Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul ? ^___^
Da
85.71%
60 85.71%
Nu
5.71%
4 5.71%
Cat de cat
8.57%
6 8.57%
Total 70 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Boys' love

#11
I'm so sad :cry: ....ce rau e Raito, nu pot sa cred 33
Poor Sen....o sa fie asa dezamagit cand o sa afle ca a fost doar o distractie pentru Raito...nici nu vreau sa ma gandesc 20
Anyway astept urmatorul capitol....sper ca Sen o sa se tina tare si o sa se invete minte de acum si nu o sa mai cada in capcana nimanui :grr:
Ce lol ar fi sa aiba loc o rasturnare de situatie si Raito sa cada in propria lui capcana :ha: ...adica sa se indragosteasca de Sen iar Sen sa il ignore :yes:
Gambate in continuare pupic hug

#12
ce copil prost:grr:???????????yar a cazut in capcana meao//o??????????Abia astept sa-i vad fata atunci cand ii voi spune ca numai mi-am batut joc de el :cry:???????????asa ceva nu se poate!:go:!!!!!cata rautate din partea lui raito.cand o sa auda sen cea ce ia facut idiotu de raito o sa planga cel putin o saptamana:mean:...pune continuarea repede ca sunt foarte curioasa cum or sa mai evolueze lucrurile intre cei doi...pote totusi intrun final rsito se va indragosti de sen:chuu:..asta numai tu sati oricum astept cu nerabdare sa vad ce o sa se mai intample.oricum ficu asta ii printre preferatele mele.fiecare capitol e absolut superb si unele replici sunt mortale:dead:.se vede ca ai talent la scris...gambate:love::yes:

#13
Ayumi ... Daca ati uitato cumva... In capitolul asta nu am descriso deoarece era deja descrisa in capitolul 4 care nu il mai avem din pacate...

