Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A stupid girl!

#1
Hey! Ma numesc Marina , am 14 ani , sunt din Galati , nu am nimic special , ce sa zic ....
Ce imi place: Imi plac multe chestii , urasc si mai multe, asa imi plac muuuult de tot animeurile nu am unul preferat (inca) poate imi recomandati voi...imi place sa ascult muzica , sa desenez chiar daca nu sunt prea stralucita, sa imi fac prieteni , sa imi fac dusmani, sa experimenez lucruri noi , si multe altele.
Ce urasc: dupa cum am mai spus urasc multe chestii cum ar fi : manelele, rozul , pe fratemio , unii colegi ( marion daca citesti chestia asta desi ma indoiesc TE URASC DIN TOT SUFLETUL) serpii , si multe altele
Unii din cantaretii mei favoriti: Pink, Britney Spears, Christina Aguilera , Justin timberlake , Avril Lavigne , Evanescence , ( si trupe ) Green Day, Tokio Hotel , eh si multi altii . Ma bucur sa va cunosc!( p.s . glumeam la partea cu dusmanii)

#2
Bine ai venit pe Animezup, ImP!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
bun venit pe zup Marina !
ma bucur sa mai cunosc inca un fan anime din galati. hmmm.... iti plac Pink, Britney Spears, Christina Aguilera , Justin timberlake , Avril Lavigne , Evanescence si mie imi plac
si intrebari( daca vrei raspunzi , daca nu nu)
citesti manga? daca da , ai o manga favorita?
vrei sa fim prietene?
cam atat si iti urez inca o data , Bun venit pe zup! sper sa iti faci cati mai multi prieteni si sa te distrezi!
''Girls are like apples, the best ones are at the top of the trees. The boys don't want to reach for the good ones because they are afraid of falling and getting hurt. Instead, they just get the rotten apples that are on the ground that aren't as good, but easy. So the apples at the top think there is something wrong with them, when, in reality, they are amazing. They just have to wait for the right boy to come along, the one who's brave enough to climb all the way to the top of the tree..."


#4
Scuze nu citesc manga , si da vreau sa fim prietene ma bucur ca avem aceleasi gusturi si multumesc de intampinare.

#5
Salut, sunt noua pe aici .Bine incepem cu inceputul , ma cheama Cristina ,dar majoritatea din prieteni ma numesc Musa.Este din cauza ca iubesc foarte mult musica.Sunt din
Chisinau (Moldova ).In momentul prezent sunt in clasa a 12 ....
Ca aspect fizic sunt de gen obisnuit, adica - inalta, parul castaniu si lung, ochii de culoare cafenii inchisi si asa mai departe. Sunt o persoana serioasa si responsabila (poate prea )
Ce ador: animeurile (Gravitation , PURE LOVE) , MUZICA (K. WEST, M.JACKSON, RASMUS,
Christina Aguilera, THE GAME, K- MARO, AKON ,J.LO ),LITERATURA ARTISTICA UNIVERSALA,SA MI FAC PRIETENI,SA CANT LA PIAN,SA COLECTIONEZ FELICITARI DIN DIFERITE TARI , SA CALATORESC .......
CE URASC: NEINTELEGERA , FILMELELE(NU AM RABDARE ),INDEFERENTA,UNELE PERSOANE SI ALTELE.
MOTOUL MEU E "ORICE CE S-A INTAMPLAT, TU TREBUIE SA PRIVESTI SA MERGI DOAR INAINTE. "
Ma bucur ca va cunosc!!!!!!!!!! Sper sa devenim prieteni .

#6
buna Musa . wow nu am mai intalnit pe nimeni care sa urasca filmele...si mie imi place sa calatoresc , bun venit si sper sa ne intelegem bine...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  It is nice to meet girl in park, but it is better to park meat in girl. Deadpool 6 3.934 19-05-2014, 10:47 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)