Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Alecs' awesome drawings b-)

#11
Well am trecut si eu pe aici sa vad ce desene ai si primu cuvant venit in minte a fost "WOW" O.O
Desenezi magnific mai omule XD.Ar trebuii sa fii la un liceu de arta ceva 4. Sincer m-ai lasat cu gura cascata la propriu poate si figurat XD la aceste desene mai ales la ultimele 3 ;O . Imi place foarte mult mai ales portretul si iti garantez o sa iti iasa magnific 3 .Altceva nu am ce sa iti reprosez . Succes in continuare si la mai multe desene Ja! :bye:

#12
ma bucur ca iti plac 4... si sunt la liceu de arte 21
am sa mai pun niste desene facute in pauzele de la scoala 21
o lua pe sus 21
106 si ce daca...

#13
Sunt grozave 4 ... imi place stilul tau, e bestial. \m/ Proportionarea e de asemenea perfecta, dar iti lipseste expresivitatea, ceea ce denota <<doar>> mai multa experienta in ale desenului. Fetele lor nu exprima absolut nimic, nici macar usorul sentiment de plictiseala. Au mereu aceeasi expresie: D_D
Si pozitiile lor sunt foarte ... robotice. Sunt exact ca niste manechine pe care le pui in ce pozitie vrei tu.
In rest sunt minunate. Ai mai multa experienta decat mine 9 Eu desenez mai mult anime/manga decat realistic ceea ce ma dezavantajeaza 4.
Ne mai vedem pe aici <3 si sper ca nu te-am suparat cu criticile mele ._.""
Cya :33

#14
glad you like it4
ea e maaaa...marj FA! 21

#15
Hey , am trecut si eu pe aici , acum am vazut acest topic si am ramas ceva de genul : wow o_o . Tu chiar ai talent , nu glumesc , serios o_o Imi plac la nebunie desenele , am citit ca esti la o scoala de arte . Ce super , intotdeauna am vrut sa merg si eu la una , sau macar la cursuri ceva ... dar nu prea am timp , insa imi place enorm sa desenez . Si ii admir pe cei care chiar au talent . Tu esti unul dintre ei , asa ca te felicit o_o Chiar meriti admiratie =]] ( deja te venerez xD )
Imi plac chiar toate desenele , mai ales cel cu Kate Moss , cum au spus si cei de mai sus xD Deasemenea si ultimul este extrem de dragut . Imi place la nebunie tipa , foarte sexy xD . I-ai facut parul foarte misto , chiar imi place coafura .

So ... inca o data te felicit o_o Bravo si succes in continuare =]]
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#16
Imi place cum desenezi, ai un stil unic! Toate, dar absolut toate desenele tale sunt superbe!
Dar am s eu o intrebare: desenul este doar un hobby, sau esti total dedicata artei? si crezi ca desenul sau arta te reprezinta in general?

Oricum, ador desenele tale si daca ai timp, poate treci si pe la ale mele (nu ca ar fi cine stie ce). Keep up the good work!

#17
Buna.
Ei bine , chiar mi-au placut . Mult. si iti spun , cu toata sinceritatea ca te descurci grozav. Ai foarte mult talent , s se vede asta. Preferatul meu este cel cu Kate Moss . :3. E mirific. Freza ei este nemaipomenita = )). Apoi cel cu Hinata si Naruto.
Mie mi se pare ca te descurici de minune cu proportionalitatea. Nu mi s-a parut ca ar fi ceva neinregula.
E misto ca esti la liceul de arte, pentru ca probabil asa poti sa iti fructifici talentul : )). lol.
Si eu care as fi crezut ca numele tau este destul de clar, incat sa imi dau seama ca esti baiat ...: )).
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#18
Buna alecs, nu am mai trecut demult pe aici, sorry. am revenit acum ca am vazut desene noi. Sunt foarte frumoase si imi plac foarte mult. Mi-a placut in special ultima, are un aer misterios, iar formele corpului sunt conturate foarte bine, coafura extravaganta si lumina aceea rosiatica de pe fundal se imbina foarte bine.
Te astept cu urmatoarele. Kisu pupic

#19
Frate...greu sa gaseasca omul greseli la tine21
Te pricepi chiar foarte bine la ceea ce faci...desi ai mici scapari. Oricum, nu prea pot eu sa-ti critic desenele pentru ca nu ma pricep la cele cu oameni...si fiinte in general. Pur si simplu nu vreau sa desenez pe tema asta, dar imi place sa vad la altii.

Ok, deci iti voi spune care mi-au placut mai mult.
La primul desen cu Sanji m-a impresionat destul de mult background-ul, chiar arata tare. Sunt mai faine desenele in care "oamenii" sa zic asa, pe care-i faci se gasesc intr-un anumit context...sau e ceva pe langa ei...ceva fain.

Si desenul ala cu Hinata, stand pe scaun...la un fel de bar, e foarte fain. Ce sa zic, stai bine cu reprezentarea in spatiu. Si nu stiu de ce, dar si cel cu Kate Moss mi-a placut tare mult.

Unu singur nu mi-a prea placut, cel in care Hinata isi da jos haina aia de pe ea [ parca asa era] ...ceva nu merge la desenul ala.
Oricum, desenezi foarte fain si asta se vede. Pacat ca te-am descoperit asa tarziu 21.

Salut gandac

#20
thanks guys4
desene noi...
trebuie sa termin masina de spalat pe care sta 65
pnm...

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)