Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ang ÅŸi Lynn

#11
Nu e ca şi cum ar avea vreuna ceva special. Chiar dacă tema spune clar păpuşi, voi doar aţi fotografiat una. Ar fi mai degrabă un vot bazat pe care păpuşă e mai frumoasă. xD
Prima are o calitate slăbuţă şi ai fotografiat-o prea aproape şi dintr-un unghi nu foarte bun. Sinceră să fiu, ochii ei fac toată poza.
A doua are o calitate mult mai bună, din nou, nimic special şi nu am nimic împotriva bliţului, dar, înafara feţei, restul e întunecat şi, nu ştiu, nu dă prea bine.
Cu puţine idei, tema părea mai complexă. Pozele nu sunt cine ştie ce. Puteaţi crea o poveste folosind păpuşile. Mă rog, a doua poză are votul meu.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#12
ReniÅŸi ÅŸi eu e aciÅŸ.

Pot să zic din prima că îmi plac ambele lucrări, şi seamănă una cu alta destul de mult. Aţi avut cam aceeaşi idee dar aţi pozat în mod diferit. Ambele păpuşi sunt simpatice, foarte simpatice. Revenind, să le comentez pe fiecare în parte.

Firzt:

Îmi place că î-ai pozat jumătate din faţă, ceea ce o face mai specială. Calitatea pozei nu este chiar foarte bună, dar merge. Îmi place că ochii au ieşit foarte bine în evidenţă. Deci la poza asta clar nu prea am ce comenta. Şi are o aleură de mister ceea ce mă fascinează la poza asta.

Second:

Ador culoarea ochilor. Aş vrea şi eu astfel de ochi. : )) Faţa este expresivă şi îmi place calitatea, unghiul cam tot. Este foarte clară .

Pozele sunt foarte bune şi nu am avut de comentat foarte mult. Votul meu merge către prima lucrare, nu că a doua nu ar fi fost bună. Dar cum a zis şi yaoi maniac, prima poză are un oarecare mister. 4
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#13
E 21 aprilie, sper să nu se supere Lynnie dacă închid eu duelul.
Deeci, stop vot!

Prima poză este a mea şi a strâns 7 voturi.
A doua poză este a lui Lynn şi a strâns 4 voturi.

Mulţumim mult pentru comentarii şi pentru că ne-aţi votat. Sper să mai facem dueluri împreună Lynn. După părerea mea, poza ta este mult mai reuşită şi merita să câştige, având în vedere că tu eşti mai familiarizată cu tot ce ţine de Fotografie. Vă mulţumim încă odată.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  DUEL : Musa si Lynn Flash 1 3.663 15-12-2011, 09:45 PM
Ultimul răspuns: Ana
  MimiÅŸor vs Lynn [ again and again and again ] Mimisor 10 5.121 08-09-2010, 03:52 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Teh VS Lynn Teh 9 5.350 23-08-2010, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Teh
  Lynn vs Ryuu Flash 3 4.756 04-07-2010, 04:08 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  DUEL : Charon and Lynn Flash 1 3.063 15-04-2010, 07:45 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Duel Ryuu,Lynn si Ratsuky Ryuu 2 3.613 16-01-2010, 02:51 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)