Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Capitulare

#41
Va multumesc pentru comentarii :* Am venit cu nextul, iertati-ma pentru intarziere @-)
Lecturare placuta ^.^

*

- Te implor, Eric, opreste-te! am rostit speriat, sperand ca va realiza si el ca e o prostie ceea ce face si nu vreau mai mult, mi-e teama, insa acesta continua sa ma sarute usor. Isi dusese mana intre picioarele mele si incepuse sa mangaie usor locul, facandu-ma sa ma incalzesc din ce in ce mai repede, incepand sa gem usor. Mi-am pus mainile la gura de frica sa nu fiu auzit de cineva, dar eram sigur ca tot trebuie sa se intample ceva o data si o data. Eric imi lua mainile si mi le puse pe umerii sai, provocandu-ma sa nu imi mai opresc sunetele in fundate ce le scapam din ce in ce mai des.
Desi mana sa facea miscari blande si pline de tandrete, eu ma temeam de ceea ce ar putea sa urmeze. Mi-am muscat buzele puternic sa nu care cumva sa gem, insa se parea ca nu prea am sanse, fiindca placerea era prea intensa, iar pe mine incepusera deja sa ma strabata fiori puternici. Ma ridica usor de pe pe suprafata tare a pianului si imi dadu camasa jos, sarutandu-mi usor pieptul si facandu-ma sa gem. Nu puteam sa afirm ca ma doare, era chiar placut, insa mstrarile de constiinta ma opreau din a face ceea ce imi facea el.
Imi trase camasa jos de pe mine si o lasa sa alunece pe podea, dupa care ma lasa sa ma intind din nou, in timp ce o mana continuasa ma mangaie intre picioare. Nu intelegeam de ce nu reactionez, parca era ceva care ma oprea, insa nu puteam, nu voiam, nici eu nu stiam ce e cu mine. Mi-am lasat o mana sa cada pe claviatura pianului, apasand usor cate o clapa, in timp ce pe cealalta mi-am asezat-o in parul sau lung si l-am tras spre mine. Aveam pofta sa-l sarut, ceea ce a observat si, zambind, isi presa buzele fine peste cele ale mele, facandu-ma sa scot un geamat infundat.Am tresarit usor cand i-am simtit o mana cum si-o strecoara in pantalonii mei, iar pe cealalta o folosea ca sa imi mangaie trupul, dupa care ma prinse de obraz si ma trase spre el, sarutandu-ma lung iarasi.
Imi trase cu grija si rabdare pantalonii jos de pe mine, dupa care imi saruta gatul si musca usor, sugand pielea fina si trecandu-si apoi limba peste ea. Eram aproape gol in fata sa, insa nu parea sa se sinchiseasca de acest lucru. Pare-mi-se ca se icalzise, pentru ca si-a dat si el camasa jos, aruncand-o peste hainele mele. Am apasat inca o data claviatura pianului, scotand un sunet dulce care imi gadila auzul. Incepuse sa-si treaca insistent limba peste sfarcurile mele, apoi imi prinse cu dintii de fiecare in parte, facandu-ma sa gem extaziat. Zambi usor, apoi imi trase si ultimul articol vestimentar jos de pe mine, incepand sa-si treaca insistent mana peste barbatia mea umflat.
- Iti place, rosti pe un ton pervers, atingand usor capul mandriei cu un deget si apasand incetisor. Am rosit cand am auzit si am si simtit ceea ce facea, insa acum nu mai voiam sa opresc. Daca se ajunsese pana la acest lucru nu mai avea rost sa se opreasca, asa ca dadu afirmativ din cap. In timp ce una din maini imi mangaia organul, a doua se cobori usor intre fesele mele, exact in locul acela ingust. Apasa usor intrand in mine, iar eu deja incepusem sa tremur, tot ceea ce facea incepand sa ma rusineze. M-am prins cu mainile usor de parul sau, iar Eric zambi pervers si incepu sa-si miste acel deget din interiorul meu intr-un mod incantator care ma facu sa gem imediat, uitand si de faptul ca servitorii vor auzi sau orice altceva.
In scurt timp isi duse in locul acela si un al doilea deget, iar eu am scancit imediat, fiindca durea nitel. I-am cerut sa inceteze, insa Eric continua sa se miste in modul ala in mine, adanincu-se mai tare si tot mai tare. Barbatia continua sa mi-o sarute cu grija si miscarile din mine m-au facut la un moment dat sa-mi musc buzele de placere cand s-a impins mai adanc, intr-un mod ciudat de placut. Gemeam de fiecare data cand ii simteam degetele acolo, in interiorul meu, miscandu-se usor, precum si mana de pe barbatia mea care isi marise usor viteza, insa era la fel de placut ca si pana acum. Imi prinse buzele intr-un sarut lung atunci cand mi-am incolacit in jurul sau bratele.
M-am eliberat de presiune in scurt timp, gemand lung si arcuindu-mi spatele, apoi l-am vazut pe brunet cum zambi si isi trecu limba peste buze. Ma prinse din nou intr-un sarut bland si incepu sa se joace usor cu limba mea, pe care a intalnit-o la jumatatea drumului. Nu mai realizam acum ca e gresit, nu mai conta ca eram baieti, fusese al naibii de placut si ma simtisem magnific, nicio femeie nu reusise sa faca asta pentru mine. Ce mi-a provocat insa ingriorarea a fost cand l-am vazut ca isi da toate hainele jos ,ramanand gol in fata mea.Imi lua picioarele si mi le seza pe umerii sai pentru a se afla la intaltime, dupa care ma trase usor spre el. Am simtit in scurt timp cum barbatia lui se afla acolo, la intrarea in trupul meu, si am exclamat repede:
- Stai! Nu... Nu-mi place, ma doare! am spus ingrijorat, insa Eric isi trecu degetele peste pieptul meu si apoi urca spre suvitele blonde de par ciufulit, prinzandu-ma de ele si fortandu-ma sa ajung la nivelul sau.
