Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Avatar&Signature Request

#41
Username: DeDal N.
Set complet av&sig: da
Imagini avatar & sig: http://i.imgur.com/PSoKv5t.jpg sau
http://i.imgur.com/ZvHXnNj.jpg sau http://i.imgur.com/XCWdizn.jpg depinde care ti se pare tie ca arata mai bine si mai badass odata ce e gata setul
Graficianul dorit: Daria xD
Marime set: avatar: 150 x 150 si semnatura: marimea semnaturii actuale
Informatii aditionale: Tipul sa fie in prim plan. In rest, go wild and have fun xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#42
Username: DreamGirl
Imaginea / imaginile dupa care se va face setul: pentru sig (sa-mi spui te rog daca e dificil de lucrat cu imaginea, cred ca e de prin film, which is really old so it's not the best quality i could find *worried*; pentru avatar (just her face, no Flounder)
Graficianul preferat(daca este cazul): @Geesushi pretty please
Dimensiunea avatarului / sigului: avatar, the standard big one (cred ca 150X150 e?). sigul merge cum il am pe cel actual. Desi, daca e sa prinzi ceva mai mult din personaj, merge si un sig ceva mai lat ^^''
Culoarea preferata / sepia: Imi plac culorile originale, because they're so full of live, deci ceva sa nu devieze foarte tare de la ele, sau in acelasi ton.
Elemente dorite in sig / avatar(ex: floricele, triunghiuri, copaci): In avatar doresc doar fata ei and that's about all I can think of 4 Cat despre sig... hmmm... cred ca doar ea sa fie, nu e nevoie de Flounder sau de Sebastian prin jur (asta daca nu sunt complicat de scos). Fundalul as dori sa fie totusi tot ceva cute-ish and water-inspired (as in, ca si cum ar fi in apa dar de sus ar veni o raza de lumina "de la suprafata". i hope it makes any sense). and if you could add the text "I go to seek a Great Perhaps"? (na, ca daca tot il vreau tatuaj, il vreau peste tot hehe).
Alte detalii si informatii: You know me and I trust you sooo I'm quite curious how it'll turn out Heart

/i have kind of developed a huge love for ariel lately.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#43
Yep, Dreamy, il iau eu C:

Si DeDal N avand in vedere ca no idea where is Daria, daca e okei il fac tot eu.

O sa lucrez la ele in descursul acestei saptamani. (Dar daca o sa fiu late, sorry girls :C )
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#44
Oky doky xD thank you a lot. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD xD
[Imagine: ak8THBQ.png]


#45
Crazy-monkey-emoticon-081

Finally.

Stiti cum e treaba, pastrez pdf urile pana sambata 4 deci daca doriti modificari, shalalala. Pm C:
[Imagine: jP0GTHR.jpg]
[Imagine: bA6IoiA.jpg]
edit: [Imagine: OXdFeGJ.png]
[Imagine: 2F6RKxC.png]

[Imagine: nUwwSBM.png]/[Imagine: hzW0t3B.png]
[Imagine: JbevolM.png] edit: [Imagine: uxkg6tt.png]
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#46
Inca se mai fac comenzi?
Imi cer scuze pentru postul foarte scurt, dar a trecut ceva timp de la ultimul post si nu sunt sigura daca se mai ocupa cineva



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Signature banners Addeh 4 3.893 09-05-2020, 03:06 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)