Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Batman Beyond

#1
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#2
Mi-a placut foarte mult seria, cu siguranta una dintre preferatele mele, un ton mai serios, un soundtrack potrivit + batman. What more could you ask for?
Tin minte totusi ca sfarsitul m-a dezamagit foarte mult si parca si creatorii seriei spuneau tot acelasi lucru. Oricum seria e un exemplu foarte bun pentru cum ar trebui facuta o adaptare de genul.

Gonna go eat now.
"You got no business questioning a thang"

#3
Unul dintre desenele favorite, in mod dubios, peste Batman normal. Il revad de cate ori am ocazia.
Nu stiu ce sa zic in plus, imi place soundtrack-ul, imi place ca e nou, imi plac povestile, imi place nostalgia exprimata de Bruce si cum te face sa-ti fie dor de personajele vechi, cum sunt aduse in poveste si tot asa.
Terry este un personaj aparte, stiu ca Amanda i-a zis ca are sufletu' lu' Bruce, da' nu a luat creieru' lui, ceea ce a fost o jignire foarte draguta si l-a sfatuit sa nu o ia pe calea vechiului Batman.

Arpopo de asemanarea cu Spidey, in Batman Beyond: Return of the Joker, Terry are un mod de a-l ameti pe Joker ce mi-a adus aminte de Peter Parker. Nu stiu daca toata lumea a vazut filmul, deci nu o sa dau spoiler. Cert e ca vorbeste mult, e un Batman glumet, e ceva mai fresh, ceva de care parca Gotham are nevoie.
Btw, tot timpu' m-am intrebat, oare dupa ce Bruce se stinge, Terry cum se va descurca? Nu are un Alfred si probabil nu ar apela niciodata la un Robin...
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#4
Acest Batman, acest Terry este peste oricare Robin, sau orice fel de ajutor cu care Bruce a lucrat.Chiar erau moment cand credeam ca Terry ii va da una in moaca lui Bruce cei doi aveau o legatura strans.Pe atunci nu intelegeam ce si cum, care faza, apoi am vazut in JLU care si cum statea treaba.Mi-au placut ca au pastrat personajele vechi, dar nu le-au imbracat in costume.Era ciudat s-o revad pe Barbara in constumul de Batgirl.Problemele adolescentine si lumea cruda experimentata de catre Terry au facut seria asta sa fie una extraordinara.

Spunea cineva mai sus despre cine va fii alaturi de Terry dupa ce moare Bruce...Am impresia ca fratele mai mic al lui Terry ar fii fost un ajutor perfect pentru el.Are potential ala mic.
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#5
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)