Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce alegi?

#11
Îmi place foarte mult să fotografiez (well, am şi postat pe zup). Când văd ceva frumos simt că trebuie să fac o poză ca să "păstrez" momentul.
În schimb nu îmi place deloc să fiu fotografiată.

Next : Ce alegi dintre o melodie despre tristeţe şi una despre fericire ?
[Imagine: 73m8sj.png]


#12
Artificial. Bradul artificial ţine mult mai mult şi dacă treci pe lângă el nu te înţeapă. Am avut şi eu brad natural pâna acum 5 ani, şi cheltuiam o groază de bani pe un singur braduleţ. Când ne+am luat artificial, atunci a fost extraordinar. Nu am mai cheltuit nici asa mult : D

Următoarea: Tu ai alege un câine sau o pisică?
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#13
Michiyo道代, chiar, buna intrebare. Miley Cyrus ma dezgusta de acum odata cu stirea cu drogurile ei, iar Justin Bieber (sau biberon cum spun eu si siss 21 ) care cred ca este cam ingamfat. As alege mai degraba Miley Cyrus decat piciu ala 21 ca doar ea face ceva mai mult decat el.

Next: o excursie la Paris cu familia sau o zi intreaga petrecuta cu iubirea vietii tale? 15

Buei, cand eu scriam, Sibel. a postat inaintea mea 21 eu aleg romana, ca la mate am un prof obsedat si idiot 21 nu ca nu as avea si la romana asa o profa, dar romana mi se pare mai usoara. 21


Ramane: excursie la Paris cu familia sau o zi intreage petrecuta cu iubirea vietii tale? 15
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

#14
Intrebare: Ce alegi dintre o excursie la Paris cu familia sau o zi intreaga petrecuta cu iubirea vietii tale?

Raspuns: O zi petrecuta cu iubirea vietii mele8. Poate ca e greu de crezut, dar, de cand am descoperit cat de oribila (scuze, fanilor...) este limba franceza, urasc si Parisul. Pur si simplu nu-l mai suport. Oricum, daca ar fi cu adevarat iubirea vietii mele, as face orice pentru ea...

Next: Ce alegi dintre muzica metal si vals? 21
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

#15
Grea intrebare O_O ............. Imi plac ambele culori foarte mult, dar parca as vrea sa aleg albastru, din moment ce mi se pare o culoare foarte draguta ce caracterizeaza unul din elementele mele preferate.
Next: Ce alegi intre pisica normala si pisica grasuta? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#16
Pisica versus papagal


Mie una imi place si pisica si papagalul . Dar totusi as alege pisica . Cu toate ca aceasta fellina este inselatoare si fatarnica pe ea o aleg . Prefer pisicutele . Sunt mult mai dragalse si cred ca pot sa ma joc mai mult cu ele decat cu un papagal . Chiar daca papagalul este si el dragut .

Deci prin urmare aleg pisica .


Next : Chitara acustica sau chitara electrica ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#17
Calculatorul este foarte important, de exemplu: fara calculator nu poti intra pe zup ( bine, ai nevoie si de net). Dar in fine calculatorul este foarte important.
Telefonul este util ca sa suni pe cineva, lucru pe care nu il poate face calculatorul. Daca ai internet poti intra pe zup.
Mp4 de el nu mai spus ca nu imi este de uimitor, este util dar nu foarte.
Deci alegerea mea este telefonul.

Next:
Ce alegi intre iubire si bani?

#18
Urechile de iepure sunt mai lungi si parca se opresc in gat, dar iepurasii sunt niste scumpi adevarati.
Urechile de pisica sunt mici si pline de par, daca ai vrea sa le mananci ai ramane cu par in gura, nici nu vreau sa ma gandesc. Aleg urechile de pisica deoarece sunt mai frumoase chiar daca sunt pline de par, nu ca si iepurele nu este, dar...

next:
Ce alegi intre zi si noapte?

#19
Iarna, of course, anotimpul meu preferat (pe langa toamna). Vara sunt paralizata de caldura si detest lumina puternica, mai ales ca sunt norocoasa daca pot dormi o noapte calumea. Oricum, voi ati zice ca e anotimpul cel mai tare pentru ca poti merge la mare, dar uite aici inca o problema, nu-mi place apa.
Deci n-as avea niciun motiv sa iubesc vara, la mine iarna si toamna incepe activitatea :]]

oh, sorry kenely, m-am bagat peste tine. Sincer, nu stiu ce as alege...imi plac amandoua genurile, sunt la egalitate, ca sa spun asa. Fiecare imi plac pana la un anumit punct: cele horror la un moment dat sunt prea de tot pentru mine, iar cele comedie ma pot calca pe nervi. Deci raspunsul meu e amandoua :]]

ninsoare sau ploaie?
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#20
Depinde la cine te referi.
Daca ar fi la mine. As alege parul brunet. De ce ? Pentru ca nu-mi sta bine blonda si nici nu-mi place. Mai ales sa fie vreo culoare daia super deschisa. >.>'
Daca ar fi la un baiat. Pai ambele. Adica mie una imi plac si blonzii si brunetii. :]
Ma rog. : ))

Next: Sa-ti petreci vacanta in Anglia sau in Franta ?

punct.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)