Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Some of my gfx

#1
Am adus si eu niste gfx-uri 4

[Imagine: -flowe10.jpg]

[Imagine: maria-11.png]

[Imagine: couple11.png]

#2
Nu prea stiu ce program folosesti ca sa imi dau seama ce fel de sfaturi sa iti dau. Ceva valabil pentru mai toate programele de editare foto pe care le-ai putea folosi, daca vrei sa fie semnaturi fa-le undeva la 400x200, asa sunt prea mari. La prima vad ca ai incercat un fel de colorization pe o imagine alb-negru dar, daca te uiti atent, pe langa trandafir se vede gri iar restul fundalului e verde. Pe viitor ai grija cum selectezi elementele carora vrei sa le schimbi culoarea sa para cat de cat real. La a doua puteai sa mai scazi din opacitatea efectului acela ( cred ca e gradient ), textul e cam mare, culoarea nu prea merge si fonturile nu se potrivesc. Inima de deasupra nu isi prea are rostul. La a treia cred ca ai folosit acelasi gradient si inima careia, din nou, nu-i vad rostul. Ai putea sa iti cauti cateva tutoriale despre photoshop, semnaturi etc ( daca ai nevoie iti trimit un pm cu niste site-uri ) si sa inveti sa folosesti si alte elemente inafara de inimi puse peste focal. Cam atat zic momentan, nu stiu ce folosesti asa ca nu am idee ce sfaturi ti-as putea da in prezent.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)