Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Beavis and Butthead

#1
[Imagine: Beavis-Butthead-p21.jpg]

Come ooon, trebuie sa fiti auzit de clasicii Beavis and Butthead!

Un serial in care ni se prezinta doi adolescenti care duc o viata dedicata lenei, muzicii Heavy Metal si nachos. Ce altceva va mai trebuie?

Primul episod a fost difuzat pe 8 Martie 1993, numit Frog Baseball, pe care-l puteti viziona aici.

Seria a durat pana in 1997, sfarsind cu filmul Beavis and Butthead "Do" America. Mike Judge, creatorul, producatorul, "regizorul" si vocea celor doi si a multi, MULTI altora din serie, s-ar parea ca are de gand sa faca noi episoade.

Ei sunt si "faimosi" pentru comentarea extrem de haioasa a videoclipurilor si sa nu uitam de arhi-cunoscutul lor ras. Click and you'll see what I'm talking about (e repetitiv videoul si a fost inclus si acel "gaz", dar e singurul lucru pe care l-am gasit). SI un video cu mai multe videoclipuri adunate si pe care ei le comenteaza (bineinteles, nu le pot include pe cele intregi)

So? Remember them?
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#2
I am the great Cornholio, I bring TP for your bunghole! Come out with your pants down!


Imi place firu' and yeah I remember them! Se uita maica-mea la ei cand eram mai mic XD!
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#3
(11-08-2010, 11:39 AM)tzahranul A scris: Se uita maica-mea la ei cand eram mai mic XD!

Eu aveam MTV-ul ala antic, de la mama lui... Si, na, ca si copil de sase-sapte ani aveam drept pasiune desenele, iar cretinii astia doi mi se pareau ai naibii de speshal. Il puneam pe taica-miu sa imi traduca, pentru ca, deh, nu stiam engleza, dar stiam eu ca pierd ceva... Ha ha, ce vremuri. 21

- ma simt bine ca acum pot sa ma uit fara sa am parte de traduceri false grr -

Beavis era eroul meu, din motive mai mult sau mai putin necunoscute... Bine, din motive COMPLET necunoscute. Dar imi placea de el, pur si simplu. Si de vocea si rasul lui de obsedat. Desi cred ca cel mai bine mi-a ramas intiparit pe creier Butthead cu "That was KUL"-ul lui, lol.

Cred ca ma reapuc si eu de serie... Multam, pes... Sherl... SKiT, pentru aducere aminte.
[Imagine: trexwalkn.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)