- Doar stai cuminte, mi-a spus in soapta si apoi mi- sarutat pavilionul urechii, muscand usor de el. M-am intors catre buzele sale si mi le-am apropiat usor pe ale mele, contopindu-le pentru cateva momente. Atunci incerca din nou sa inainteze, doar ca l-am prins de par si am scancit lung. Nu se opri insa, fiindca deja ii placeau la nebunie sunetele pe care le scot, sau cel putin asa parea. Isi incolaci el mainile in jurul gatului meu de data asta si patrunse in mine incetul cu incetul. Ma simteam taiat in bucatele, parca as fi fost ars sau torturat, asa era de rau ceea ce facea si ma provoca la scancete lungi si sonore. Mi-am simtit ochii inundati de lacrimile fierbinti, apoi am strans din dinti cand incepuse sa se afunde in interiorul meu pana ce l-am simtit lipit de pulpele mele abdomenul fierbinte si incordat. Ce-a fost mai rau a trecut, vorbi si imi saruta lacrimile, apoi fruntea.
Daca asta a fost rau inseamna ca ceea ce a urmat a fost tortura in adevaratul sens al cuvantului, fiindca s-a retras usor din mine, apoi a patruns inainte si, putin cate putin, a ajuns sa ma patrunda in intregime, provocandu-ma de fiecare data, facandu-ma sa scancetez sau sa scot cate un tipat pe care mi-l opream cu mare greutate, punandu-mi antebratul peste gura si muscand din acesta pana simteam ca nu mai pot. Durerea insa nu se compraa cu ceea ce simteam in josul trupului. parca m-ar fi taiat o sabie, asa era acum, Ii simteam barbatia ferma in mine, inaintand incet, in ciuda faptului ca eu ceream printre lacrimi sa se termine totul.
Incepuse de curand sa scoata sunete infundate, exact cum facusem si eu cu putin timp in urma, cand imi aplicase acel tratament. Insa acum el parea de-a dreptul in extaz, pe cand eu eram sfasiat de durerile apasatoare. Imi injuram in gand orice idee de a fi venit aici cu el, fiindca trebuia sa ma astept sa faca si una ca asta dupa ce ma saruta asa senin si ma mangaia incet. Incercam sa nu urlu, insa parca era ceva supraomenesc pentru mine in conditiile astea. Parea ca nu se satura, continua sa se miste inainte si inapoi destul de incet, dar tot era rau.
Cand a marit insa viteza am crezut ca acolo mi-a fost sfarsitul. Si pe pian?! Avea un pat urias, insa nu, el alesese pianul tare in defavoarea asternuturilor moi si parfumate. Continua sa faca aceleasi miscari de du-te-vino in mine, acum mult mai ample. facandu-ma sa gem puternic din cauzua durerii si sa plang incontinuu, durerea chinuindu-ma atat de rau incat as fi vrut sa mor acolo, sa scap de tot, insa se parea ca ceea ce voiam eu nu era indeplinit, mai ales ca Eric incepu sa se miste din ce in ce mai repede.
- Te implor, inceteaza! am strigat indurerat, incercand sa-l fac sa ma lase in pae, insa nu parea ca ii pasa de durerea mea. Gemu de cateva ori intr-un mod ce ascundea placera absoluta pe care o simtea, dupa care am simtit cum s-a eliberat de tot lichidul si m-a lasat. Continuam sa plang si sa-mi frec ochii inrositi acum, pe cand Eric imi saruta pieptul incontinuu. M-a prins de talie si m-a tras spre el, iar eu m-am incolacit instinctiv in jurul sau, tinandu-ma strans de teama. Nu voiam sa mai faca ceea ce mi-a facut inca o data, stiam ca n-as mai rezista. Ma durea acum ingrozitor si nu stiam ce sa fac sa nu mai plang, stiam ca sunt, poate, jalnic asa, dar nu-mi puteam opri valul de lacrimi.
Contele ma puse in asternuturile pufoase, invelindu-ma cu acestea. S-a ridicat apoi si a vrut sa se indeparteze, insa am strigat speriat:
- Stai cu mine!
Mi-am inghitit un scancet in acel moment si mi-am sters lacrimile, iar Eric a revenit in pat si a inceput sa ma mangaie usor, sa-mi sarute spatele, ceafa, fiindca ma aflam intors invers. Am scancit usor si m-am intors cu fata la el. In ciuda celor ce-mi facuse, in ciuda faptului ca din cauza lui abia ma miscam si o faceam si cu o durere ingrozitoare, voiam in bratele sale. Mi-am incolacit mainile in jurul pieptului si m-am facut ghem la pieptul sau, inchizandu-mi strans ochii. M-a strans in brate, incalzindu-ma cu fierbinteala sa. I-am soptit numele, dupa care i-am sarutat pieptul cald. Ii auzeam inimioara batand acolo, la urechea mea, si am sarutat si acel loc, dupa care l-am simtit cum ma strange si mai tare in brate si ma saruta pe crestetul capului.Am adormit asa, incercand sa uit ceea ce a fost...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#42
:perv: Uhh, a venit Yaoi-ul, si inca ce yaoi. Vai cred ca a durut, a suferit mult si intr-un fel Eric o profitat de asta. Eh, nu pot sa spun ca eu nu m-am simtit bine,:yes: eu am profitat de amandoi. Scumpa mea, Gaby, ai adus un copitol superb. Nu nu-ma lor le-a placut :x Felul in care ai descris fiecare moment si fiecare miscare pe are au facut cei doi, ai fost incredibila, am ce invata de la tine. Totul a fost perfect, la gramatica nu sunt eu bne deci nu comentez. Un copitol excelent, aspept reactia lui Caleb si explicatile lui Eric. Gaby grabeste-te si adune nextul! Ja ne!
I'm the first!!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#43
First, am vazut doar cateva greseli. Never mind ! * biiig hug *
Da... Pai vroiam sa termin cu aceasta afirmatie, caci .. xD Omg, tre`sa spun ca a fost super-uluitor, fantastic, bestial, grozav, marfa ! b-) Si cate adjective as mai gasi... :]]
Citat:- Iti place [...]
Yep, ofc . :> Si mie mi-a placut foooaaarte mult sa citesc ! :X Si nu numai mie, I'm sure of that. >:)
Deci... In sfarsit... ^^ Ce ma bucur ca odata cu acest capitol, ai adus si yaoi`ul. Off, nu prea sunt eu cea care se impaca bine cu asteptarea, dar... Chiar merita. Si sper ca pe viitor, ne vei incanta cu alte lucrari de-ale tale. 8-> Eu voi fi aici mereu pentru tine, dar cat si pentru orice fan / scriitor yaoi. ^^
Atat am avut de spus. Succes, Gaby, scumpo ! >:D<

#44
Am venit cu nextul (:|. Imi cer iertare ca am tras chiulul de la postat... :">
I'm here now.

