Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevar si Onoare: X vs D

Liderul le privea pe cele trei fete cum se �mbr??i?au ?i �?i povesteau peripe?iile. Dupa ceva timp, Jun a plecat l?s�ndu-i singuri. Kaori ?i Serena povesteau de parca el nici nu era acolo. A hot?r�t s? se pun? la umbra unui copac p�n? c�nd �?i terminau pove?tile nemuritoare. La scurt timp a v?zut c? ?i Serena a plecat. ?i-a �ndreptat privirea spre Kaori care �nc? st?tea �n acela?i loc. S-a ridicat de pe locul unde st?tea, ?i s-a �ndreptat spre Kaori.

"Ce ar fi s? termin?m ceea ce am �nceput mai devreme? dup? ce t�n?rul a terminat ceea ce avea de spus, i-a acaparat buzele tinerei �ntr-un s?rut."

ooc: Mitzu/Deny/Sere

P.S Don't kill me, i'm only the messenger 10
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

Kaori era fericita ca avea sansa sa ii revada pe toti.Se gandea cum aveau sa reactioneze cand le zicea ca urma sa vina un razboi.Se pare ca nu avea timp sa relaxeze,picase din lac in put.Si lucrurile devenira si mai neclare cand Adachi se apropie de ea.Se inrosi si nu reusi sa mai auda ce zice ,caci fu luata prin suprindere de sarutul tanarului.Kaori isi incarliga mainile in jurul lui si ii raspunse la sarut.Nu stia ce se intampla,nu mai reusea sa inteleaga nimic.Parca ieri se ciondaneau si erau intr-o lupta continua.
Cand isi dezlipira buzele,Kaori se uita in jos.Dadu din cap si il intreba:
"-Ce tocmai s-a intamplat?Cum de..noi..vreau sa zic.."

OOC:Ady,mwhahaha.Si ti-am zis dude,e ireal 24)
LOLNOPE

B?iatul z�mbii u?or �n timp ce se uita la Kaori.
"P?i, nu ?tiu nici eu exact cum s-a �nt�mplat, nici nu credeam vreodat? c? se va ajunge la asta, ?i cred c? din cauza faptului c? ai fost mereu prin preajm?, te-am v?zut �n fiecare zi ?i nu am realizat acest lucru dar de c�nd ai plecat am �nceput s?-?i simt lipsa din ce �n ce mai mult... "

B?iatul sim?i un fo?net ?i se dep?rt? pu?in de Kaori.

ooc: Amy
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

'In sfarsit a plecat si Serena.Acum sa`i vedem in actiune.Hai Kaori,stiu ca poti!'
Stia ce se va intampla.Stia de mult ca ei trebuiau sa fie impreuna.Chiar si asa,a lasat lucrurile sa decurga cum au vrut.'Ma intreb,ar fi frumos daca ..hmm..da,ar fi interesant *giggle*
Ooo,that was a nice shot!Hm Hm Hm,acum ori niciodata 19'

In secunda urmatoare,fata sarise din tufisuri,cu un zambet destul de larg si stupid pe fata zicand:
"Got you guys!Rlly,that was a nice one..Acum,ma duc si zic la toata luuuuumeaaaa *XD*"

ooc:Mitzu,Kill me 21
<Long time no see guys!>
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

Kaori zambi si ea la randul ei uitandu-se la Adachi.Poate iesea ceva..
"-Eu cred ca ..",apuca ea sa zica pentru ca tanarul ii puse mana la gura si se indeparta de ea ,uitandu-se in alta parte ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.Kaori intelese imediat ca exista un spion.O asculta pe fata ce avea de zis si o lasa sa fuga cativa metri.Pocni din degete si in fata ei aparu Neji.Pentru prima oara cei din X aveau sa ii vada noul Shikigami,noul prieten.
"-Da?Sper sa fie ceva important ca ...",zise el uitandu-se la Adachi.
"-Nu,nu el .",chicoti Kaori,"ci ea.",zise ea aratand inspre Amy care fugea de manca pamantul.
Neji aparu in fata ei si creea un perete de foc.Amy dadu cu capul in el si cazu pe jos.
"-Ai sa patesti lucruri mai rele daca spui cuiva ceva,da?",ii zise Kaori pe cea mai amenintatoare voce.O ridica de pe jos si il trase pe Adachi de mana
"-E timpul sa ne intalnim cu totii in sala de mese.Am o veste nu prea buna din pacate."
Amy se uita ciudat la Neji care inca radea de cazatura ei iar Adachi parea foarte ingrijorat.