Cap 8: Piscina cu peripetii


Soarele isi facea aparitia pe cerul albastru, aducand orasenilor din capitala nipona o noua zi. Razele aurii ale mingii de foc, intrau in camera blondului, dispersandu-se in intreaga incapere, reusind sa-l trezeasca. Acesta isi ridica cu greu pleoapele, straduindu-se sa coboare din pat. Dupa ce reusise ceea ce si-a propus, urma partea cea grea… Sa se miste si sa duca in baie sa isi faca dusul de dimineata. Baiatul si-a dat hainele de seara jos, intrand sub jetul de apa calda. Dupa ce si-a udat tot corpul, acesta a luat buretele moale si rosu, imprastiind pe el gel de dus. Suprafata moale ii mangaia si ii curata trupul in acealsi timp. Dupa un scurt timp, baiatul iesi din baie, cu un prosop in jurul taliei. S-a dus in camera si a inceput sa isi caute hainele cu care ar fi trebuit sa mearga la scoala, insa ca in fiecare zi de vineri, majoritatea liceenilor chiuleau de la ore si mergeau la piscina, acasa la Mika. Bruneta era singura acasa in fiecare dimineata, asa ca nu o deranja ca prietenii ei sa vina. Chiar daca Sen nu se intelegea prea bine cu ea, era inca un invitat. Si-a luat slipul albastru de baie pe el, un tricou alb si o pereche de pantaloni scurti de aceeasi culare cu tricoul. Desi nu stia sa innoate, statea mereu unde apa nu ii trecea de piept. Mereu cate o fata venea si ii tinea companie, in speranta de a-l seduce sau cel putin a-l face sa o placa. Si-a pus in ghiozdan un prosop, gel de dus, sampon si parfumul lui preferat: Midnight, apoi a iesit grabit pe usa, incuind-o in urma lui. Pasii lui il purtau grabiti spre casa brunetei, care nu era foarte departe, ci doar la cateva strazi distanta. De cum ajunsese, baiatul obijnuia sa nu sune la usa, ci sa intre direct... Desi abia se cunosteau, toata lumea intra ca la ei acasa. Sen, de cum intrase in curtea cu piscina, recunoscuse deja multa lume: in primul rand colegii, iar apoi pe Raito si gasca sa.
-Hei Sen ! Spuse Mika apropindu-se de baiat. Ti-am pastrat scaunul de langa piscina, asa cum ai vrut. Continua ea cu zambetul pe buze.
-Multumesc mult, Mika... Ma bucur ca nu esti suparata pe mine, in ciuda a ceea ce ti-am zis atunci. Replica blondul arcuindu-si buzele intr-un zambet, indeptandu-se spre locul lui. Si-a lasat ghiozdanul langa scaun si si-a dat hainele jos, ramanand in slipi. In scurt pimnp, baiatul a coborat scarile piscinei, asezandu-se pe una dintre ele, privindu-i pe ceilalti. Dintr-o data, in fata lui a aparut Ayumi. Fata purta un costum de baie roz, iar parul lung ii era prins intr-o coada.
-Salut Sen! Spuse fata dandu-i un sarut scurt pe obraz.
-Salut... Cum de ai chiulit ? Trebie sa notez in calendar.
-Trebuie sa mai iau si eu o pauza, altfel simt ca ma sufoc, raspunse satena apropiindu-se mai mult de chipul blondului.
Buzele celor doi erau foarte apropiate, aproape isi simteau respiratiile unui altuia... Insa cand erau pe punctul de a-si uni buzele, Raito aparuse si l-a tras pe blond de mana, invitandu-l sa se joace volei alaturi de ceilalti. Insa baiatul l-a oprit.
-Stii... Raito eu... Nu stiu sa innot, asa ca nu ma pot duce la apa adanca.
-Nici o problema, putem juca pe distante mai mari, iar tu poti ramane aici unde apa nu e mare.
Dupa ce vorbise cu Sen, satenul a anuntat lumea felul in care vor juca, asa incat sa ramana si blondul. Acestia au inceput jocul... Dupa mult timp de sarit prin apa si distractie, Raito a decis sa se duca sa isi ia o bere din frigider, lasandu-i pe ceilalti sa continue. De indata ce a iesit din apa, privirile feleor erau deja indreptate spre el. Apa de pe corpul lucrat il faceau sa para din portelan, si era aproape imposibil sa nu atraga privirile celor din jur... Sen privea si el... Insa numai cu coada ochiului, continuand apoi jocul. Din greseala, Midori a dat mingea afara din piscina, iar blondul s-a decis sa se duca dupa ea. A iesit pe scari si a facut ocolul piscinei, caci era exact la capatul celalalt, unde adancimea trecea de patru metri, insa a avut noroc ca era pe marginea de marmura si nu in apa. Acesta a luat mingea, insa s-a plictisit si a anuntat ca nu va mai juca. Ceilalti au iesit deasemenea din piscina, asezandu-se pe seslonguri sau scaune. Insa, cand Sen a vrut sa urmeze si el exemplul, cineva din spate a venit in fuga spre el.