Lecturare placuta ^.^

*

Mi-am deschis lenes ochii, fiindca soarele intra prin perdelele de la geamuri si-mi deranja ochii. Am vazut o parte din ceea ce se afla in fata ferestrei, si anume o incantatoare vale inconjurata de brazi, ceva ce merita desenat, fiindca imi furase ochii, ma fermecase. Eric se parea ca nu e langa mine, asa ca m-am dat jos din pat si m-am grabit sa ajung la fereastra, insa de cum am pus picioarele jos am simtit o durere cruda cum ma sageta si trupul nu mi s-a mai putut tine drept, astfel cazand pe podeaua rece cu un zgomot destul de puternic. Am scancit neputincios in incercarea de a ma ridica. Acum realizam ca sunt inca gol, insa ce mai conta acum era sa ajung sa vad peisajul de la fereastra.
- Ce faci? ma intreba Eric alarmat si alerga la mine, ridicandu-ma in brate de pe jos. Mi-am incolacit mainile in jurul sau si am incercat sa nu-i arat lacrimile ce-mi invadasera ochii. Esti bine? i-am auzit vocea blanda cum ma intreba, dupa care i-am simtit buzele fierbinti pe obrazul meu.
- Vreau la fereastra! spun alarmat cand l-am vazut ca ma aseaza in pat. Ma lipisem de el si tineam strans, nevrand sa ma lase acolo. Si nu, nu ma simt bine, ma doare! spun nitel suparat, iar Eric incepu sa rada si ma duse la fereastra.
Era intr-adevar asa cum imi imaginasem: peisajul impunator se intindea pana la orizont, cand nu mai puteai vedea altceva, brazii verzi domneau mandrii, iar dealurile acoperite de verdeata si flori pe alocuri iti luau ochii. M-am dat jos din bratele lui Eric si m-am dezechilibrat, facand o grimasa din cauza durerii. Am scancit puternic, insa Eric m-a prins in brate, sprijinindu-ma. Isi lipi buzele de gatul meu, iar eu am intins mainile sa deschid fereastra, dar el ma opri rapid .
- Ce faci? Esti gol, vei raci!
Abia atunci mi-am adus aminte ca sunt gol in fata lui si am devenit rosu ca un rac. Eric isi lipi buzele de ale mele si ma ridica in brate, ducandu-ma inapoi in pat. A scos cateva haine din dulap si le-a asezat pe marginea unui scaun, dupa care ma lua in brate si ma imbraca intr-un capot negru, iesind astfel cu mine din camera.
- Eric, vreau inapoi, ma vor vede oamenii, am soptit la urechea sa rosu tot, insa rosti sarutandu-ma pe buze:
- Toti stiu ce fac si nu ii deranjeaza, fiindca eu compensez prin bunatate. Deci nu trebuie sa-ti faci griji, chiar daca te vor vedea nu vor zice nimic, explica si intra cu mine intr-o incapere mare si spatioasa in care se afla o cada similara celei de acasa. M-a dezgbracat de capotel si m-a bagat in apa deja fierbinte, intrand cu mine in brate. Nu sesizasem cat de repede scapase de tot ceea ce il imbraca, insa acum era gol in apa. Se puse peste mine si incepu sa ma sarute usor, dezmierdandu-mi buzele cu atingerile sale fine. Ma mangaie usor pe par, dupa care incepu sa imi ude suvitele cu apa calda, apoi si le plimba usor pe trupul meu exact ca in urma cu o seara.
Am revazut cu ochii mintii ceea ce s-a intamplat intre noi, cat de frumos s-a comportat si cat de tare ma rosisem. Se comportase magnific si respectam asta, insa ma roseam revazand fiecare atingere pe care i-o oferise trupului meu si apoi... Patrunderile acelea usoare si totusi ingrozitor de dureroase, pianul pe care ma facuse al lui si buzele si ochii sai calzi, vocea care ma linistea... Am dat negativ din cap in incercarea de a alunga tot ceea ce aveam in minte. Ma duruse si nu puteam nega asta, imi venise sa urlu in ultimul hal de durere, insa ma abtinusem. Scancetele insa se facusera auzite, precum si lacrimile mele ce si-au gasit sfarsitul pe buzele lui fine. Tremuram din nou cu gandul la ceea ce se intamplase si... La el.
- Ti-e frig? i-am auzit vocea dulce in urechea mea si i-am simtit buzele pe pavilionul meu, sarutandu-ma usor. Am dat din cap ca nu si am inghitit un scancet, iar el continua pe aceeasi voce calda: De ce tremuri? S-a intamplat ceva?
Din nou inghitisem in sec. M-a intors cu fata la el si m-a pus peste coapsele sale ferme. Pozitia era oarecum dureroasa, insa nu am spus nimic, ci am continuat sa-l privesc in ochi atent, asteptand sa vad ce vrea. Imi zambi multumit, apoi imi prinse buzele intr-un sarut, in timp ce mainile sale aduceau apa fierbinte pe spatele meu, umezindu-ma usor. Nu indrazneam sa ii raspund la sarut, imi pierdusem capul acum si tremuram ingrozitor gandindu-ma la faptul ca m-ar putea face al lui din nou.
Am incercat sa ma dau jos de pe el, insa m-a lipit brusc de pieptul sau, dupa care i-am simtit mana in acel loc din nou si presa usor, continuand in acelasi timp sa-si plimbe buzele peste buzele mele si coborand pe gatul meu, atingandu-l usor. Desi inainta incet, durerea era ingrozitoare si ma facuse sa scancesc si sa incerc sa ma ridic infricosat.
- Nu mai vreau! am spus pe un ton plangaret, temandu-ma de acea durere. Mi-a ajuns aseara, nu vreau sa repetam! Eric, ce e cu tine?! De ce imi faci asta? am intrebat oftand cand el ma trase in bratele sale si ma privea atent, cu blandete. Ma reaseza acum, punandu-ma intr-o parte cu picioarele spre partea stanga si stand in sezut in poala sa. Ma mangaia atent pe talie acum si imi zambea multumit, lingandu-si in acelasi timp buzele cu limba aceea ce se jucase de atatea ori cu a mea...
- Stiu, e prea devreme, nu iti faceam oricum nimic, imi spuse si isi lipi buzele de ale mele. E normal sa te doara, dar iti promit ca va fi mult mai bine peste ceva timp, cand trupusorul asta mladios ti se va obisnui cu durerea, rosti mai apoi si imi stranse usor fesele in palme, facandu-ma sa trear. Si de ce iti fac asta? Nu-mi zice ca nu iti place, observ cum tremuri de dorinta de fiecare data si ceri mai mult... Aseara nu m-am putut abtine, erai incantator, explica pe un ton jos si calm. Esti o dulceata. De cand te-am vazut intaia oara am stiut ca te voi avea, am stiut ca te vreau. Am simtit un fior si... Am stiut ca n-am sa te pot lasa.
- Iti plac... Baietii? am intrebat ingrijorat, iar el dadu afirmativ din cap.
- Imi plac si baietii. Esti primul care mi-a placut in asa fel incat sa te vreau din prima clipa, imi spuse zambind. Ce ai zice sa mergem sa calarim, dulceata? am fost intrebat de Eric in timp ce imi mangaia trupul udat de appa fierbinte. Ii adoram acuratetea cu care imi mangaia trupul, ma facea sa gem incantat de fiecare data cand ma mangaia si totusi nu intelegeam cum poate el sa faca asa cev cu un baiat...
- Sa ce?! am intrebat uimit si am facut ochii. Eric, eu nu ma pot misca, spun in soapta si ma rusinez, rosindu-ma in obraji. Imi prinse buzele intr-un sarut tandru si dulce, iar eu am scapat un scancet in acel moment si am inghitit in sec, apoi i-am simtit limba cum mi se strecoara in gura, parcurgandu-mi lasacul firbinte intr-un mod incitant si dulce.
De fiecare data cand ii simteam limba acolo, in interiorul gurii mele, imi simteam pulsul crescand si mintea mea o lua razna. Acum parca nu mai conta in niciun chip ca suntem baieti, imi placea la nebnie ceea ce facea si adoram sa fie lnaga mine. Desi mintea mea tipa in acest moment ca nu puteam, tot ceea ce se intamplase intre noi era gresit, lumea ar fi putu discuta si multe altele.
Am rupt ingrijorat sarutul si am incercat sa ma ridic de pe el, insa ma tinea strans, mainile sale fiind infasurate in jurul taliei mele, iar ale mele erau asezate pe umerii lui. Organele noastre se presau in apa unul pe celalalt, iar Eric imi cauta buzele atent, insa imi tot rasuceam chipul de frica si de emotie. Tremuram din cap pana in picioare, fiecare bucatica de piele de pe mine insa tanjea dupa atingerea lui, ceea ce ma ingrozea, eram speriat si confuz. Mi-am dat imediat seama ca trupul este altarul placerii si nu se va lasa pana nu va obtine ceea ce voia, in ciuda constiintei mele care, desi se impotrivea, nu putea face nimic.
- Eric, stai, nu e bine! spun scancind si dandu-ma in sfarsit de pe el, miscandu-ma foarte incet insa, incercand sa fac un efort si sa nu iau in considerare durerea prea mare ce imi era aplicata pe trup. Nu mai voiam sa facem nimic, niciodata! Avusesem si aveam in continuare o parere foarte buna despre Eric, in ciuda a ceea ce facusem noi doi.
- Dulceata, imi spuse si se apropie de mine, dar eu am incercat sa ma iferesc. Ma prinse insa repede in brate si continua: Stiu ca te-a durut... Caleb, dar e normal sa se intample asta. Plus ca inainte aproape tipai de placere, iti muscai buzele sa nu ti se auda gemetele de extaz...
- Gata, Eric, sa n-aud! strig speriat in incercarea de a-l face sa nu spuna acel lucru. Te rog, am rostit si mi-am lasat capul in scurbura gatukui sau. Stiu ca sunt absurd si dramatizez, stiu ca sunt copil si ma plang prosteste pentru ceva de care unii nu se sinchisesc niciun pic, dar... Dar tu n-ai trecut prin ce-am trecut eu si cata durere am simtit... Era ca si cum m-ai rupein bucatele, erai acolo si parca m-ar fi strapuns mii de ace sau sabiic cu taisuri ascutite!
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#45
First, am vazut greseli de tastare, si parca nu-ti sta in fire. :]] Cred ca m-am obisnuit sa citesc yaoi fara greseli, yaoi scris de tine. : - "
Btw, baietii astia chiar nu o sa poata "convietui" ? Si ce e mai rau [ rau pentru mine ofc ] ... Se pare ca (,) Caleb il evita si il refuza pe Eric. Inteleg ca a durut.. xD

