Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Akiba Kei Kanojo

#1
Citat:Shindo Nikita has a secret that he has been hiding for a long time,he loves hentai and h-games. He enters "The Alternative Trivia Research Club" where the first of his many sexual encounters takes place. Despite that, he finds out that both of his foster sisters are in love with him, and he has to make a choice-who does he really love?

Here

Well, yeah. Am decis sa nu impodobesc thread-ul cu o imagine pentru ca nu as vrea un warn. Insa ma uimesc de la o zi la alta si nu stiu cum reusesc sa adaug un ecchi sau hentai in lista mea de serii vizionate. Pe langa Inuyasha, arata foarte interesant. Pai, tinand cont de faptul ca povestea in sine nu are prea mare importanta atunci cand vine vorba de acest gen, pot doar sa va spun ca aceste episoade merg ca la carte. Huge boobs on a small body type or no boobs at all. Incest? Yeah, sure, here, have some, kind of. Din moment ce surorile personajului principal nu sunt familie, oare se mai pune? Who cares, it's hentai. Grafica e draguta si actiunea pare sa fie putin trasa de par chiar si aici. Dragostea e intotdeauna un motiv bun pentru orice alegere si fapt, indiferent de consecinte. Daca nu vreti ceva mai violent ceva ce ar include tentacule atunci puteti sa vizionati episoadele, trei la numar, cu cea mai mare incredere.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sakurasou no Pet na Kanojo Mao. 0 2.267 21-10-2012, 09:59 AM
Ultimul răspuns: Mao.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)