Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Angajam moderatori

#1
Avem nevoie de staff, cam asta e ideea pe care vrem sa o prezentam, cam doua persoane. Aici va puteti arata interesati si vom alege in functie de activitatea voastra, atitudine si interes in anime/manga.

Nu cautam oameni care sa stearga spam sau sa mute/inchida topicuri. Cautam oameni care sa posteze si sa ne ajute sa mentinem activitatea, ca admini o sa avem foarte, foarte multa treaba pentru ca avem planuri mari si timpul o sa fie scurt.

Ca sa nu ziceti ca nu oferim si recompensa, la Niji anul asta vom da staff-ului un volum manga gratuit si o insigna marca Zup ^^, eventual o bere/cafea daca sunteti activi 21 (cred ca doar mita mai functioneaza in momentul asta)
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#2
Se mai pot face inscrieri?
Stiu ca am avut o reputatie proasta inainte si multa inactivitate, dar cand Syryus mi-a povestit aseara de planul vostru cu promovarea si de activitate, am intrat pe cont (dupa ce l-am gasit) si am inceput sa postez si sa imi editez unele postari ca nu pareau in regula.
POST-SCRIPT: Eu pot intra din doua in doua zile, asa ca nu o sa fiu mereu online (decat daca exista vreo versiune pentru telefon, desi nu cred, ca sa pot naviga de pe el). Si nu va pot promite ca voi ramane pentru o perioada lunga (nu am incredere in mine ca sa o rezist mult).
O zi buna, totusi. Sper sa se mai ofere persoane ce se simt in stare sau doresc sa ajute Zup-ul.
@ Lia, dupa cum doresti. Dar daca nu imi dai o sansa, nu iti pot arata ca sunt in stare de asta. Dar daca te face sa te simti mai in siguranta sa lasi Zup-ul pe mana altora, atunci o sa fie o placere sa continui sa postez.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#3
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
Mi-ar placea sa fac parte din staff si desi am bac si alte de facut, ar fi o onoare. Am mai fost pe zup si inainte si contul asta e relativ nou pentru ca au fost niste probleme cu site-ul si cand am cerut retrimiterea parolei nu a mers si am pierdut un cont frumusel. 2
[Imagine: tumblr_mjtv2fuAM01r98z7io1_500.png]

#5
Agrona, care ti-au fost nick-urile pe m-a si a-e? Sasquatch, cu tine au fost probleme in trecut pe vremea cand erai Obsession, Roz somethin' sau yaoi maniac, nu prea am incredere in tine sincera sa fiu. odette, tu imi esti simpatica.
O sa discut cu Sy, dar cred ca se mai fac inscrieri.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#6
Vom alege joi sau vineri, asa ca vreo doua zile inca e timp sa va inscrieti ^^'. Nu va speriati de @Lia, e o scumpa (si oricum pleaca in cateva zile si ramaneti cu mine mwhahaha).
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#7
Am fost Yugao timp de hat ani, Daiana. Smile

*caractere caractere caractere caractere caractere caractere caractere*
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#8
Hai, spune-mi ca te mai cheama si Nicoleta 21, nu mai stiu sigur /blushes, mi-a zis Sy inainte sa citesc ca esti Yugao si ma intrebam daca iti aduci aminte de mine. Da, nu va speriati de mine, plec 6 luni si vreau sa stiu ca e forumul pe maini bune.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#9
Nicoleta, prezenta la datorie!

Bineinteles ca-mi amintesc de tine, how could i forget? xD Imi faceam griji actually, credeam ca tu nu-ti mai amintesti de mine si ma gandeam ca daca nu functiona cu Yugao iti dadeam facebook-ul. 21
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#10
@Lia and @Agrona, stop spamming za topic argh!!!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Avem admin, cautam moderatori Syryus 9 7.772 23-09-2013, 01:38 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Noi moderatori, promovari si altele Syryus 6 6.261 01-04-2013, 09:55 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Useri si Moderatori Jasmine 0 2.335 04-06-2012, 10:02 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Moderatori Lia 8 5.642 04-06-2012, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Moderatori noi - 29.01.2012 Aly 0 2.689 29-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)