Ceea ce e naspa e ca nu stiu la ce sa ma astept de la cei doi.. :-? Si totusi, ca tot vorbeam de asteptari, eu sunt dispusa sa astept cat e nevoie ca sa citesc yaoi scris de tine. ;]]
Well, atat am avut de spus.. Continua darling * hug and kiss *

#46
Aww, Gaby, ubita...eu nu mai pot...mai vreau o tura de yaoi:)))
Stiu sunt perversa si nu am de gand sa astept :X
Nu am mai lasat comm de mult pe aici, dar eu citeste:)) asa ca, in primul rand imi cer scuze ca am lipsit atat:*
Revenind: imi pare rau ca l-a durut atat de rau (poate Erik nu a fost foarte tandru sau poate ca a fost si Caleb e mai sensibil) in orice caz, sunt de acord cu Eric...se va obisnui cu durerea pentru ca noi suntem obisnuite cu yaoi-ul si scenele fierbinti din partea ta asa caaaaaa....vreau yaoi, mult mai mult yaoi
Poop si astept continuarea gagik:* (si yaoiul evident-oare e cate ori am zis asta pana acum? Eh, nu mai conteaza)

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#47
se leaga ceva, o noua iubire hot:X...un pictor si un conte...imaginatia ta nu are limite...ah, Caleb fost atat de scump, ii aud si acum, gemetele in mintea mea dependenta de yaoi(mai ales cel scris de tine)...iar Eric, scumpul de Eric, atat de doritor si tandru, numai bun de inchis intr`o camera cu Caleb(mai bine intr`o casa imensa, ca sa aiba cat mai multe locatii, pentru posesiunii apetisante=p~)...
nu mai stiu ce sa mai zic, decat ca astept continuarea, si ca vreau sa fie mult, mult yaoi, sa fie in exces pervers:X....
Las cadavrele trecutului in spate, imi croiesc drum spre viitor,ma arunc intr-o mare inspumegata,fac o baie insangerata. Renasc cu aripi rosi si gravate cu mii de dorinte neimplinite,care sa ma duca in iadul meu,numit viata


tot ce ramane in final sunt lacrimi, durere, cioburi de sperante si multa ura, aceasta ne defineste fiinta animalica, parsiva si atat de frivola22, suntem ceea ce vorbim si facem, nu ce aspiram sa fim

#48
Buuuun, ar cam trebui sa postez si eu... :-?
Va multumesc pentru comentarii si ma bucur ca va place. Next:*


