Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

#1
De astazi am introdus un nou plugin pentru forum, si anume un sistem de medalii ce vor fi acordate userilor merituosi 3
Momentan exista doar o medalie, de Top poster, care a fost acordata tuturor celor care au peste 100 de posturi, insa este mai mult de test. O sa incerc sa o sa schimb cu una ceva mai atractiva ca design cat mai repede.
Intre timp, astept sugestii privind noi tipuri de medalii ce ar putea fi acordate si parereri despre acest sistem.

#2
Da, e chiar o idee foarte buna. O sa incerc sa lucrez astazi la o astfel de medalie dar din cate stiu eu este posibil sa nu fie nevoie de un astfel de thread, pentru ca myBB are un sistem de refferals.
Cand o sa termin cu medalia o sa revin cu mai multe informatii.
Si mai am o idee... sa fac o medalie si pentru userii care vin cu idei bune, cum ai fost tu acum de exemplu, sa fie rasplatiti astfel cei care se implica 3

#3
Scuze de double-post insa am decis sa mai adaug niste medalii pana la urma
-medalia pentru refferers: o primesc cei care aduc minim 5 membrii noi pe site ( ii rugati sa va treaca numele la refferer 3 )
-medalia pentru artisti: o primesc cei care posteaza o poveste la fan fiction sau un desen la fan art
-medalia de merit: o primesc toti cei care au facut ceva pentru acest site ( au venit cu o sugestie utila, ne-au ajutat sa rezolvam anumite probleme, au sprijinit site-ul prin diverse metode )

Daca mai aveti sugestii, va rog sa le faceti aici!

#4
Ne... Flaw-kuun... unde e medalia mea de zuper-artista? *sobs* ah, si de 100 de posturi deasemenea... 10
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#5
Deoarece ai indeplinit toate criteriile...dorinta ti-a fost indeplinita si medalii ai primit.4
[Imagine: Untitled-1.png]

#6
Ar trebui sa se dea o medalie pentru credit( nush daca intelegi da nu prea stiu cum se spune. Zupi grei parca). In fiecare luna sa o aiaba cel care are cel mai mare credit.4
[Imagine: sig3a.jpg]



#7
Nu ar fi rau... dar... Dupa ce ca ai cei mai multi bani, mai primesti si Medalie? 21
Mai bine sa le dam pentru cei care fac ceva merituos...
Nu spun insa "nu" nici propunerii tale.

#8
Pey ai putea face medalii pt personalitate
ex: clovnul forumului Smile saaau...psihologul...messenger addicted ..cretinul .. best bla bla.......intelegi u ideea 21

#9
Pentru asta as putea face altceva...
Dar ideea imi place 4
Sa vad cum rezolv si cred ca o sa las posibilitatea fiecarui user ce are peste un anumit numar de posturi sa isi puna un astfel de status... 39

#10
Da Cedik dar eu ziceam ca cei care au castigat o dimploma pentru ZUPI GREI dupa ce o primesc sa li se i-a banii4
[Imagine: sig3a.jpg]






Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)