Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Blood Love (SasuSaku +18)

#21
hellooo
Iti multumesc ca m-ai anuntat... Capitolul mi-a placut foarte mult, dupa atatea capiotle ai iesit din monotonie si ai adus putina stralucire... Sasuke. NU pare chiar atat de... bun pe cat credeam eu ca o sa fie... ba mai mult... este un badaran pervers... bravoooo. Descrierea este buna, dar ai spus/ scris, din cate imi amintesc, ca si-a sters lacrimile, sau ceva de genul, chiar cand era langa Sasuke... iar acest lucru nu e bine, el nu trebuie sa realizeze nimic. Restul de bine.

:bye:

#22
CAPITOLUL 6



Ce-a zis? Cu mine vorbea? Cum adica "Esti sigura ca mai vrei la scoala? "? Nu, mai mult ca sigur vorbea cu parasuta aia din spate. O fi el pervers, badaran, dar nici chiar asa, nu? Dar daca vorbea cu mine? Ce ii raspund? Daca ii zic da, o sa creada ca sunt o curva, daca zic nu, pierd o super sansa de a-l cuceri.
- Haide rozalio, stiu ca vrei. Deci mergem la mine?
-Mai vedem. Spun eu in timp ce ma dau jos din masina intrand pe poarta scolii.
Ador sa il las sa fiarba in proiul suc, macar pentru cateva ore. Poate am sa accept, dar nu o sa ma culc cu el. Vreau sa il vad cum tanjeste dua mine, vreau sa is doreasca sa ma aiba dar sa nu ma poata avea.

Ma asez pe una din bancile clasei, punandu-ma bineinteles, picior peste picior acaparand privirile tuturor baietilor. Bineinteles, numai perversi, numai badarani, numai baieti de banii gata. Se putea altfel? Pe usa intra dirigintele, un om tanar cu o masca ciudata pe fata. E clar, numai ciudati in scoala asta. Ajung in fata clasei, ma prezint apoi ma indrept spre banca in care stau cu o fata. Roselinda am inteles ca o cheama. Bineinteles ca in drum spre banca, primesc o palma usoara peste fund de la unu. Da nici eu nu ma las mai prejos, ii strivsc piciorul cu tocul cizmei.

Imi sprijin capul in mana dreapta privind abatuta catre formula aceea complicata de la tabla. Intodeauna am urat chimia, o materie mai grea si mai plictisitoare de atat nu poate exista. Primesc un ghiont de la colega de banca, apoi apare pe banca maronie un biletel. "Rozalio, oferta mea sta inca in picioare sa stii" Asta e Sasuke mai mult ca sigur. Arunc o privire catre ultima banca in care Sasuke ma priveste pofticios, parca vazand prin hainele mele. Imi rotesc privirea prin clasa, unde vad ca nici un baiat nu e atent la tabla.

Bunul vestitor al pauzei isi canta frumosul zgomot anuntand terminarea agoniei. Ma cocot din nou pe banca punandu-mi castile in urechi. Urca unu scarile schiopatand, cred ca e ala pe care l-am strivit cu tocul, si se apopie de mine, mai bine spus de urechea mea incepand sa ma muste usor. " Stiu ca si tu ma vrei" spune acesta cu un aer de mare macho. Il imping usor in spate, si cum nu e nimeni in clasa incep sa il sarut pasional pe buze coborand in jos pe gat. ""Hai la baia baietilor" ii soptesc eu la fel de sensual, impingandu-l in WC.

Il lipesc pe baiat de peretele rece al baii ridicandu-i usor tricoul cu o mana, iar cu cealalta scotand o seringa infestata cu o substanta care la autopsie va da impresia de stop cardiac, nu de alta, dar nu vreau sa fac mare tam tam cu pistolul. Printr-un gest rapid i-o infig perversului in gat lasandu-l lat pe podeaua rece si uda a WC-ului. Nu stiu de ce, dar simt o asa satisfactie cand ucid pe cineva, ah, simt o senzatie atat de placuta privind trupul acela zacand fara viata.

Ma asigur ca nu ma vede nimeni apoi ies din baie indreptandu-ma cu pasi marunti spre clasa. Scap de unul dau de altul.Sauke se apropie de mine, izbindu-ma de perete si lipindu-si trupul fierbinte si putenic de trupul meu firav. Cand buzele noastre se afla la o distanta de doar cativa centimetri acesta imi pune aceeasi intrebare badarana.
- Te-ai hotarat?
-Da, vin la tine. Ii soptesc eu l ureche muscandu-l usor.
Merg la el, dar nu am de gand sa ma culc cu el. Eu nu sunt o tarfa imputita cum e Karin. Eu nu ma culc cu el de la prima "intalnire", eu il las sa fiarba in suc propiu pana va fi gata sa se lase ca un pui la taiere.

Pasesc gratios pe scari pana la aceea adunare imensa din fundul clasei ce pare ca pregatea ceva. Nu apuc sa ma bag bine ca musca-n lapte ca incepe din nou sa se auga ultima strigare a clopotelului, vestind incheierea scolii. Il trag pe brunetel de mana pana la masina lui luxoasa facandu-i semn cu ochiul de complicitate, apoi urcandu-ma din nou pe locul pasagerului, uitand sa o mai luam cu noi si pe rocata.

Stiu ca e oribil, urmatorul o sa incerc sa il fac mai lung

http://cdn.myanimelist.net/images/clubs/10/102469m.jpg Perversul din WC
http://www.desenatori.ro/other/velfina/u..._girl_.jpg Roselinda

#23
hellooo

UIte-ma ! Se pare ca a venit si capitolul... yeeeeeey... bravo.... ca l-ai adus, nu de altceva. Ideea mi se pare foarte frumoasa, desi seamana foarte mult cu celelalte, dar cred ca singura cale de-a ma plictisi ar fi sa fie unul exact la fel ca a lui Manu, altfel nu gasesc explicatie. Descrierea putea fi mai bina, in special inainte de ultimul dialog... a fost suuuper, dar nu ai descris bine. Dialogul si naratiunea sunt bune.

:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Accidentally in love [SasuSaku] +15 Search 21 14.651 16-12-2011, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  This is love? [SasuSaku] ~Pufarina~Puff~ 3 2.798 18-07-2011, 11:32 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Love at first sight[SasuSaku`] Zuzulici 5 4.999 11-07-2010, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Love Or Blood SoUl EaTeR 26 16.015 22-05-2010, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Dark Heart
  One life...One love(a sasusaku love story) SoUl EaTeR 40 43.396 21-07-2009, 08:26 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  School love*Sasusaku fic* Andrutza 15 14.290 20-06-2009, 11:18 AM
Ultimul răspuns: !i! K o K o !i!
  SeXy LoVe [ SasuSaKu ] nimeni 29 34.189 19-06-2009, 09:25 PM
Ultimul răspuns: SoUl EaTeR
  Love is a Game ( sasusaku) Mishelle 5 7.493 19-03-2009, 11:46 PM
Ultimul răspuns: Aly
  SasuSaku -- Missing love ShyLie 4 18.401 31-08-2008, 02:08 PM
Ultimul răspuns: Obsession.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)