*

- E din cauza faptului ca nu ai mai facut asta, spuse scurt si imi dadu parul ud de pe chip.
- Stiu, rostesc in soapta. A fost placut, marturisesc si rosesc usor. Daca nu era durerea aceea ar fi fost cu adevarat magnific, desi acum imi vine sa intru in pamant in fata ta fiindca ai fost acolo, in mine, fiindca imi cunosti cusururile si fiecare detaliu al trupului, fiindca m-ai avut! Te-ai miscat incet, Eric, spun si ma abandonez fara sa vreau in bratele sale, cu toate ca nu voiam sa ma apropii de el. Multumesc...
Eric ma saruta lung in acel moment, dupa care ma stranse la pieptul sau.
- Caleb, nu am glumit cand am spus ca tin la tine si imi placi. Chiar nu am de gand sa te fac sa suferi intr-un anume fel. Vezi tu, eu sunt deschis si nu mi-e rusine sa recunosc ca te plac si te vreau numai pentru ine. Te-as saruta mereu, te-as dezmierda si te-as tine in brate, apoi te-as poseda. De mine nu trebuie sa te temi, Caleb, nu te-as face sa suferi pentru nimic in lume!
- Dar ai logodnica, Eric! spus lasandu-ma in apa fierbinte pentru a ma relaxa. Contele se uita lung la mine, dupa care rosti indiferent si nepasator:
- Si? Crezi c-o iubesc? Ofta si ma stranse la piept. Nu ti-as face rau, crede-ma, dragostea mea!
Cuvintele sale rasunau obsedant in mintea mea si in camera. Se spargeau intre ziduri si imi faceau inima sa se stranga usor, sa tresr. Intr-un fel imi placea sa aud acest lucru,dar tot ciudat mi se parea, ciudat de-mi venea sa intru in pamant de rusine.
- Ce vreu sa-ti fac astazu? intreb in incercarea de a schimba subiectul, dar se parea ca nu intelegea ca ma refer la tablouri. I-am explicat la ce ma refer si chicoti usor.
- Sa stii ca am de gand sa te tint mult pe langa mine, Caleb. Daca vrei, puiule, adauga si eu am dat afirmativ din cap si am adaugat de urgenta, in incercarea de a-l convinge sa inceteze cu ceea ce imi facuse si avea sa-mi faca, sau cel putin asa credeam in sinea mea.
- Dar nu facem nimic! A fost prima si ultima data cand am facut acel lucru. Mi-e teama, nu mai vreau, u rasc durerea! i-am spus dintr-o suflare si el isi duse mainile intre picioarele mele, strangand usor in pakma. Am scos un geamat, apoi incepuse sa-si miste mana stanga usor, oferindu-mi mangaieri fierbinti, pe cand dreapta imi statea asezata pe abdomen usor.
Am scos un geamt lung si i-am simtit un cum s-au lipit de ale mele, apoi mi-am deschis ochii, privindu-le negura dulce a alor sai. Incepu sa zambeasca, iar limba sa mi se plimba frenetic pe buze, gustandu-le, familiarizandu-se cu ele. Mi-am dus maninile in jurul gatului sau, ramanand asa. Am inceput sa-i raspund la sarut, neputandu-ma abtine, desi imi impusesem sa il opersc si sa ma opresc si pe mine insumi.
- Vezi? Iti place, spuse chicotind usor, apoi mana ce imi mangaiase mandria acum coborase intre fesele mele, apasand usor intrarea din trupul meu. Se misca in continuare incet, insa tot ma facea sa scancesc. Caleb, ai incredere in mine? M-a intrebat si m-a prins in brate, apoi m-a strans usor. Mi-am deschis ochii, dupa care am dat afirmativ din cap. Atunci relaxeaza-te! continua zambind.
A inceput sa isi miste degetul acolo, adaugandu-l in scurt timp si pe al doilea si cautand acel loc ce-mi facea trupul sa fie curpind de fiori in scurt timp. Adoram cand facea asta si totusi, in ciuda felului incantator de a fi si a face lucrurile, ma temeam si mi-era ciudat iarasi.
- Te rog, opreste-te! am rostit in soapta si deja imi era mai cald decat trebuia si-mi venea sa rlu. Tremuram din toate incheieturile si deja eram gata sa ma las pe mana lui, dar a incetat, spre marea-mi bucurie, fiindca sentimentele care ma incercau acum ma faceau sam a ingrozesc, sa tremur de frica. Nu credeam ca-mi va fi vreodata frica de mine, insa acum imi era, imi era frica de trupul care ma trada in halul asta, dandu-i-se lui cu atata nepasare, dorind sa simta placerea absoluta, pe cand eu, constiinta mea, eu trebuia sa suport toata rusinea de dupa.
- Nu-ti fac ceva daca nu vrei, spuse si ma mangaie usor, continuand sa-mi spele trupul, avand grija sa fie bland dsi tandru. Imi ceru din priviri un sarut pe care i l-am oferit fara prea mari batai de cap, insa ajungeam repede sa regret felul i ncare ma purtam. Ma temeam iarasi, dar nu puteam nega, imi placea la nebunie Eric, insa tot nu voiam sa repetam acelea ce s-au intamplat in urma cu o seara. Niciodata! Caleb, i-am auzit vocea dulce, vreau sa-mi spui sincer! Ma saruta pe frunte in acel moment, dupa care eu, ciulind urechile, am ascultat zambind, ramanand uimit de ceea ce spuse: Ma dispretuiesti pentru... Ceea ce s-a petrecut intre noi?