-Amice, gandeste repede! Spuse vocea acelui baiat, dupa care il impinse pe Sen in apa cea adanca.
Blondul incepuse sa se zbata, incercand sa se mentina disperat la suprafata, si nimeni nu ii sarea in ajutor. Inghitea apa din ce in ce mai multa si simtea cum oboseste... La un moment dat acesta incepuse sa se scufunda. In timpul acela, Raito se intorcea cu cutia de bere in mana, insa cand a vazut ce se intampla, a aruncat doza cat colo.
-Ce faceti idiotilor?! Moare omu' in fata voastra ! Spunand acestea, a sarit in apa, dupa Sen. A trebuit sa se duca cel putin doi metri in jos pentru a-l putea prinde. In sfarsit, acesta iesise la suprafata, insa blondul nu reactiona in nici un fel... Nici macar nu respira. Satenul l-a scos repede din apa, asezandu-l pe suprafata rece de beton.
-Mika.. Vino aici.. Cand iti spun eu, ii apesi pe piept cat poti tu de tare, ai inteles?
Bruneta a aprobat din cap apoi s-a asezat in genunchi langa Raito, cu mainile pe pieptul blondului.
Adolescentul prinse cu doua degete de nasul baiatului, deschizandu-i apoi gura, unindu-si buzele cu ale lui si expirand aerul il acelasi timp, pentru a-i ajunge in plamani. De indata ce si-a ridicat capul, acesta a dat semnalul fetei, care incepuse sa se apese pe pieptul blondului. Au repetat procedura de inca vreo doua ori, iar din gura lui Sen incepuse sa iasa apa. Acesta a inceput sa tuseasca, eliminand apa din corp, si ridicandu-se speriat. Se tinea de gat cu ambele maini, tusind in continuare.
De indata ce Raito a vazut ca blondul este in viata, s-a ridicat nervos.
-Cine a facut asta?! Spuneti pana nu va dau cap in cap pe toti!
Ceilalti si-au indreptat privirile spre faptas, apoi s-a dat fiecare in ce parte a putut, caci satenul incepuse sa fuga spre baiat, reusind sa-l loveasca cu pumnul in nas. luandu-l apoi de par si aruncandu-l in piscina, sarind si el in urma lui.
-Vrei sa vezi cum ii sa te inneci? Atunci ai venit la persoana potrivita !
Raito incepuse sa ii tina capul sub apa, nevrand sa-i mai dea drumul. Cand Sen a vazut ca nimeni nu sare pentru a-l ajuta pe celalalt baiat, a inceput sa strige:
-Ce stati si va uitati ca vacile?! Ajutati-l !
Vazand ca nimeni nu reactioneaza, acesta a vrut sa sara, insa a fost oprit de Midori, care spusese ca va sari impreuna cu Mika.
Cele doua fete s-au aruncat in apa, prinzand fiecare de bratele satenului. Cand vinovatul a vazut ca in sfarsit are drum liber, a inceput sa innoate spre scari, iar Raito impreuna cu cele doua fete au iesit din apa. Nervos, adolescentul a luat ghiozdanul blondului, facandu-i semn sa il urmeze in cabina de schimb. Ajunsi la locul cu pricina, Sen isi scoase din rucsac un prosop incepand sa-si stearga trupul cu el.
-Cred ca mai bine ma lasai sa ma innec ! Spuse baiatul privind podeaua rece.
-Ce ?! Ti-ai pierdut mintile? A strigat satenul dand cu pumnul in lemnul din care era facuta cabina, exact langa urechea lui Sen, care a tresarit cand auzise zgomotul. Raito il prinsese pe blond de barbie, sarutandu-l violent...
Se intreba de ce isi face atatea griji pentru baiat, daca nici macar nu simtea nimic pentru el... Sau.. Era oare posibil sa greseasca?
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#14
Hai ca m-ai lasat in ceata! Il iubeste sau nu?21