Peste putin timp,toti din clanul X se aflau la masa.Pareau fericiti ca se reintalnisera si credeau ca se vor putea relaxa.Kaori insa le 'taie' fericirea.
"-Eu trebuie sa va spun ceva.E important asa ca ascultati-ma ca nu am sa o spun de doua ori.In lume exista patru spirite protectoare si 4 miko trimise pe pamant.Trei dintre ele au fost ucise,iar cea de-a patra este posibil sa fie urmatoarea.Ei bine,Hikari este cea de-a patra miko."
Toti ce prezenti faceau fete ciudate .
"-Inca nu am terminat.In curand,tot felul de creaturi hidoase vor acapara pamantul de-a binelea.Noi va trebui sa le oprim.Fiecare din noi are cate un element.Probabil ca vom fi despartiti pe timpul luptei insa daca vom rezista,vom ajunge in locul de unde vom putea afla adevarul.Adachi poate sa intrebe acolo cine l-a asasinat pe conducatorul D si astfel tot misterul se va putea elucida.Problema e ca nu cred ca suntem bine pregatiti.De aceea propun un fel de 'tabara' in care sa ne antrenam cu toti."
OOC:cineva din X
LOLNOPE

Jun, auzise si ea de intalnirea celor dn clan asa ca li se alaturase. Toti de acolo fericiti sau mai putin fericiti. Observa ca prietena ei Kaori nu prea era in apele ei, iar Adachi nici el. Kaori le spuse 'minunata' veste despre acel razboi, pe chipurile tuturor se putea citit o urma de uimire.

- Deci, Kaori . . . . incepu roscata Hi-chan, e Hikari ?! isi spunea in gand Jun. . . . acel concurs despre care mi-a spus o persoana, este defapt un razboi ? Ma rog, eu sunt de acord cu aceea tabara, constanad ca nu avem de ce sa facem mofturi deoarece este in mai putin de o jumatate de an. o completa roscata pe Kaori.

OOC : Cineva din X 39
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













"Hmmm,tabara?*sparkle* Uh Uh Uh Uh Can I come,Ricchan(Kaori)?Can I Can I?"
'De data asta nu ma mai lasati in urma.Nu voi mai accepta asa ceva,not this time.'
"Promiiit ca voi fi cuminte,I swear on my tedd- Oh sh*t.Nu m`ati auzit heheh.Si pana la urma,ce`ar fi o tabara fara mine,ne?We can go to the beach and eat snakes until we get faaat and-"

Amy se oprise cand o vazuse pe Kaori ca isi convoca "bestia"
Oh..F*ck..GATA SUNT CUMINTE!!1"

ooc:Mitzu,n`am avut inspiratie -__- sorry,kill me.
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

"-Cred ca ai inceput sa delirezi rau de tot,Amy.",rase Kaori in timp ce il batu pe spate pe Neji care deja parea din ce in ce mai fioros.
"-Incearca sa nu ma mai chemi din oricei prostie,da?Cred ca pana si tu poti sa ... "
Insa Neji nu isi termina fraza ca fuse trimis inapoi de unde a venit.
"-Deci...acum ca majoritatea lucrurilor s-au lamurit,as vrea sa vedem cati sunteti de acord."
Kaori dadu din cap si ridica mana.

OOC:Oricine.
LOLNOPE

Adachi ascult? cu aten?ie tot ce au avut de zis fetele. Observ? cu, c�t? �nd�rjire ?i for?? rosteau cuvintele. Uneori �ns? se g�ndea c? mai bine ar fi zis altceva, numai de un r?zboi nu.

"Eu cred c? voi fetele nu ar-...", �ns? nu �?i termin? propozi?ia c?ci Kaori �i arunc? priviri furioase.
"L?sa?i-m? s? termin fraza. Vroiam s? zic c? sunt m�ndru de voi to?i ?i c? ideea cu tab?ra e genial?. Ne vom �mp?r?ii pe grupe ?i vom face un fel de curs?: va trebui s? trecem prin p?durea asta, apoi vom ajunge �n pe?tera asta. Mai urmeaz? un munte de traversat iar locul de �nt�lnire va fi acesta.", le spuse Adachi pe cel mai conving?tor ton, ar?t�nd �nspre o hart?.
"Nu vreau s? aud discu?ii a?a c? plecarea va fi m�ine. �mi pare r?u fetelor c? nu a?i reu?it s? v? relaxa?i dar nu vreau s? pierd niciun membru al clanului X, astfel c? echipele sunt urm?toarele: Eu ?i Kaori, Jun cu Amy, Mifune cu Serena."

ooc: cineva de-aci
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

-Bine fie cum ziceti voi,nu-mi pasa atata timp cat
nu fac probleme din nou si ..stric misiunea",cum ati
zice voi normal.Nu ma mai tratati ca pe un copil,m-am
antrenat din greu in ultimele opt luni si de aceasta data
n-am sa dau gresi.
zise bruneta rastita.

Next: care vrea



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Adevar si Onoare: X vs D - character description hikari marina 19 17.930 11-06-2010, 07:18 PM
Ultimul răspuns: IloveYuki


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)