Am ramas uimit sa aud spusele barbatului si i-am zambit, dupa care mainile mi s-au incolacit in jurul gatului sau si l-am sarutat. Incet-incet, senzatia de greseala incepea sa dispara, desi mintea mea urla in continuare sa ma opresc pana nu e prea tarziu, pana nu ajung sa-l iubesc. Ce se intamplase cu mine, cel care iubea femeile si se culca cu fiecare in parte?! L-am simtit cum incepuse sa se linisteasca si inima incepuse sa-i bata mai tare. S-a strans langa mine, apoi m-a sarutat lung si tandru.
- Esti atat de dulce, Caleb! imi spuse si isi linse buzele cu placere. Imi pare rau ca a trebuit sa te doara asa tare, dar vei vedea ca incurand durerea aceea va disparea si vom putea...
- Prefer sa nu, spun inchizandu-mi ochii si ofand. E dureros... Si e injositor, Eric. Sunt baiat, nu trebuie sa fiu posedat, ci sa posed, intelegi? Nu-mi place, mi-e rusine si ma doare prea tare, am explicat pe un ton calm, iar el ma lua in brate si ma stranse, apoi imi saruta usor gatul, avand grija sa ma imi faca pielea sa se zburleasca.
-Ai incredere in mine, voi face sa nu te doara, dulceata mea. Data viitoare voi avea grija sa fie mult mai bine, voi face asa incat sa alunece mult mai usor, rosti si ma mangaie usor, iar eu am dat afirmativ din cap, neincrezator insa. Voiam sa il fac doar sa nu se mai gandeasca la acel lucru. Hai, puiule, s-a racit apa, spuse si, zambind, ma lua in brate, iar eu am scancit. M-a infasurat in matase, dupa care m-a dus si m-a pus pe pat.
- Eric, putem merge sa vedem peisajele? am rostit ridicandu-ma, cat timp el umbla in dulap. De cum am pasit insa si m-am lasat cu toata greutatea am simtit ca se rupe ceva in mine si mi-am pierdut echilibrul, cazand la pamant. De-ndata ce am facut o placuta cunostinta cu taria podelei am scancit si mi-a msimtit lacrimile cum mi-au invadat ochii. Contelee s-a intors rapid si m-a luat inbrate, alarmat de lacrimile mele. Mainile-i ma prinsera in brate si, suparat, ma mustra cu voce joasa:
- Nu te mai ridica, puiule! Uite, sunt eu aici, te ajut, nu trebuie sa faci efort, mai ales dupa noaptea trecuta, a rostit si am inceput sa cicotesc, uitand de durere . M-am prins de el si l-am muscat usor de gat. Realizam ca ma comportam copilareste, insa imi placea sa fac asta, asa ca am conitnuat sa ma joc nitel cu el.
- Imbraca-te si hai sa mergem sa vedem, dulceata mea! am spus castigand curaj, incolacindu-mi mainile in jurul gatului asu si strangandu-l usor. Esti asa simpatic... Imi placi! am spus si l-am sarutat, dupa care mi-am lasat capul in jos, nevrand sa mi se observe roseata care imi cuprinsese obrajii.
Eric incepu sa chicoteasca si ma lua in brate, incepand sa ma imbrace ca pe un copil mic. Ma tot saruta cu placere, imi mangaia trupul si se juca cu parul meu. Intr-un final terminase , apoi se imbraca si el rapid, dupa care se apropie usor de mine si ma mangai usor.
- Mergem? ma interba isi eu m-am ridicat, inca tinandu-ma de el. Am dat afirmativ din cap s i l-am sarutat pe botic. Puiule, tine-te de mine, imi spuse si am pornit. Instinctiv mi-am dus mana la spate, fiindca ma durea inca. Isi trecu bratul pe dupa talia mea si incepu sa ma mangaie usor.
Cativa servitori se apropiara de noi si salutara respectuos. Eric le zambi siapoi se apleca si ma saruta lung. M-am rosit in acel moment si m-am retras alarmat. Ce se intamplase itnre noi era stiut doar de noi, n doream sa afle si altii ceea ce facuseram. Si totusi oamenii nu pareau deloc deranjati sau uimiti de sartul nostr. Ma uitam de-a dreptul uimit, apoi am continuat sa merg, Durerea incepea sa dispara incet-incet si ma puteam misca mai usor, desi tot resimteam si eram constient ca o miscare mai brusca mi-ar fi dat niste dureri ingrozitoare.
- Eric, logodnica ta... Stie? intreb in soapta, iar el se uita lung la mine, uimit de intrebarea mea.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#49
OMFG ! Iarta-mi intarzierea asta, dar de o perioada, nu prea mai am timp pentru cititul pe aici. Totusi, chiar daca o sa vin mai tarziu, e in regula daca dau comm, like always * hug * >:D<
Btw ... Inainte sa ma omori tu pentru intarziere, cred ca te bat eu. Adica, hey ! Ce-i cu atatea greseli de tastare? Mie chiar nu-mi place sa vad astea intr-un capitol. Si sa-ti dau un exemplu : " pakma " - ??? Cred ca era de fapt " palma ". =]] Eh, nu te omor pentru asta ca esti la departare, dar asta nu inseamna ca nu pot sa te " cert " un pic. :">
Eh, si acum sa revin la acest capitol ...
Frate, puteam s ajur ca aveai de gand sa aduci ceva yaoi. ;o3 Chiar iti place sa ma faci sa stau ca pe jar ? :o3 De fapt, wait a sec. Eu mereu stau ca pe jar cand vine vorba de ficuri de-ale tale, ofc, yaoi... : - "
xDD
Cuplul asta imi pare misterios totusi, ma rog, mai bine zis, imi pare misterios Eric. Si eu tot sunt curioasa de trecutul lui. : ]]
Well, sa nu intarzii cu nextu`, asta e tot ce spun. Ah, si ... Succes ! :*

#50
Multumesc pt comentariu, sweetheart xD.
Am venit cu nextu'...


