Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Angajam moderatori

#11
Question time :3 I'm kind of a noob so I'm not really sure what's with all this "moderator" deal... Titlul de Moderator se acorda pe intreg forumul ori doar pe cateva sectiuni? Multumesc fain.

#12
Moderator e doar pe anumite sectiuni, desi important e sa postati la anime/manga si in alte parti, nu doar unde sunteti in functie; global e pe intreg forumul.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#13
Well ... I guess I'm in, de ce nu? For the forum and whatnot, oricum am o groaza de timp liber. So yeah. Count me in.

#14
As dori si eu sa incerc pentru un post de moderator,desi stiu ca nu am avut foarte multa activitate dar vreau sa incerc sa ajut cum voi putea mai bine.Sper doar sa rezist provocarilor. De asemenea am fost foarte incantata de noile activitati pe zup si ma voi stradui sa ajut acest forum. Las la dispozitia voastra aceste decizii si sper ca indiferent de alegeri,cei care vor fi alesi ca moderatori vor avea grija de acest forum asa cum trebuie.
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#15
salut, ma ofer si eu sa port pe umeri acest titlu de moderator si sa duc o munca de razboinic sau de bufon (dupa cum mi-o cere meseria)...
sa fiu sincera de la ineput ca e mai bine decat sa ma dau de gol dupa, sunt novice in ceea ce priveste munca asta dar mintea mea e deschisa spre noi cunostinte, altfel spus o sa incerc sa ma adaptez :)
bantui forumul de ceva timp. ce-i drept in ultima perioada am luat o pauza pentru ca a fost nevoie sa-mi aloc timpul vietii reale, dar apele s-au calmat si acum am ceva mai mult timp.
4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Avem admin, cautam moderatori Syryus 9 7.801 23-09-2013, 01:38 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Noi moderatori, promovari si altele Syryus 6 6.284 01-04-2013, 09:55 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Useri si Moderatori Jasmine 0 2.347 04-06-2012, 10:02 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Moderatori Lia 8 5.675 04-06-2012, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Moderatori noi - 29.01.2012 Aly 0 2.701 29-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)