Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aaa...Ohayo?

#1
Asa, deci...
Nume: Anca
Varsta: 13, impliniti pe 19 august ^^
Ochi: Caprui - verzi (ceva intre)
Par: Castaniu si extrem de des ><"
Hobbyuri: Anime, manga, Photoshop, writing si altele.
Fav anime: NANA, Shippuuden, Bleach, One Piece, Code Geass, Perfect Girl Evolution, Kuroshitsuji, Vampire Knight, Death Note, Hakushaku to Yosei, Paradise Kiss, Sailor Moon, Soul Eater etc.
Fav manga: NANA, Naruto, Bleach, One Piece, Kagen no Tsuki.
Manga-ka: Ai Yazawa
Movies: Lord of the Rings, Gone with the Wind
Carti: Contele de Monte-Cristo, La rascruce de vanturi, Harry Potter (in special ultimele), Twilight saga, Cei trei muschetari, Hamlet si muuulte altele.
Jocuri: Sims (all of 'em)
Music: J-Rock sau punk.
Likes: Oamenii care stiu sa pastreze secrete, o carte buna, chitara (Gibson Les Paul sau Fender Stratocaster), punk, J-Rock si...Ofc, CHOCOLATE ^^"
Dislikes: Oamenii nesuferiti, animeuri fara subiect si (mai ales) fillerele.
About me: Sunt o persoana sociabila, desi nu vorbesc foarte mult (doar daca am un subiect bun), imi place sa ies cu prietenii (care nu-s multi, dar adevarati), imi place sa scriu si fac GFX (I'm a beginner), invat la 7B, o clasa de copii nebuni (dar care-mi dau idei) care se chinuie de doua luni sa afle de cine-mi place mie de la 8D ^^", sunt fana pe viata Vivienne Westwood si...cam atat despre mine. Oh, an' I wanna make some friends around here. ^^
[Imagine: sig0147.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Choco`chii ^^!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe forum. Sper ca te vei distra ^_^ te asteptam pe forum
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24539 O dorinta....oare se poate indeplini? ( one-shot)
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22963 Te iubesc, te doresc, doar incerc sa te amagesc!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13236 - vampiri? atunci ai venit la locul cu crini



#4
Multumesc Teh si Laia de primire!
@Teh: 1. Cel mai stupid film...Nu-mi vine acum, dar am vazut destul de multe filme idioate. 4
2. Top trei melodii...1. The Cape of Sotrms - Hyde; 2. Rose - Anna Tsuchiya; 3. Seishojo Ryouiki - Ali Project...Cam astea ar fi, da' mie mise pune pata pe o melodie noua o data la 2 zile asa ca...Depinde si de starea de spirit
3. o.O I don't believe a single word!
[Imagine: sig0147.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)