Am cateva observatii:

1. "A inota" nu a "innota", multi gresesc in acest fel... "in" nu e prefix, doar nu are legatura cu "a nota".

2. Faza cand tipul se ineca, puteai sa descrii cam ce simte Raito, ingrijorare, soc, o sclipire de afectiune, toate astea trebuiau sa primeasca macar doua propozitii din capitol.

3. Inceputul(da.. ma rog, sfarsesc cu inceputul...asta e), nu stiu daca sunt nebuna, dar eu una m-am plictisit deja de introducerile in care isi face dusul de dimineata. De ce nu incerci sa descrii altceva, sau sa treci la subiect?

4. Imi place ideea ta, cea cu inecul.

Cam asta ar fi...astept continuarea, si sa stii, nu sunt o persoana prea rabdatoare, vin la tine si iti scot capitolul din cap, si inteles? (just joking...)

Gambate!
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#15
Na... scuze de intarzierea asta imposibila O.o

Cap 9: O zi... Nu prea placuta


Buzele satenului continuau sa le sarute violent pe cele ale blondului, care incerca sa rupa sarutul insa nu avea forta necesara, asa ca a muscat cu putere de buza lui Raito. Acesta s-a retras acoperindu-si buza ce sangera cu degetul mare.
-De ce ai facut asta? Intreaba adolescentul putin enervat.
-Ai inceput sa devii prea violent... Urasc asta ! De aia te-am muscat ... Raspunse blondul incrucisandu-si bratele. Te comporti cam ciudat... Continua acesta iesind din cabina, luandu-si ghiozdanul in spate si lasandu-l balta pe saten.
Pasii grabiti se indreptau spre liceu. Sen avea de gand sa-si continuie orele... Ceea ce era chiar o minune... De obicei dupa fiecare "balacire" pleca acasa si se trantea in pat, insa de data aceasta a vrut sa faca ceva mai diferit.
A ajuns exact atunci cand s-a sunat de intrare, asa ca nu a mai trebuit sa astepte, si imediat, acesta si-a facut aparitia in clasa atragand ca de obicei atentia asupra lui
-Nu va mai holbati... Imi este prea lene sa va bat... Astazi... spuse baiatul plictisit aruncandu-si ghiozdanul (in care nu era nici macar o carte, caiet sau pix) pe banca, dupa care se aseaza si el pe scaun, scotandu-si telefonul negru din buzunar, si bagandu-si castile in urechi, dand drumul la muzica si lasandu-si capul pe banca. Profesorul deja a intrat in clasa, insa blondului nu-i pasa... Asculta in continuare neinteresat de lumea din jur, pentru ca stia ca nu avea sa fie deranjat de nimeni.. nici macar de profesor... Pana cand cineva a indraznit sa-i ia telefonul din mana. Baiatul se ridica si striga furios, neprivind persoana din fata sa.
-Ce pul... Insa inainte sa continue a fost surprins vazand ca in fata sa se afla insusi directorul scolii. Ce pul...pa mea vreti...? Asta vroiam sa intreb... Nu va ganditi la altceva... Am o pulpa de pui in ghiozdan...
-Tu! La directiune ! In clipa asta !
Baiatul a ridicat din umeri si a iesit din clasa, intreptandu-se spre locul indicat, fiind urmat de director. Desi barbatul a vorbit intr-una despre ce e bine si rau, blondul nu-i dadea atentie... Urmarea fiecare punct negru de pe tavan, apoi cantand, intreruupand vorbele celelilalte persoane...
-Camui ! pot sa vorbesc sau ai de gand sa-mi cati o balada?!
-Domnule... Eu nu ma supar daca vorbiti... Atata timp cat nici dumneavoastra nu va suparati ca nu va bag in seama... Acum ma scuzati, dar am de gand sa ies in pauza. La revedere!
Sentaro a iesit din incapere, lasandu-l pe director cu buza umflata. Vinerea era de obicei o zi distractiva ... Asa ca el si alti cativa baieti s-au decis sa umple cateva sticle cu apa si sa fuga dupa fete si sa le ude. Blondul o alerga pe Ayumi insa fata era destul de rapida si a reusit sa se ascunda dupa Raito, care povestea linistit cu gasca lui, pana cand a fost udat din cap pana in picioare. Satenul strangea furios pumnii privind furios in directioa blondului care a bufnit in ras, privind cat de ridicol arata satenul. Asa au inceput toti cei din curte sa rada de adolescent. Acesta a facut cativa pasi inainte, aporopiindu-se de Sen, care incepu sa fuga in timp ce radea. Raito era pe urma lui, incepand sa alerge din ce in ce mai tare. Se vedea ca era de-a dreptul nervos. In sfarsit a reusit sa-l prinda pe micul demon, izbindu-l puternic de zidul scolii... Fiecare miscare a lor era urmarita de ochii liceenilor, care au ramas socati atunci cand Raito prinde de gatul blondului ridicandu-l in sus.
-Nimeni nu ma face de ras in public ! Spuse Raito nervos.
-Da-mi... Drumul... Nu... Mai pot...Ah...Respira ! Zise baiatul printre multe pauze in care incerca sa traga aer in piept.
Intr-un moment de inspiratie, Sen l-a lovit pe saten intre picioare, obligandu-l sa-i dea drumul. Dupa ce a ajuns cu picioarele pe pamant a inceput sa respire usurat, insa nu pentru mult timp, caci Raito l-a lovit cu putere in obrazul stang, facandu-l pe blond sa ametesca si sa se loveaza cu capul de zidul scolii, cauzandu-si o mica rana langa ochiul drept. Baiatul a cazut pe jos, acoperindu-si chipul cu ambele palmi. Mika si Midori abia au intrat pe poarta scolii insa cand bruneta l-a vazut pe baiat pe jos, si-a aruncat geanta, fugind spre acel loc.
-Ce naiba s-a intamplat aici?! Striga fata luandu-l pe baiat in brate.
Unul din colegii ei s-a oferit sa-i explice, insa bruneta a fost socata cand a auzit povestea... Nu era stilul lui Raito de a-i bate pe cei mai mici sau mai slabi decat el... Mereu se batea cu cei mai mari... Chiar si cu cei de facultate, dar niciodata un baietel de clasa a noua... A dezaprobat din cap, privindu-l pe saten, apoi l-a ridicat pe Sen de jos, cu ajutorul lui Midori si l-au dus la infirmeria scolii. Cele doua fete au ajut grija de el, curatandu-i rana, si acoperind-o cu un plasture. Sunetul enervant al suneriei a inceput sa se auda anuntand reintrarea la ore... Midori a plecat, insa Mika a decis sa ramana cu Sentaro. In partea de sus a obrazului stang, baiatul avea o vanataie destul de urata si un pic umflat... Insa nu a scos nici un cuvant din gura, desi bruneta ii punea intrebare dupa intrebare... acesta nu a raspuns... La un moment dat, o lacrima s-a prelins pe obrazul blondului, care s-a facut nevazuta la contactul cu palma lui.
-Hei... Nu trebuie sa plangi... Raito e un idiot... nu inteleg cum te-a putut lovi in halul asta... Stiu ca te doare... Dar nu are rost sa plangi pentru... Insa fata nu apucase sa-si termine propozitia caci vocea blondului incepuse sa se auda oarecum trista...
-Nu ma doare nimic... Cel putin... Nu in exterior...
Intr-un fel baiatul se simtea tradat... Cum putea satenul sa-l loveasca asa dupa cate s-au intamplat intre ei? Simtea ca trebuia sa de descarce intr-un fel, iar Mika parea persoana cea mai potrivita...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#16
"-Ce pul... Insa inainte sa continue a fost surprins vazand ca in fata sa se afla insusi directorul scolii. Ce pul...pa mea vreti...? Asta vroiam sa intreb... Nu va ganditi la altceva... Am o pulpa de pui in ghiozdan...
-Tu! La directiune ! In clipa asta !" - 21
"-Camui ! pot sa vorbesc sau ai de gand sa-mi cati o balada?!
-Domnule... Eu nu ma supar daca vorbiti... Atata timp cat nici dumneavoastra nu va suparati ca nu va bag in seama... Acum ma scuzati, dar am de gand sa ies in pauza. La revedere!" - 24

