Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A bitch can't be a lady [+14]

#11
Hello :] Am trecut si eu pe aici precum am promis ca o sa trec... Hm, interesanta idee si originala ce-i drept nu prea am mai intalnit-o pana acum, sunt curioasa cum o vei dezvolta in continuare. Titlul e promitator si atrage cititorul sa citeasca si continutul fic-ului. Ca prim capitol pot spune ca e bine pentru inceput, desi ai putea depunde mai mult efort, dar asta pe parcurs. Descrierea a fost bunicica, desi ai mai putea lucra la descrierea sentimentelor, dialogul a fost ok, iar naratiunea la fel. Actiunea nu mi s-a parut grabita si n-am vazut decat mici greseli, dar nu le-am dat mare importanta. So, that's all. Bafta la scris si multa inspiratie! :) Anunta-ma cand pui next-ul daca mai vrei sa mai trec pe aici cu un comentariu.
[Imagine: j5atg3.png]


#12
Multummmeeeeeesc ca m-ai anuntaaat:*:*:*:*,ca intodeauna ma surprinzi cu cate ceva nou:xasta imi place sa vad,si sa citesc mai ales:D
Imi place cum ii descrii actiunile lui Itachi si a lui Deidara,insa nu am prea vazut descriere a sentimentelor,data viitoare adauga putin,fiindca doar atat iti lipseste:*
Astept nextul,si anunta-ma cand il postezi daca nu te superi:">
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#13
insf am ajuns si eu pe aiki si in vacanta is ocupata :)):))
asa ca ne plake, ne plake, ne pake, plake, plake
:)):))) e interanta ideea si deabia astept sa vad ce se intampla.....un singur lucru ma tine putin in suspand, personajele principale.
sa fie oare itachi si blonda aia? ma rog ideea ta eo doar citesc
faza cu Kurenai si Deidara a fost geniala
descrierea din punctuletzul meu de vedere e buna
actiunea deloc grabita
si dialogul nesec :)):)))
astept next si anunta-ma ;x;x;
Stiu ca stii ca stiu ca el stie ca noi nu stiam,dar noi stim ca se preface si ca stie ca noi stim ca el nu stie, dar noi stiam ca defapt stie.
Logic nu?Defapt ca sa fie logic trebuie sa-mi intelegi logica,caree logic ca-ai logica,deci imi intelegeti logica logica.

[Imagine: 6486781.png][Imagine: 6820207.png]
http://macsimania.myfreeforum.ro/f1-primul-forum

#14
Hello dear.
Scuza-ma ca am intarziat cu com'ul, dar avut niste treaba -.-".
Este un fic frumos pana acum. Provocator as putea spune. Abi' astept sa vad ce o sa se intample in continuare. Probabil ca Itachi o sa faca cunostinta cu acea dansatoare. Banuiesc :)). Ai putea sa mai lucrezi la descriere si la dialog. Cu cateva imbunatatiri ar iesi ceva superb.
Ce sa mai zic.
Nimic :)).
Sa ma ti la "curent" cu next'ul.
Hugs!
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Doctor Who] Fate's a bitch Mrs. Iclemyer 1 2.302 29-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: ღ Ayamﻉ ஜ
  Life is a kinky bitch! Abbeh. 28 16.535 08-01-2011, 03:03 PM
Ultimul răspuns: Mariah .


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)