Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Vote
Chriss
36.36%
4 36.36%
Aggie
63.64%
7 63.64%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Aggie vs. Chriss

#1
Sooo, we're back.
Tema: fashion
Voi posta desenele cel tarziu vineri.


Good luck! <3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#2
Sooo, here we go:

Chriss

Aggie

C'mon, vote, vote, don't be shy.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#3
Things i don't have:
-Money
-A f**k to give



#4
@Chriss - outfit-ul imaginat de tine e complex si detaliat si as fi fost tentata sa te aleg pe tine daca nu ai fi scartait la anatomie (desi nu-s greseli majore; te-ai plictisit desenand picioarele, cum a zis si Andrei mai sus, si-mi pare ca mana dreapta sta intr-o pozitie cam inumana - that looks painful). In schimb imi place foarte mult cum ai hasurat, se vede ca ai experienta in domeniu. Desenul e unul reusit, imi place.

@Aggie - principalul motiv pentru care aleg desenul tau e faptul ca e colorat si e colorat bine. Anatomia e mai buna decat a lui Chriss, desi mainile cred ca trebuiau desenate o idee mai lungi (doar o idee, this is not Slender Man we're talkin' about); combinatia dintre albastru si mov nu-mi pare ca da tocmai bine (puteai alege alta nuanta de albastru).

Multa bafta amandurora!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
Well castigatoarea acestui duel este Aggie again...
Felicitari Aggie! I want a rematch! but not right now...maybe in the Easter holiday.
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aggie vs. Ann Aggie 4 5.218 04-09-2012, 03:40 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Chriss vs Aggie Chriss 6 5.754 25-08-2012, 03:55 PM
Ultimul răspuns: Chriss


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)