Deci Raito e un imbecil cu "i" mare 14
Si normal ca Sen se simte tradat 20 cum naiba si-o permis Raito sa faca asa ceva? :cursing:
So...deabia astept urmatorul capitol! Si sper ca nu va trebui sa mai asteptam atat de mult 4 Gambate! pupic
:bye:

#17
Mai, tu chiar vrei sa ma omori? Iti omori cititorii, pe bune:
"-Ce pul... Insa inainte sa continue a fost surprins vazand ca in fata sa se afla insusi directorul scolii. Ce pul...pa mea vreti...? Asta vroiam sa intreb... Nu va ganditi la altceva... Am o pulpa de pui in ghiozdan..." - Explica-te! Aproape m-ai lasat lata... de ras! Tata se uita la mine la la felu' paispe!

Asa... revenind:

1. Ai grabit un pic actiunea, iar faza cu "il durea pe dianuntru" mergea ceva mai... subtila.
2.Greseli de tastare, dar nu am chef sa la enumar.

Per global e bine! so.... GAMBATE! :perv: ...intelegi tu3
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#18
Cap 10: Sentaro, jucaria sexuala.

-Mika... Se auzi voce oarecum trista a blondului...Pot avea incredere deplina in tine... Ca nu vei spune nimanui ceea ce eu iti voi zice si ca totul va ramane intre noi? Continua acesta tintuindu-si privirea spre podea...
-Da, Sen... poti sa stai linistit in ceea ce ma priveste... Stiu sa pastrez secrete... Spune-mi... Ce ti-a facut Raito? Chestiona fata curioasa.
-Mai bine zis ce nu mi-a facut, pentru ca nici eu nu stiu cu ce sa incep...
Fata devenea din ce in ce mai interesata, vroia sa afle totul... Blondul si-a luat inima-n dinti si a inceput sa-si spuna povestea. Bruneta urmarea fiecare cuvintel ce iesea din gura lui, dar in ciuda a ceea ce auzea nu parea foarte uimita...
Dupa aproximativ o jumatate de ora de istorisit, Sen se opreste , afisand un zambet in coltul gurii...
-Vezi? De aceea nu pot sa inteleg de ce m-a lovit in halul ala... Spuse baiatul ridicand din umeri.
-Eu iti spun acum ceva, in caz ca nu stiai... Raito e bisexual, asa ca nu am fost prea uimita sa aflu ca umbla cu un baiat... Iar baitaia aia... Orgoliul lui a fost ranit... L-ai umilit in fata tuturor... El nu suporta asta, de aceea a reactionat asa...
Blondul a ridicat din umeri si si-a indreptat privirea spre fereastra... Dupa un timp scurt de linitste, fata a inceput din nou sa vorbeasca. Stia ca defat Raito il foloseste pe Sentaro ca pe o jucarie sexuala si ca nu avea capacitatea de a iubi pe nimeni... Toate aceste lucruri i le-a spus blondului, pentru ca era convinsa ca acela era adevarul. Se simtea nevoita sa-i spuna tot ce are pe suflet, pentru ca stia firea satenului si obsesia lui pentru sex. Stia ca toate acestea il va rani catusi de putin pe Sen, insa nu a vrut sa se opreasca. Ii spusese ca este folosit, in nici un caz iubit. Aceasta a oftat apoi si-a asezat chipul in palme.
-Sen... Imi cer scuze ca ti-am spus toate astea... Dar nu e din cauza ca iti vreau raul... Dimpotriva, tin foarte mult la tine, in ciuda faptului ca tu nu ma prea suporti, imi esti simpatic...
Baiatul a dat din cap in semn negativ, i-a multumit fetei cu zambetul pe buze pentru ca i-a deschis ochii, apoi a parasit incaperea. A iesit din institutia in care invata, indreptandu-se spre casa. Nu dadea semne de tistrete, insa nici de fericire... Parca dintr-o data totul ii era indiferent. Ziua urmatoare avea sa plece in Franta la parintii lui, asa ca nu ii mai pasa de nimeni si nimic. Intr-o jumatate de ora, a ajuns in apartament. Sora lui nu era acasa. S-a trantit pe canapeaua de piele, dand drumul la televizor. Schimba haotic canalele, insa dupa cateva minute de cautat nu a gasit nimic interesat, asa ca a inchis ochii, in scurt timp adormind.
***
**
*
-Sen... Sen!... Trezeste-te! se aude vocea surorii baiatului. Acesta isi deschide pleoapele cu greu, ridicand usor capul de pe suprafata moale. Privea buimac in jurul lui, apoi s-a indreptat cu pasi marunti spre baie.
