Majoritatea il prefera pe SaSke sau mai bine zis il adora.Eu nu vad nimic bun in acest personaj.E un tip care nu prezinta nimic important si care isi mareste puterea pe spinarea altora.Chiar de cind era mic,vroia mereu sa fie in centrul atentiei,nui dadea pace lui Itachi,si mai avea inca tupeu sa se supere pe el ca nu vrea sal antreneze de parca acesta nu avea treburile lui.Si in fond ce poate el(ne luind in calcul Sharinganul cu care copie toate tehnicile fara sa se oboseasca sa le mai invete)Katon si Chidori,atit!!!Nul pot suferi,din cauza lui multi oameni au suferit si sufera,iar ei in ochii lui nu sunt decit niste prosti.Ce nu ati observat cit de destept se tine?!El niciodata nu sa adresat lui Kakashi-Kakashi sensei,ci simplu Kakashi.De parca el la cei 13 ani ai lui a vazut multe in viata.Iar acum cind la omorit pe Itachi si a aflat tot adevarul,sa apucat de distrus Konoha!!!Destept foc!!!In loc sa se intoarca in sat,sa inceapa o viata noua,sasi deie seama ca a gresit,el o face mai al naibii.Nul respect deloc.
[Imagine: 697b3f31f413.jpg]
Нет такой вещи, как судьба. Плач, гнев, непреодолимая сила безрассудства и самое изысканное чувство - всё это закон ПРИТЯЖЕНИЯ!
[Imagine: chibi_2217.gif]
, chibi-ul lui haruna

#16
Pai...Sasuke e personajul meu favorit din Naruto :X, desi cateodata ma enerveaza dar nu e nimic. Mie cel mai mult imi place atitudinea lui, si in plus imi place cum arata. Cateodata nu imi place cum se poarte cu ceilalti dar il inteleg, cateodata sunt si eu asa (mai ales la inceputul clasei a 8 a, eram insuportabila). Imi mai place parul lui (e stilul meu).
Deci mie imi place Sasuke, personajul meu preferat pupic
I love you baby! :X
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#17
so..., Sasuke.. Mwhahaha! 19 21 sa facem o descriere pe scurt: ah...:X .. este frumos, destept, puternic, minunat, fantastic, extraordinar, mirific, magnific..:X.. NOT..ca muulte alte personaje, Sasuke-kun este genul de bad guy, care ii face mereu concurentza personajului principal, total opus lui (in cazul de fata Naruto).. parerea mea despre el.. este... nu prea buna aja k sorry 4 all fans but din partea mea daca Sasuke ar muri ne'ar face un bine... "marele" Uchiha crede k daca este membrul maretului clan Uchiha (clan ar carei membrii au fost asasinati de un pusti care pe vremea aia avea 13 ani21) este cel mai puternic si toti trebuie sa i se supuna... 22 .. lool ... apoi .. inteleg ca il uraste pe Itachi .. dar nu s'a gandit dc si'a omorat familia? .. pt. putere.. oare?? .. si ca rezultat al acestui lucru ar regeretat mai tarziu ca l-a omorat.. si k sa nu ramana fara un scop in viatza aia a lui, s'a hotarat sa distruga Konoha, satul unde s'a nacut.. sh bla, bla, bla ..dak nu ar avea Sharingan as vrea sa vad cat de puternic ar fi "Domnul" Sasuke, pe care tot il ridicati in slavi... si apropo de chestia cu "preferatul copiilor de 8-9" ai dreptate, totii copii vad in el perfectiunea...un erou.. sh alte chestii... aa, da... si k e rece si arongant.. parerea mea este k defapt poate doar se ascunde in spatele acestei masti pentru a parea un baiat rau.. singurul lucru pe kr il admir la acest personaj este k nu se da batut sh face orice pt a-si razbuna familia, desi da dovada doar decat de o mare lipsa de logika... 2

#18
M-ati atins la punctul meu sensibil... Sasuke.
Mie imi place mult de el (poate pentru ca seamana cu idealul meu in materie de baieti). E misterios, inteligent, frumos , puternic si are indiferenta aceea care da pe spate orice fata.
Cu toate ca pare indiferent fata de oricine, se vede clar ca nu e chiar asa, doar ca nu vrea sa recunoasca asta. Adica, voi cum v-ati purta daca fratele vostru, pe care il iubeati si il respectati, sa va asasineze intregul clan, plus parintii?
Asa ca, Sasu nu e chiar atat de rau pe cat pare ci doar ii e frica sa nu piarda din nou persoane iubite.

Parerea mea....

#19
Sasuke... Parerea mea despre Sasuke nu este una prea buna ptr ca mie nu prea imi place acest personaje... adica nu-mi place deloc. De ce nu-mi place? 7.. Ptr ca si-a tradat satul si prietenii care aveau incredere in el, e un increzut, e prea insetat de putere si de razbunare, se comporta urat cu cei din jurul sau, e respingator, e inchis in el, nu vorbeste cu toti, arata naspa si e urat :p ..[parerea mea4]
Sincer nu e deloc printre personajele mele preferate.. deloc
Pana si Rock Lee mi se pare mai de treaba decat Sasuke :p
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

#20
mmm39 parerea mea despre sasuke este...

Pai el un tip super dragut dar este si foarte singur.A avut o copilarie nefericita, adica vreau sa spun ca nimeni nu ar putea rezista fara mama si tata dar el a reusit sa se descurce ceea ce este uimitor.Si eu am avut o capilarie la fel ca el...
Din cate am vazut in animeu el inebuneste orice fata.Abilitatile lui sunt uimitoare.Chiar daca el a ales calea raului eu tot o sa o parere buna despre el.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce parere ai de Itachi Uchiha ? Miranda. 4 4.652 23-08-2011, 12:13 AM
Ultimul răspuns: Alicia
  Ce parere aveti despre NejiTen? Deutzzyka 6 5.121 19-08-2011, 04:03 PM
Ultimul răspuns: Alicia
  Sasori- parere despre personaj the_death_goodies 7 7.052 31-12-2010, 03:13 PM
Ultimul răspuns: *ILY Yaoi Maniac*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)