*

- Da, spuse tanarul cu seninatate. Oricum nu imi pasa. Ideea e sa o iau doar pentru parintii mei, in rest n-am sa fiu legat cu nimic de persoana ei, ci liber ca pasarea cerului. Voi fi al tau! Si... Ca tot veni vorba de noi doi, tu poti face autoportrete? ma intreba incet si zambi larg, insa eu nu stiam exact ce are de gand. Ce legatura avea cu noi? Am dat afirmativ idncap, insa chiar nu pricepeam, asa ca il priveam cu o mare curiozitate. Continua insa laurindu-ma: Vreau sa faci un tablou cu noi doi, dulceata mea, si peisaje si tot ce-ti doreste inimioara asta dulce, rosti si se apleca usor, sarutandu-mi pieptul in dreptul inimii.
Am iesit impreuna din conac siam pornit imbratisati catre grajdul unde tinea caii. Ma simteam superb in compania lui si, desi imi era in continuare frica si aveam retineri, ceea ce se intamplase intre noi fusese intantator, desi cam dureros. Crea dependenta acest lucru, insa nu era interzis... Si mai voiam si totusi mi-era teama si nu mai voiam...
- Hai sa-l luam pe acesta, e tanar si rapid, spuse alegandun cal negru cu un fel de fulger alb in frunte. Am dat afirmativ dincap si am inceput sa chicotesc usor cand contele se sperie de snetul scos de cal. Un om veni si-l inhama rapid, dupa care Eric ma ajuta sa urc pe el. Ma temeam de faptul ca oamenii ar putea rade de noi, ne-ar putea judeca pentru tot ceea ce facusem, asa ca evitam cat mai mult atingerile cu el, in ciuda faptului ca nimeni nu se aratase deranjat sau uimit de ceea ce vazuse pana acum sau chiar si auzise.
Am scancit iarasi de cum m-am asezat pe saha rigida de pe spatele frumosului cal. Eric se urca in spatele meu dupa cateva momente, apoi trupul sau frumos lucrat se lipi de spatele meu. Ii simteam fiecare muschi presandu-ma si simteam caldura incantatoare care mi-o ofera. Ma stranse la pieptul sau, dupa care ii dadu un calcai usor animalului si acesta porni spre iesirea din incapere, luand-o astfel pe aleea larga, coborand in jos, la vale.
Ii simteam inima contelui batand puternic si trupu lsau cum ma incalezea cu rapiditate. Era destulde devreme si roua uda iarba proaspat rasarita din pamantul umed. Calul incepuse deja sa alerge usor, iar miscarea lui ma deranja, imi provoca durere. Am scancit de cateva ori, dupa care am rostit in soapta:
- Eric, te rog... Doare. Ma intorsesem catre el acum si brunetul ma privi usor confuz, apoi imi saruta muchia maxilarului. Animalul incetini in momentul in care barbatul trase de haturi, dar eu deja uitasem de durerea ce mi-o provocase, peisajul ma furase de-a dreptul. Era incantator, mirific si devenea si mai si cu cat inaintam in vale. Imi roteam capul uimit in jur, in timp ce contele meu imi dadu parul blond si lungul de pe ceafa si imi saruta pielea sensibila, dupa care ma stranse de talie, lipindu-ma si mai tare de el. Continua sa mane calul cu o singura mana, amuzandu-se de sunetele si reactiile mele la fiecare lucru pe care il vedeam. Ma tot saruta pe ceafa, strangandu-ma tot mai aproape, ajungand astfel sa-i simt locul din pantaloni cum imi presa trupul. Era ferm ca de obicei, ceea ce ma facu sa ma gandesc la ce facuse mi nurma cu o seara. Buzele mi s-au intredeschis in acel moment si am tras cu ptere aer in piept, vorbind: ERic, vreau sa pictez totul! Sa stii ca nu mai plecam de-aici pana la iarna, pentru ca fiecare anotimp are ceva incantator... Poate doar vom merge sa vedem ce se intampla pe-acasa, am spus intorcandu-ma cu fata la el si, observandu-i zambetul amuzat, am adaugat: Doar daca esti dispus sa ma tii atat de mult...
Contele incepu sa rada cu pofta in acel moment si ma prinse de barbie, dupa care buzele sale le atinsera pe ale mele, refuzand sa le dea drumul o buna bucata de timp. Ma rusinasem groaznic in acel moment, probabil ajungand mai rosu ca un rac fiert, insa el, cu buzele presate pe ale mele, spuse:
- Nu, nu te voi tine doar pana la iarna, ci te voi tine mereu. Ne vom plimba prin toata tara si prin toata lumea, daca se va putea, mai spuse si ma saruta iarasi, imbratinsandu-ma strans. M-am abandonat in bratele lui calde si, zambind dulce, m-am strans la pieptul sau. Tremuram acum si nu-mi venea sa cred ca eram eu cel care iubise femeile asa tare, cu care se culcase la fieare ocazie, celui care nu-i statea nicio domnisoara sau doamna in cale, toate ii cadeau la picioare doar la un zambet... Dar se parea ca imi gasisem nasul, un barbat superb la care puteam spune ca tineam. Poate hazardul facuse ca noi doi sa ne intalnim, dar iata-ne acum impreuna si, datorita celor intamplate cu putin timp in urma, ajunsese sa insemne ceva pentru mine.
Mereu ma temusem de sentimente, insa se parea ca de data asta nu mai tineam cont, le implicasem fara sa vreau acum. Poate asta se datora faptului ca se comportase in felul ala cu mine si facusem acele lcururi... Nici eu nu stiam nimic din ce era in sufletul meu. Fara sa vreau ma intrebam daca el tine la mine la fel cum tin si eu la el sau la fel cum imi spunea el ca tine. Imi plcea oricum relatia dintre noi si chiar daca spuneam daca spuneam ca nu vom face din nou ceea ce facusem, eram constient ca se va ajunge la asta si se parea ca Eric imi citise gandurile, fiindca spuse:
