Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^

#31
hm ... deci sa comentez
in mare parte te descurci bine imi plac efectele ( cateodata cam exagrezi ) dar mai lucreaza la depth light si flow Smile
la ultima intradevar e prea incarcata ca sa iasa mai nice ... ai putea da un gradient map negru+alb pe multiplysi sa stergi in centru sig-ului cat consideri tu ca e nevoie pentru a scoate si un light bun in rest nu mai am ce sa-ti spun ... succes in continuare 3
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors


#32
Multumesc gez23 pentru pareri si sfaturi hug

Am revenit cu ceva ~~~

[Imagine: 16067443.png] - Pe asta l-am facut acum ceva timp pentru ziua de nastere a lui Alysu, acum cateva zile aveam ceva cu fulgerele :]] acum mi-a trecut.

[Imagine: 94080014.png]

[Imagine: 58871858.png]

Si pe ultimile doua le-am facut mai devreme, stiu ca textul nu e prea genial dar nu prea am avut idei, pentru mine e inca dimineata asa ca ... asta e. :]]

Sper sa va placa. ^^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#33
Nu ştiu de ce avusesem vaga impresie că ţi-am comentat o dată semnăturile, dar uite că acum aflu cu surprindere că nu am făcut-o.Oricum, ce dracu e cu tine mă Mimi ?! Decazi rău . . . Semnăturile tale îmi aduc aminte de primele mele semnături(ştii tu, oribilele acele chestii), sau cel puţin, ultimele 2 postate.Dar hai să le iau în ordine.
1.From my point of view, it looks horrible.Partea stângă arată goală (pentru că este), textul, defapt fontul textului 'Happy Birthday' nu se potriveşte.Ok, la culori lucrezi, dar mai lucrează domniţă şi pe la back şi restul sigului.Nu îngrămădi totul într-o parte şi restul îl laşi gol.Îmi place chestia cu care ai 'subliniat' textul şi-mi plac fulgerele care-i ies din mâini personajului.

2 şi 3.La grămadă.De ce ai lăsat în stânga alb iar în rest ai făcut ghiveci ? O amestecătură de efecte care vin urât, asta reprezintă semnăturile acestea.La text văd că te-ai criticat singură, deci e bine.Dar fontul o suge.Trebuia ceva ce s-ar potrivi cu restul.În schimb, îmi plac liniile din dreapta sus.Ah, şi săgeţile din stânga.

Suc ... ces.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#34
Eu! Buun, trecem peste mine.

1. Fontul mi se pare potrivit, la pozitionare nu cred ca e bine.
Apoi, ca si efecte, cred ca era o idee sa renunti la efectul ala care face personajul cam neclar, si sa-l pui pe fungere, varfurile degetelor si acea sursa de lumina. E o idee doar, dar in orice caz trebuie sa renunti la a face personajul neclar, cel putin fata. El trebuie sa atraga atentia prin ceva mai..diferit fata de ceea ce ai facut tu. Desi imi place efectul 4.
2. Daca nu ai idei pentru text e mai bine sa nu pui. E ceva ce poate lipsi oricand dintr-un sig. Nici aici nu cred ca ai pozitionat bine textul.
Ca si efecte... nu am nimic impotriva chestiei cu o treime alb si restul efecte.
Cred ca ar fi fost o idee sa combini cele doua variante. Aici ma refer la lumina.

Cam asta e cu sigurile.

#35
Multumesc pentru pareri, sugestii si toate cele. hug

[Imagine: 43101855.png] Pentru duelul cu Desu, pacat ca nu s-a mai tinut .__."

[Imagine: 26758643.png] Pentru duelul cu Ayuka

Si doua avatare.

[Imagine: 83586885.png] [Imagine: 51661551.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#36
Mulţumesc Mimişor că ai trecut pe aici. *hug*

[Imagine: 214w.png]

[Imagine: 215r.png]

[Imagine: 216w.png]

^^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#37
Primul sig este superb, pur şi simplu îmi place şi o ştii chestia asta că ţi-am mai spus-o plus că vin aici că şi aşa îmi place ce lucrezi, dar mi-a fost lene. [ kill me .__. ]
Îmi plac acele c4d-uri de acolo din spatele Sakurei. Pur şi simplu le ador. Sunt foarte frumoase. Textul de asemenea îmi place, iar culorile se potrivesc [ evident doar sunt culori calde ._. ] şi îmi place şi asta la sigul ăsta. În mare parte tu ai un stil fantastic, şi unic pentru că ştii să îţi faci propriul stil ccum vrei tu. Dar totuşi nu văd nici un border, să fie el oare alb şi să nu se vadă pe pagină ?

Al doilea sig, um nu ştiu ce să spun nu îmi plac culorile, cel puţin acel. . . lucru numită culoare, pesemne e turcoiz, care nu dă bine cu fetele. Nu îmi place încadrarea fetelor şi nici acel c4d din spatele tipei cu părul ling, am uitat cum o cheamă. My bad.

Nici ăsta nu îmi place o.O nu ştiu de ce, sorry, da îmi place textul.
-

#38
Eh, merci Lynnu că ai trecut pe aici. ^^

[Imagine: 42214311.png]

Åžtiu, ÅŸtiu, textul e naÅŸpa ._______."""
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#39
Mwhahaha, deciiii să comentez ultima semnătură.Nu-mi place.I mean, tipa e fericită şi textul inspiră fericire şi tu foloseşti culori închise - ur bad.Chestiile de prin spate-mi plac, deşi liniile ălea nu-mi plac.Baloanele sunt ok.La text văd că eşti conştientă cât de penibil e.Ah şi ar fi trebuit să mai pui lumină pe cozile ălea, abia se mai văd.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#40
Ayuka, părerea ta o ştiam deja deci nu mai era nevoie să şi postezi, dar totuşi mersi. ^^

[Imagine: 219u.png]



Am mai încecat o variantă. 39
[Imagine: 9qh35v.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)