Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^

[Imagine: 2ecdpuo.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Aaaaa ! Eu aici, ca am vazut ca-i acelasi sig pe care mi l-ai aratat ieri 21
Ti-am zis deja ca-i genial, plus fontul ala Caviar Dreams... Desi la the pain ar fii mers sa folosesti nu alt font. Tot pe-acolo pe langa text am observat niste linii usor sesizabile (cred ca ai uitat sa mai stergi putin cu eraser tool saaaau, poate ca ai vrut sa scoti in evidenta acel always kill the pain - aaaargh, nu stiu, inca mai trebuie sa invat =]] ).
Dar anyways, per total, imi place - sig-ul e vesel, chipul fetei imprastie zambete parca 21.

P.S.: Desi nu ma pricep eu sa comentez, poate o sa mai trec pe-aici ^^ Bafta, Mimi hug.

[Imagine: 2q1s2oj.png]

Le banner pentru blog.

Edit.

Ignorati va rog partea din stanga sus, acolo apare un text al blogului.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Oh, c'mon, am spus sa ignorati partea de sus a banner-ului, nu tot topic-ul!
Am revenit cu ceva facut azi.

[Imagine: mvjecn.png]

Sincer, mai facusem ieri, sau alaltaieri, ceva care chiar imi placea dar dat din greseala 'Close all' chiar inainte sa salvez ce am facut, am incercat sa refac ceea ce facusem, bineinteles ca nu iesise deloc precum prima oara pentru ca nu-mi aminteam exact ceea ce am folosit atunci si ordinea, mai ales ca majoritatea efectelor erau puse ori din greseala, ori la nimereala, in gluma, etc. Off, blestemata zi. 2


Sper sa va placa!
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Bannerul e superb din punct de vedere al efectelor folosite si imi place felul cum ai incadrat-o pe Inori, desi presupun ca ar fi trebuit sa iasa putin mai in evidenta. Avand in vedere ca ai zis sa ignoram partea din stanga sus, bannerul e foarte dragut. Fana Guilty Crown? * 15 *
La ultima cred ca ai folosit cam multe c4d-uri, dar imi place ce ai facut cu textul, cum l-ai multiplicat, chiar daca ma dor ochii daca ma uit prea mult. Si dupa parerea mea ar fi aratat mai bine daca brushul ala liniar acoperea toata partea din stanga. Anw, in mare, arata bine, mie una imi place.

Bafta <3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

A trecut ceva timp de cand nu am mai facut ceva... pacat, stiu.
Multumesc Aggie ca acum mult timp ti-ai facut timp sa-ti lasi o parere pe aici. Smile Si da, imi place Guilty Crown, as incerca sa fac un AMV cu el si inca cateva filme, ar fi ceva. <3


[Imagine: 314rqti.png]

Cu siguranta mi-am iesit din mana, dar... poate vara asta am sa fac mai multe lucruri decat mi-am propus. Vreun sfat ? ^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

[Imagine: AAXuNua.png]
prea mult burn tool, ai ars prea mult partile astea

[Imagine: 7ED8k9e.png]
partile astea sunt cele mai vizibile ca fiind lq, lucrarea are un aspect neingrijit, dezordonat

[Imagine: i5goMnF.png]
partea asta este cel mai bine lucrata, deci ea iese cel mai mult in evidenta, ceea ce presupun ca nu asta era ideea

In rest, ma bucur ca ai mai dat pe aici si vreau sa vad lucrari noi si misto ca si inainte. Ca si sfaturi, mhmm, incearca sa folosesti resursele in ordine ca sa nu-ti iasa o lucrare lq -asa cum s-a intamplat cu ultima lucrare- si incearca sa prinzi mai mult din render -aici chiar puteai, stiu si eu render-ul, ma rog, mie-mi iesise o varza cu el, auch- si ai grija cu smudge-ul ala ca se vede aiurea rau de tot prin dreapta si pe bg. Bafta, Mimisor!
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)