Fara sa-i mai spuna o vorba surorii lui, care era ingrijorata din cauza vanatailor de pe corpul fratelui sau, a iesit afara din apartament, doar el stiind locul spre care se indreapta. Pasii grabiti il purtau spre apartamentul satenului... Nu stia de ce vrea sa mearga acolo, insa nu s-a oprit nici o clipa din drum. In mai putin de zece minute, baiatul a ajuns la locul cu pricina. A batut cu putere in usa, iar raspunsul nu a intarziat sa apara. Raito il privea uimit facandu-i semn sa intre. Blondul a pasit in apartament, asezandu-se pe fotoliul alb din fata barului din bucatarie.
-Cum de ai trecut pe aici? Intreaba satenul curios, oferindu-i baiatului un pahar de suc.
-Nu stiu... Ma gandeam sa trec putin pe la cel care mi-a distrus viata cu propiile lui maini... Tu ce zici?
Satenul a ramas putin socat de ceea ce a auzit, insa in scurt timp a inceput sa rada zgomotos, luand pe urma un scaun, asezandu-se in fata lui Sentaro.
-Nu inteleg de ce razi. Crezi ca nu stiu ce insemn eu pentru tine? Ca nu insemn altceva decat distractie... O bataie de joc, jucaria ta sexuala ! Spuse blondul ridicandu-se de pe suprafata moale, incepand sa se plimbe incet prin camera. Dar nu ma intereseaza. Nu o sa mai ai ocazia sa faci ce vrei cu mine... Maine voi pleca din tara si nu va mai trebui sa-ti vad fata vreodata. Nici nu stii ce fericit sunt, continua acesta privindu-l apoi pe adolescent.
Raito s-a ridicat si el incet de pe scaun oftand si ciufulindu-si parul.
-Heh.. Credeam ca esti prea idiot sa-ti dai seama de asta... Voiam sa ma mai distrez si eu putin, dar se pare ca nu am avut noroc.
-Esti un nenorocit ticalos, care nu poate sa i-o traga unei fete asa ca i-o trage unui baiat! Esti cel mai detestabil om pe care l-am intalnit !
Desi stia ca satenul uraste sa fie jignit, blondul a continuat cu insultele, ii arunca multe cuvinte in fata, fara a se gandi la consecinte. In momentul urmator, pustiul s-a trezit cu un pumn in obrazul stang. Pierzandu-si echilibrul, acesta a cazut, rezemandu-se de peretele din spatele sau.
-Eu cred ca inca nu ti-ai dat seama de cat de norocos erai inainte de asta... Spuneai ce esti jucaria mea sexuala... Atunci asta vei continua sa fii. Fie ca vrei sau nu.
Adolescentul si-a alungit trupul peste cel al blondului, care era putin confuz... Nu mai stia cum sa reactioneze. Mainile i-au fost prinse intr-o stransoare puternica deasupra capului cu ajutorul curelei satenului. Cand s-a desmeticit, incerca sa-si miste mainile... Insa nu reusea. Vazandu-l pe Raito deasupra sa, a inceput sa se zbata si sa il implore pe cel de dasupra lui sa-i dea drumul... Insa nu era ascultat. Satenul si-a strecurat usor mana dreapta pe sub tricul alb al pustiului, apasandu-i sfarcul cu varful degetului mare.
-Termina, tampitule ! Da-mi drumu' ! Striga Sen continuand sa se zbata.
-O sa vezi cum te simti cu adevaratul "Raito". Venise replica adolescenului, care a reusit sa-l sperie pe blond, facandu-i inima sa bata cu mai multa putere...
Satenul i-a indepartat repede pantalonii scurti, trecandu-si mana peste abomenul baiatului. A coborat cu repeziciune spre locul stramt, penetrandu-l cu doua degete. Sentaro a tipat scurt si a strans cu putere din ochi cand a simtit miscarile exagerat de rapide pe care satenul le facea cu mana. Raito si-a dat jos blugii pe care ii purta, prinzand si strangand cu forta de fesele baiatului. L-a patruns rapid si dureros, facandu-l pe baiat sa scape un tipat urmat de cateva scancete vlaguite...
-Stii... Chiar nu inteleg. Chiar daca am mai facut-o de doua ori, chipul tau nu exprima decat durere, si nu inteleg de ce, spuse satenul aplecandu-se asupra pustiului.
-Sa ma pupi in fund, idiotule! Striga Sen, scapand pe urma un scancet. Da-mi drumu' ! Continua acesta asezandu-si palmele pe pieptul adolescentului incercand sa-l indeparteze. Desi mainile ii erau incatusate, acesta continua ca caute o cale de scapare...
Soldurile lui Raito prindeau miscari din ce in ce mai rapide, miscari, cu care Sentaro inca nu era obijnuit... Insa incerca sa nu arate ca il doare, desi unele scancete erau inevitabile. Nu si-a dat seama pana acum cat de norocos a fost inainte de toate astea, cand satenul isi ascundea adevarata fata, facand pe baiatul cel bland...

