Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Buna,umm..poi ma numesc Teo ..sunt otaku de prin toamna,am vazut app. 20 de anime-uri (sunt pretentioasa,pentru mine conteaza mult grafica xx ),printre care shingeki no kyojin pe care tin sa-l pun pe locul 1 in top,dar e prea greu sa ma decid T T Am mai vazut another,ao no exorcist,death note,karneval,mirai nikki,kuroshitsuji,problem child are coming from another world,aren?????t they?(titlu mai lung nu se gasea si eu tot nu pot intelege de ce nu e children in loc de child),shigofumi,black rock shooter,sword art online si altele xD acum ma uit la mekakucity actors,astept ep 9 rosub ca nu-mi place sa le vad in engleza fiindca nu ma pot abtine dupa sa ma uit si in romana si deja stiu ce se intampla asa ca nu mai are farmec..umm..ma chinui sa invat japoneza dar e cam greu fara profesor,asa am si descoperit forumul.Nu am anime-uri pe care as vrea sa le vad tot ce am vazud am ales la intamplare dintr-o lista si m-am uitat la primul ep,ciudat e ca cele care nu mi-au placut la inceput dupa au devenit printre preferatele mele xD Si..cam atat despre mine,sper sa ne intelegem ^-^

#2
Bine ai venit pe Animezup, Teo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Well hey hey hey si bine ai venit pe Animezup. Eu sunt George si ma bucur sa te cunosc. Asa...cateva curiozitati ar fi cam ce iti place sa faci in timpul liber in afara de a viziona animeuri? Si cam cati ani ai daca mi-e permis sa intreb? Iti place ciocolata? Daca da care este preferata ta? Dar iepurasii? Si ce melodie ne-ai recomanda noua celor de pe Animezup?

Inca o data bine ai venit si distractie placuta 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#4


He,he,merci george.

Sigur ca-mi place ciocolata si preferata mea e ciocolata calda,cred =? desi ca la anime-uri nu prea pot alege ,nu sunt buna sa aleg chestii.
Imi plac iepurasii,mai ales aia maro,nu stiu de ce,poate fiindca au culoarea ciocolatei xD Poi am 13 ani,cat despre melodie nush sincera sa fiu nu prea le am cu muzica.Inafara de anime-uri imi place sa desenez si sigur sa stau cu prietenii,sa ma dau cu role,patine,sania(acum nu prea pot xD),sa inot si cred ca e o lista prea lunga sa o scriu pe toata xD

#5
Heya Teo xD
Bun venit pe site! Sunt sigura ca o sa te simti bine aici si o sa iti faci prieteni. Shingeki no Kyojin e genial, la fel si Death Note. Cat despre Karneval, ti-a placut? Il am in my to do list, am vazut ca grafica e superba si personajele sunt interesante, il recomanzi? Ai alte serii in plan si primesti recomandari? Si o ultima intrebare, iti plac pisicile?
Sper sa ne mai intalnim pe aici si sper sa iti citesc opiniile xD.
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6


Sall,da mi-a placut Karneval si il recomand cu placere,are actiune si e foarte comic,cat despre personaje toate sunt extrem de ciudate xD Nu am serii in plan acum caut de o saptamana un anime pe care sa-l pot vedea si chiar am nevoie de recomandari,cat despre pisici am 3 motani si la mine-n curte-si fac veacul vreo 6 pisici deci pot sa spun ca le ador xD

#7
Yo, Teo, bine ai venit pe animezup, ne bucuram sa te avem printre noi si speram sa te vedem cat mai des pe aici, deoarece se pare ca desi nu ai inceput de prea mult timp sa vizionezi anime-uri, deja ai o lista cu titluri destul de interesante, unele de care nici nu am auzit, so poate ne poti spune o opinie despre cateva in sectiunile dedicate acestora sa aflam si noi mai multe.

In rest ce pot sa iti doresc, have fun, comunitatea e una friendly, o sa te convingi cu siguranta de asta, so ma indoiesc ca vei avea probleme pe aici. Mi se pare interesant ca vrei sa inveti limba japoneza, mai ales de una singura, apreciez vointa ta, so mult succes in demersul tau.

Intrebarea mea ar fi daca ai vreun AMV care iti place in mod deosebit, eu unul sunt un mare fan al acestora chiar daca nu ma pricep absolut deloc sa editez (desi am in plan candva sa invat), prin urmare mereu caut cate unul la care sa tot dau replay o zi intreaga (chiar acum am descoperit un AMV pe care il ascult de 2 zile incoace aproape incontinuu).

Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#8


Sigur,o sa scriu despre anime-urile pe care le-am vazut,dar din ce am scris in primul comentariu n-as recomanda chiar tot,am scris ce titluri mi-au venit prima data in minte,unele le-am vazut ca n-aveam ce face.
Nu am un AMV care sa-mi placa,de curand am inceput sa caut pe youtube dar n-am gasit nimic special.
Si merci,am nevoie de noroc xD

#9
Salut Teo si bine ai venit!

Pentru cineva care numai ce a inceput ai o lista de anime-uri cu adevarat impresionante. Oh! Si desenezi, ce frumos. Cum ai inceput sa desenezi?

Sunt curioasa, inafara de anime-uri mai vizionezi altceva? (cum ar fi filmele/serialele)

Iti place sa? citesti? Manga, carti sau comic books?


Din nou bine ai venit, acomodare rapida si sedere placuta.

#10


Hey,merci.Poi..nu prea tin minte cum am inceput dar cand eram mica desenam intruna chiar daca erau oribile mie mi se parea extraordinare si dupa tot am continuat chiar daca m-am trezit la realitate si..ma rog...incerc sa fac si eu ceva acolo 24
Sigur ma uit la diverse filme,intr-o vreme eram pasionata de cele horror dar acum mai des ma uit la anime-uri insa daca e un film pe care chiar vreau sa-l vad ma uit xDD
Am citit si manga iar cartile mai mult din ce am primit pe la scoala 24 unele au fost interesante dar nah..xD am citit mai demult si comic books xDD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)