- Din asta sa deduc ca nu te-a deranjat ce s-a intamplat intre noi?
In momentul in care a itnrebat acest lucru si-a coborat mana intre picioarele mele si a strans foarte incet, facandu-ma sa-mi musc buzele din cauza acelei senzatii ce-mi strabatuse trupul. Am preferat sa nu raspund la ceea ce intrebase, insa nu se lasa, faptele lui erau si mai si, fiindca incepuse sa ma linga pe gat intr-un mod pervers si incitant care ma starnea, spre marea mea rusine.
Calul incepuse a cobori la vale in acel moment si viteza lui se marise, ceea ce ma facu sa scot un scancet din cauza durerii. Eric incetini in acel mometn calul pana cesta se opri. Ne aflam acum la intrarea intr-o padure de brazi incredibil de intunecata. Caleb se dadu jos de pe animal, dupa care ma lua in barte si ma dadu si pe mine in brtele sale, dupa care ma saruta lung cu buzele sale moi si dulci, facandu-ma sa scap un scancet lung, rusinandu-ma. Cat de tare pputea sa ma faca baiatul asta sa ma schimb!
- Ce facem aici? am intrebat si l-am luat in brate pe conte, sprijinindu-ma de el. M-am miscat inaintand usor inainte, calcand cu mare grij pentru a nu-mi provoca vreo senzatie neplacuta in trup, fiindca deja stiam cat de urat poate fi, mai ales ca eu uram durerea din toata inima. Eric veni in urma mea si isi puse mainile pe umerii mei, apoi mi-am lasat capul pe partea stanga cand i-am simtit buzele dulci pe pielea fina si sensibila ca gatului meu. L-am luat in brate, intorcandu-ma incet spre el in acel moment.
- Iti place? ma intreba intr-un final si ma linse usor, facandu-ma sa scap un scancet stins, inchizandu-mi ochii. M-am strans inbratele sale, multumit de caldura trupului sau pe care o imprumutam in acele momente. L-am sarutat usor, parca uitand de mine insumi. Nu mai conta acum ca eram barbati, trebuia sa recunosc ca imi place, chiar ma fermeca ceea ce se intampla intre noi.
- Da, e uimitor, am spus in soapta, insa nu ma refeream numai la frumusetea peisajului. Nu-mi venea sa cred ca se intamplase asta, ajnsesem cu un baiat si chiar eram destul de departe in ceea ce facusem, fiindca ma avusese. Ma rosisem la gandul ca poate si-a facut o parere gresita despre mine si ma gandeam la momentul cand era acolo, in minte, ferm si fierbinte, cerand sa ma guste. Miscarile care fusesera atat de blande ma facusera sa plang, sa gem de durere, si asta se intamplase nu modului incare se comportase el, ci din cauza ca locul fusese si era in continuare foarte stramt. Incepusem sa-mi pun intrebari in acelasi timp despre ceea ce face el si cum se comporta el cu alti barbati.
- Ma bucur sa aud acest lucru, rosti si ma saruta usor pe buze. Am zambit si mi le-am intredeschis, primindu-i limba in lacasul meu umed si lasandu-l sa se joace cu a mea, sa-mi exploreze fierbinteala gurii. De cum buzele sale le-a eliberat pe ale mele, am intebat in soapta:
- E doar vorba de placere trupeasca?
Stiam ca intrebarea poate capata altfel de curiozitati si mi-o puate lua in nume de rau, insa el nu se gandea la asta, doar ma privea uimit de-a binelea si incepu sa rada in cateva momente, pe cand eu eram ros de aceasta intrebare, ma temeam sa nu-mi spuna ca da, e doar placere trupeasca .De ce? Nu voiam sa stiu ca profita de mine, nu voiam sa stiu ca sunt doar o jucarie, o joaca pentru el, doar ceva care reusea sa-i satisfaca placerile. Ceea ce insa abia acum imi dadeam seama era ca asta erau si femeile pentru mine, dar, spre deosebire de el, eu nu provocam durere.
- Nu, nu e doar atat, dulceata mea, rosti intr-un final. E mult mai mult... Poate da, ti se pare ciudat si te inteleg, fiindca ce s-a inamplat a fost in atat de putin timp si poate crezi ca glumesc, insa nu e asa, Caleb, chiar itn la tine si am tinut din prima clipa. Am stiut, de asemenea, ca vei fi al meu de cum te-am vazut. Trupul tau parca cerea mangaieri, buzele tale cereau sarutari... Apoi in casa, cand ti s-a facut rau... Erai asa de fragil in bratele mele si imi pacea asa de tare, dulceata... Si atunci, in baie... Ah, Caleb, imi vine sa te sarut intr-una, imi spuse si am rosit tot, apoi l-am luat in brate.
- Bun, si eu simt la fel... haide, sunt curios ce e in padure, vreau sa vad ce pot desena, am rostit entuziasmat si am sarit in sus multumit, schimband in acelasi timp subiectul, insa durerea ma chinui din nou. Eric ma prinse alarmat in brate si, dupa ce ma saruta lung pe buze, rosti:
- Nu fi asa energic, scumpete de fiecare data te doare, nu te-ai refacut inca si te va durea mai mult timp de-acum incolo, continua ca si cum durerea ar fi un lucru tare placut si bun. Imi intorc privirea catre conte si, incercand sa uit ce spusese, l-am apostrofat:
- Vrei sa nu se mai intample aia niciodata? Eric dadu rapid negativ din cap, cerandu-si iertare din priviri, iar eu am continuat: Atunci taci!
Ma rosisem, dandu-i de inteles ca vreau sa se intample asta...


Sper sa placa cititorilor ^.^
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)