~~~~~~~To be continued in the next ch~~~~~~ Sper sa fie mai rapid decat asta -_-"

?�??by Kaname ??
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#19
Raito...Kisama Baka!Imi vine sa ii trag un sut in mecla aia de idiot!Cine se crede tantalau asta?Regele Angliei?E prima oara cand imi doresc cu atata indarjire sa bat un baiat pana ma doare pe mine!Pentru ca eu sunt :crazy:!Si Sen...nu a putut sa stea cuminte acasa?L-a mancat in talpa sa se duca dupa nemernicu ala.Vai...il urasc....dar il si iubesc.
Ce ai spus?Pleaca Sen?Doamne...pustiu asta nu are ce face!In Franta...la "Que'st que tu fais"!o//o!ASa de sweet...Orice sa scape de tembelu de Raito...care apropo..daca ii mai face ceva micutului meu...chiar k il pun pe Shinsuke sa il bata!
Si tu...nee-chan...sa bagi continuarea repede.Daca nu...il inec pe Yuri in cada.
Pwp sishug
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#20
CAP:11 Este iubire?

Tortura continua... Raito nu-i dadea nici macar o sansa blondului sa scape sau sa faca vreo miscare. Pana la urma, era o minune ca l-a lasat sa respire... Satenul facea miscari rapide, care ii ofereau lui placere, insa baiatului de sub el, suferinta si durere acuta. Sentaro a incercat de nenumarate ori sa scape, insa nu a dat nici un rezultat... Puterea pe care o avea el, nu se putea compara cu cea a adolescentului. Desi chipul blondului era inecat in lacrimi si exprima incontinuu durere, Raito nu arata nici un semn de compasiune. Ochii pustiului, mari si albastrii semanau cu in izvor, caci nu se opreau din lacrimat nici macar o secunda. Era speriat si extenuat...
-Te rog... Da-mi drumu'... Nu mai pot... Spuse baiatul aproape soptind, apoi suspinand�
Raito s-a aplecat asupra lui, spunandu-i pe un ton scazut ca inca nu s-a treminat, revenind apoi la pozitia initiala, continuandu-si miscarile brutale. Acea schingiuire la care tanarul era supus, l-a secat de putina forta pe care o mai avea in trup� Coapsele exterioare ii erau acoperite de cateva zeci de vanatai micute dar dureroase, cauzate de degetele satenului care strangea cu putere de fiecare data, nepasandu-i de durerea pe care o provoca.
-La dracu� !� Ce bine e ! Exclama adolescentul satisfacut, retragandu-se usor, prinzandu-si apoi barbatia de baza. Miscarile mainii erau rapide� Urca si cobora, strangea apoi elibera� Intr-un final, baiatul se eliberase se lichidul de culoarea laptelui, care se intindea pe corpul blondului, de la abdomen pana pe piept�
Dupa acel chin continuu, privirea celui cu ochii de culoarea cristatului era pierduta...Ochii aproape lipsiti de viata se inchideau incet, incet... Sen avea nevoie de odihna... Se simtea sleit de orice putere fizica...Abia se mai putea misca... S-a ghemuit pe jos, imbratisandu-si corpul si adormind cu lacrimi ce inca ii invadau chipul si spuspinand... In scurt timp acesta a adormind sub privirea satenului confuz... Stia ca nu e deloc bine ceea ce a facut... Putea sa-l piarda pentru totdeauna pe Sen... Insa la ce se gandea? El nu tinea la baiat... Sau cel putin asta vroia sa creada... Dar nu stia ca undeva in inima lui, un sentiment a inflorit de scurt timp... Un sentiment frumos, care ar face pe oricine sa se simta fericit... Insa Raito nu isi dadea sama seama de asta... L-a luat pe baiat in brate, ducandu-l pana in dormitor intinzandu-l cu grija pe pat, apoi asezandu-se si el pe fotoliul din fata acestuia, acoperindu-si chipul cu palmele, reflectand asupra a ceea ce a facut... A realizat cel putin ca in urma cu aproape o saptamana a distrus viata unui baiat de abia paisprezece ani prin dorinta lui nebuna de a experimenta "senzatii" noi...
* *

*
Pustiul isi ridica cu greu pleoapele, incercand sa realizeze unde este... A vazut ca se afla in camera sa... Insa nu stia cum era posibil... El a adormit la saten acasa...
