Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

An entire new world

#1
Hey guys. M-am gândit să postez şi eu nişte poze. Ţin să menţionez că acel "ioana.pink" este o semnătură ce o voi pune pe toate pozele ce le voi posta. De asemenea, toate pozele postate sunt făcute cu propriul meu aparat foto. Well, sunt cam începătoare and I hope you like it...

Nothing special
Do not touch!
Years passed over me
Easter Bunny and it's colorful eggs

So, acestea sunt. Voi mai adăuga, dar până atunci aştept cât mai multe comentarii! Bye bye
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)