Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

C.H.E.S.T.i.i

#21

#22
A B S T R A C T
Un fel de cover... Oricum sunt inca in stadiul de evolutie. XD

#23
Abstract - numai abstract nu pare... -.-
Dark and Tall - un cover... dar nu a ie?it chiar cum am pl?nuit.


Cam atat, momentan.

#24
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#25
POWER FROM INSIDE - this is a cover. Fiindca nu am mai lucrat de mult timp in PS, mi-am spus sa mai fac ceva, ca sa pot sa intru din nou in starea aceea placuta, fiindca am si o cerere si na... trebuie sa imi revin. Trecand peste acestea, da deci... nu am ce sa spun in legatura cu acest edit. Decat ca voiam sa fac ceva cu semnificatie, dar mai putin cred ca mi-a iesit.
Geesushi, mersi! Esti o scumpa ca intotdeauna. O sa tin cont de sfaturile tale. *hug*

#26
Avatare, iei!! Unul din ele deja il folosesc.
Mi-am tot propus sa fac avatare, fiindca mi se pare asa de faine.
Si am sa mai aduc, insa vreau sa fac mai multe ca sa am ce pune aici. <3
Si un gfx cu No.6. (Y & M)


[Imagine: HZlUPuu.png]

[Imagine: PALLttN.png]

#27
Red Lady
Avatar 1
Avatar 2

Ultimele doua creatii sunt pentru cineva.
Coverul l-am facut fiindca doream sa mai exersez.

#28
Salutare, cum nu am mai dat pe aici de o perioada foarte lunga de timp nu ti-am urmarit thread-ul deci o sa comentez doar ultimele lucrari. La cover mi se pare ca partea de jos arata mult mai bine ca cea de sus, stelele alea colorate nu se potrivesc cu renderul cu tipa si smudge-ul de pe parul ei nu se potriveste cu texturile din partea de jos, se observa diferenta de calitate. Nici stroke-ul alb din jurul lui Taemin (cred ca el e) nu se prea potriveste, in schimb imi place textul.
Avatarele arata bine, dar la primul texturile arata oversharpened; al doilea ti-a iesit mai bine si culorile sunt foarte dragute. Inca un lucru, coverul acela cu Dark and Tall imi place mult si mi se pare ca resursele sunt integrate mai bine ca in celelalte lucrari.
Mult spor in continoare, o sa-ti urmaresc thread-ul de-acum incolo. Smile
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#29
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#30
History ?i Geesushi va multumesc pentru pareri, pentru sfaturi, am sa le urmez ;i am sa lucrez intens. Insa fiindca nu prea imi permite timpul, am sa o iau mai usor.
La Rosa - am facut-o astazi, ma gandesc ca e mult prea ciudata, insa am simtit nevoia sa lucrez putin in PS.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)