Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ask Guru Zuppy

#1
Acum, in exclusivitate pe Animezup, faimosul Guru Zuppy va va ghici viitorul!
Dati click pe acest link sau accesati-l din meniu (Guru Zuppy), puneti-i orice intrebare si Zuppy va va raspunde!
E chiar mai tare decat Carmen Harra si toate nepoatele adevarate ale Mamei Omida!

Daca aveti probleme cu el, va rog sa ma anuntati (pe Opera am vazut ca face figuri, dar pe Firefox si IE functioneaza ^^)

#2
Da...pe Opera mie imi face figuri.Dupa ce ii pun o intrebare....se inegreste ecranu si raspunsul...Dumnezeu cu mila.Dar stai...mi-a dat un raspuns in care zice ca astrele sunt nefavorabile.Nu stiu care are probleme...eu sau el.Cert e ca ideea e FOARTE TARE!Adica...Hello(cat imi place sa spun asta),cred(adica nu cred...sunt sigura) ca e primul forum cu asa ceva.Mama Omida...watch out!Guru Zuppy is here!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
24 Ok... sunt atatea sute ssi sute de astfel de jocuri dar nicaieri nu am vazut asa ceva pus in practica pe mascota vreunui forum...anime
Awesome ...but...Sti..39 La intrebarile prea stpide zice mereu ca astrele nu is favorabile...E enervant ... Totusi super
Poate vom vedea in curand pe Zuppy transpus intr-un fel de IGod Ar fi chiar bestial sa vorbesti cu zuppy...
Oricum felicitari pentru idee si shivei pentru desene...banuiesc ca ea le-a facut : )
As scrie mai mult dar sunt prea acaparata sa aflu fel si fel de raspunsuri la intrebarile mele ce ma mistuie inca din copilaria mea
o.o" wot

#4
Nu stiu exact care e problema cu Opera... e ceva defect in modul in care citeste Opera tot Zup-ul... Mie imi face de multe ori figuri asa, fara motiv. Imi merge Zup perfect, fara nici o problema, dupa care brusc dispar imagini, se strica meniul etc.
Si asta fara sa modific eu nimic, o face de capul sau.
Oricum, dupa cum am zis, pe Firefox si IE merge si codul e si unul testat pe foarte multe browsere. Problema e de la Opera, desi nu inteleg de ce.

#5
Epic xD Foarte tare,mi`a placut la nebuie[it made my day] dar poate inafara de Da sau Nu mai pui "Poate" sau alte cuvinte xD oricum e tare ..mai tare ca Carmen Harra intradevar xD Keep it that way 3
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#6
este cel mai awesome lucru vazut vreodata 24 felicitari, este super. Bravo!
39 mie imi merge cu opera foarte bine, nu am avut probleme deloc. ^^
Oricum, imi place 21 si imi place ce mi-a raspuns >.>
soo... l-am intrebat daca profa mea de fizica( cea noua ) este o vrajitoare, iar el a spus ca nu imi poate sa-mi dea un raspuns precis 24 inca nu se stie.
oricum, felicitari, este super.
-

#7
E asfalt,frate![in sensul bun XD]
Imi place atat de mult cum e desenat. XDPlus ca raspunsurile au fost toate pe placul meu :ha: .Poate reusesti sa mai bagi si alte raspunsuri..desi nu stiu care 39
LOLNOPE

#8
Ne, e normal ca raspunsul sa fie o fereastra care contine numai imaginea cu zuppy?.....

btw, poate refac desenele alea. Mi se zbate ochiul cand le vad D:


Zuppy a zis ca cicu nu va ajunge presedinte ! ZUPPY MINTE.

#9
Hei, Shiva, daca tot le refaci, poate mai adaugi si niste expresii noi 65
Oricum, o sa incerc sa mai adaug si alte variante de raspuns vechilor desene 4

#10
In regula 8D Am sa incerc. Daca tot am facut pauza de colorat cateva zile si tot am forte proaspete, dc sa nu fiu si eu utila societatii? OTL



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Zuppy primeste voce! Shiva 23 14.329 06-11-2010, 08:14 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)