-O fi facut si el un minim efort de a ma aduce aici, dupa tot ce mi-a facut... Probabil a avut noroc ca nu a fost sor-mea aici, spuse baiatul incercand sa se ridice de pe suprafata moale. Insa a constatat ca toata partea de jos a corpului il durea ingrozitor...Abia se mai putea tine pe picioare. Sprijinindu-se de perete, a reusit sa ajunga la baie, unde a intrat in cada, dand drumul dusului. S-a ghemuit sub dus, tinandu-si mainile pe cap. Parca vroia sa planga... Durerea fizica era inca mare. Insa inima ii batea cu putere de fiecare data cand se gandea la saten, si nu intelegea de ce. Oare era frica? Sau putea sa fie altceva la mijloc? Lasandu-si gandurile de-o parte, baiatul a oftat, incepand sa-si spele usor trupul cu buretele moale. Dintr-o data se auzi vocea oarecum ingrijorata a sorei lui...
-Sen ! Faci dus?
-Da... Ce este? Raspunse baiatul oprind dusul pentru a-si auzi sora mai bine.
-Am vazut pete de sange pe patul tau! Sunt ingrijorata... Ce ti s-a intamplat?
-"Pete de sange?" gandi blondul... Nu stia ca din cauza puterii si rapiditatii cu care a fost violat, a inceput sa sangereze... Insa a cautat repede o scuza cat mai plauzibila...
-Uhm... Da... M-am taiat din greseala la un cutit... Nu te speria, nu e nimic grav... Acum nu mai e nici o problema...
-Ce bine. M-am speriat groaznic... Sa nu stai mult la dus pentru ca trebuie sa fac si eu o baita, ca maine de dimineata plecam.
Baiatul a aprobat, apoi a pornit din nou dusul continuand sa-si spele trupul...
In apartamentul satenului, era o galagie de nedescris... Minim douazeci de baiati impreuna cu cateva fete se petreceau. Singurul care statea pe canapea si sorbea dintr-un pahar de bautura era Raito... Gandul zbura mereu spre baiatul cu ochii albastrii, si nu intelegea de ce. Ii vedea chipul chiar si cand inchidea ochii. Dintr-o data, o tipa de la petrecere s-a apropiat de el, intrebandu-l curioasa de ce sunt urme de sange pe patul din dormitor. Insa baiatul a ridicat din umeri. Vazand ca nu are chef de explicatii, fata a plecat, lasandu-l cu propiile lui ganduri...
-"Ce prost am fost ca l-am dus imediat acasa... Inca sangera... Trebuia sa... Da' la ce ma gandesc? Foarte bine ca l-am dus... Am scapat de... O pacoste."
Desi incerca sa se convinga singur ca nu ii pasa, defapt il rodea curiozitatea sa afle daca baiatul e bine... A luat telefonul mobil, formand un numar...
In apartamentul blondului, incepuse sa sune telefonul. Baiatul tocmai a iesit de la dus. A ridicat receptorul si a raspuns.
-Sen? Sunt Mika... Ce mai faci? Se auzi vocea brunetei...
-Salut, Mika... Pai, ce sa fac... Nu pot sa spun ca zburd prin casa de fericire... Raspune acesta intrand in camera sa, asezandu-se cu grija pe pat... A inceput sa-i povesteasca fetei tot ce s-a intamplat, insa fata l-a intrerupt dintr-o data...
-Sen ! Raito te iubeste!
-Poftim?! Scuza-ma dar te inseli... Nu faci asa ceva persoanei pe care o iubesti...
Bruneta incera sa-l convinga pe baiat ca este adevarat, insa acesta nega incontinuu. Era convins ca satenul nu simte nimic pentru el, mai ales ca i-a demonstrat asta prin tot ceea ce a facut... Era violent, prefacut...
-Asculta-ma Sen! Adineauri am vorbit cu el... Nici nu stii ce rau se simte pentru ce ti-a facut... Nu mi-a spus el ca te iubeste, insa mi-am dat singura seama de asta... Cand era vorba de tine, vorbea frumos... Insa cu parere de rau... Crede-ma ca ar vrea acum sa te stranga in brate si sa-ti ceara scuze... Il cunosc de cand eram mici copii ... Stiu totul despre el... Crede-ma... M-a rugat sa te sun... Sa vad ce faci... Se simte prea mizerabil ca sa poata vorbi cu tine.
Inainte sa-si ia bruneta la revedere, aceasta i-a repetat blondului sa o creada pe cuvant... Baiatul a scapat receptorul din mana, acoperindu-si chipul cu palmele... Nici nu mai stia ce sa creada... Daca este sau nu iubit... Daca iubeste, sau nu...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.826 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.238 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.729 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.052 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.821 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.837 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)