Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A sau B

#41
Kyuhyun (Super Junior) vs Taemin (SHINee)

Verrrry Hard furios!!!! Honestly,nu stiu pe cine sa aleg,Kyuhyun este un scump si este printre preferatii mei de la SuJu,insa si Taemin este asssa de cuteee<333.Sunt in dilema O.o Oh,vaai!:]] Dar fie il aleg pe Taemin,insa este o alegere destul de grea.^^

Next: Yunho [TVXQ] vs Jung Yong Hwa [CN. Blue]
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#42
Really? E simplu, cel puţin pentru mine. Îl aleg pe Yunho. Pentru că este foarte talentat, şi YongHwa este...dar 106, arată şi cântă bine. M-am îndrăgostit de el într-o perfomanţă de la Keep Your Head Down, so 106. Deci, îl aleg pe Yunho.
Next: Jung Yong Hwa [ CN Blue ] vs. Lee Hong Ki [ FT Island ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#43
Oh. Imi plac amandoi enorm de mult, mai ales ca au jucat amandoi in You're beautiful : )) Toti care au jucat in acea drama imi plac...so, imi place si de ei doi. Cred ca o sa-l aleg pe Hongki. El a fost cel care m-a facut sa ma indragostesc de muzica kpop : > Si mereu va fi printre preferatii mei. I really luve him. E asa cute, are niste ochi superbi : >, e foarte amuzant si wow....canta incredibil o.o Ii ador liveurile. Sunt perfecte. Chiar are o voce magica, dupa parerea mea mai buna decat a lui YongHwa.

Next: Yoseob vs Hyunseung (B2st)
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#44
Oh , my turn ( sper doar sa nu mi-o ia nimeni inainte) . Alegerea mea e : Lee Hong ki. Why ? Pentru ca incredibil de adorabil , are o voce care ma emotioneaza pana la lacrimi , e un actor minunat , un timp mega hawt si mega talentat si ...nu in ultimul rand pentru ca e el . 4

Next : Sunny ( SNSD) vs Hyuna ( 4 minute)
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#45
Mda. Ţi-a luat-o nebuna mea înainte xDD. Dar, nu contează. O să răspund la amândouă:
Beki:
da, deci, mă omori. I-aş alege pe amândoi, că amândoi sunt minunaţi. au voci frumoase, arată bine and so on. dar, o să-l aleg pe Hyunseung pentru că sunt o fană înrăită de-a lui xD Înţelegi tu. M-a motivat în multe lucruri, şi mi-a arătat că dacă vrei ceva se poate. Deci Hyunnie :3.

Osiris: O aleg pe Sunny. Este foarte cute, este adorabilă chiar. Ascult 4minute, dar nu îmi place Hyuna aşa de tare, de aici şi alegerea mea. Sunny este foarte talentată, este frumoasă, este drăguţă şi aegyo-ul ei este bestial.

Next: Boram [ T-ara ] vs. Sunny [ SNSD ]
Să vă văd :].
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#46
Pentru mine e uşor. XD Chiar dacă îmi place mult de Boram, nu am cum să nu o aleg pe Sunny. E adorabilă. Nu ştiu, pare aşa veselă şi îi ador zâmbetul. E printre preferatele mele. Şi Boram e una din membrele mele preferate din T-ara, dar de Sunny îmi place mai mult. Deci o aleg pe Sunny.<3

Next: Hyorin (Sistar) vs Taeyeon (SNSD)

OMG, ambele cântă superb. n_n
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#47
Categoric Hyorin. SNSD nu ascult(sorry xD), desi imi place melodia aia dedicata mamei(I forgot the name, dar e foarte emotionanta). Am cautat pe net sa vad cine este aceasta Taeyeon si mi se pare foarte draguta tipa. Insa nu o cunosc, and so on. Deci Hyorin. Ea este preferata mea din Sistar, desi nu ma omor dupa aceasta trupa. I really like her. E asa frumoasa si are o voce incredibila. Ii ador parul : > Deci e chiar adorabila xD.

Next: Bang Yong Guk vs TOP. ( vocile lor sunt parca identice o.o)
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#48
OMG, dacă nimeream eu la Heechul [Super Junior] vs. Heechul [ZE:A] 19

Aşa, revenind... Îmi plac melodiile Black & White şi I'll Back Off So You Can Live Better ale lui G.NA, dar mai mult nu am ascultat. Da, are voce bună, dar sincer nu mă omor după ea. Mai mult îmi place de BoA. Îi ador melodiile. Deci o aleg pe BoA.<3

Next: Taecyeon (2PM) vs Junhyung (Beast)
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#49
Cu siguranta Junhyung 105 E unul dintre preferatii mei din B2st si imi place la nebunie cum canta. Are o voce superba si arata si bine : > Am vazut o groaza de videouri cu el si e foarte amuzant = ))). Nu-l cunosc prea bine pe Taecyeon din 2PM, insa si de el imi place, dar nu asa cum imi place Junhyung xD

Next: Ji Eun ( Secret ) vs Jia ( Miss A )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#50
O, God. Te iubesc : >
Normal ca il aleg pe Lee Joon 105 E preferatul meu din trupa dupa Mireu 105 He's so, so sweet. Cand am descoperit trupa de el mi-a placut cel mai mult xD. Stiu o groaza de lucruri despre el o.o Faptul ca e extrem de lenes(ca si mine : >), ca doarme tot timpul, ca nu prea face dus = )), ca uneori doarme nedemachiat xD si faptul ca e cel mai timid din trupa o.o Eu nu am crezut acest lucru, dar este extrem de timid si sensibil. E prea, prea adorabil, din toate punctele de vedere : > So...il aleg pe Joonie : )).

Next: Sandara Park vs Thunder ( omg, fratii : > )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)